Viber uygulaması nasıl kullanılır?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
]nokia c6 kullanıyorum viber indrdim ama arama yapamıyorum sadece msj olayı var aramayı nasıl yapcam yardım ltfen

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Symbian için olan sürümde sadece mesaj özelliği var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaslar viberden gelen resimleri nasıl kaydedebilirim bilen arkadas yardımcı olursa sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
viberi telefondan kaldırdğımızda tekrar yüklediğimzde yine çalışır mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben viber yükledim ertesi gün devre dışı bırak diye bir seçenek vardı ordan devre dışı bıraktım 10 saat sonra falan tekrar açmak istedim ama açılmadı numaramı yazdım ama kod gelmedi acaba tekrar katılabilmek için belli bir süre mi geçmes,i lazım yoksa silip tekrar mı yüklemeliyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar benim ablamın evinde interneti yok aylık kaç tl lik int paketi almalı peki lütfen yardım acil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Cok basit izah edeyim
vibere girdiginizde sag alt kosede 3tane yatay cizgi olan amplemi tiklayin oradan ayarlari tiklayin acilan pencerede privacy yi tiklayinve block list goreceksiniz orayi tikladiginizda dilediginiz numarayi yazip ok yapin
umarim isinize yarar
osman bektas

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb ıyı akş bır yardım istiyorum bu viberı face uzerınden mı kullanacaz

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
çalışma şekli aynı whatsapple bir farkı yok , sadece ücretsiz arama var aslında yararlı beleş arama daha ne ıster bı ınsan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende viper indirdim ama aradım kişide bnm numaramın kayıtlı olması gerekiyomu yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:selam bende ilkez rasladım buna ama kulanmasını bilmiyorum nasıl kulanılıyor ve ne işe yarıyor acba bu viber dedikleri sey

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
skybe paralı daha bilmiyosun allahım ya :D elmayla armutu karıştırma skybeta skybe kontoru ıstıyor viberde hiçbişey istemıo

Viber da paralı bilmiyomusun viber kullanmayan birini viber ile ücretsiz arayamazsın skype da aynı şekilde skype dan skype a ücretsiz diğer numaralara ücretli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonuma viber yükledim çok güzel bir program fakat yükledikten sonra normal aramarlda sesim karşı tarafa gitmiyor neden acaba bilgisi olan varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
istemeden grup mesajlaşma yapmışım ..bunu nasıl silebilirim?? yardım ederseniz sevinirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar şifremi yanlış girdim yeni bir şifre nasıl alabilirim veya müşteri hizmeyleri telefonu kaç

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben viber indirdim ama bi sorun var kimseyi göstermiyor kimler kullanıyor bilmiyorum ayarlar baktım ama bulamadım yardımcı olur musun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaa arkadaşlar karşındakinde olmayınca arıyamıyomusunuz ? viber out tan fln ? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim ben uzun zamandır viberi kullananlardanım hemde çok yüğun kullananlardanın ama viberi bende 1 ay önce sileyimde yeniden yükleyip kullanayım diye sildim tekrer indirdim
lakin aktifleştiremiyorum muhtemelen bir sorun var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
(iphone 4s, ios 7,1) viber uygulama içi titreşim kapatamiyorum. her mesajda titreme oluyor. kapatma secenegini bulamiyorum.. yardimci olursaniz sevinirim.. tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar viber indirdim nokıa c7 ye çalşımı yor ne yapmam gerekir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
viber konuşması tlf görüşme dökümlerinde yer alamaz değil mi? neticede şebeke değil iinternet ten görüşülüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende galaxy s4 te kullanıyodum ama iphone 5s e yükledim kredi al diyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende bişe soracaktım. bu viberi yüklediğimzde numaram olmayan kişilre de gidiyomu yani rehberimde kayıtlı kişler var ama bnm numaram onlarda yok viberi kullnsam gidermi onlara numaram

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar viber kullanıyorum fakat benim rehberimde olan bir kişi ama benım onda numaram yok viberle alakalı bişey gidermi o kişiye