Vakit Geldi Yine , Okullar ...

fuatm

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Evet yine vakit geldi 2. döneme bu sefer yine ne karar çıkacak fikir değişecek mi , herkesten fikir almak isterim. Sonuncusunda açılacaktı uzatıldı biliyorsunuz . Bu sefer bence açacaklar artık , sadece mutasyondan aklım karışık. Lise olduğum için bir de sınavlara gireceğim ama hiç derse girmedim hayırlısı bakalım fikirlerinizi bekliyorum

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Benim fikrim yine açılmayacak, 1 yıldır evdeyim ve açılmadı. Böyle devam eder diye tahmin ediyorum, eylülde bile açılacağını düşünmüyorum ama yine de en erken açılma tarihi eylül ayı diyorum.

fuatm

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Benim fikrim yine açılmayacak, 1 yıldır evdeyim ve açılmadı. Böyle devam eder diye tahmin ediyorum, eylülde bile açılacağını düşünmüyorum ama yine de en erken açılma tarihi eylül ayı diyorum.
ben de öyle demek isterim ama bu sefer vaka sayılarını çok düşürdüler içim bi farklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de en büyük korkum niye girmedim diye darlanacağım , derse girmeyen benim öğrencim değildir sınavdan 100 alsa bile geçirmeyeceğim diyen hocalar var

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
ben de öyle demek isterim ama bu sefer vaka sayılarını çok düşürdüler içim bi farklı
Benim için açılması da böyle devam etmesi de iyi. İki türlü de sevinirim. Ama açılmaz diye hissediyorum.

ofarslan18

Asistan
Reaksiyon puanı
226
2 haftalık tatil 1 yıla tamamlanacak arkadaş yoksa olmaz

açılmıcak kolay soru bide mutasyon falan

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Okullar bence bu dönemde açılmaycak

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
geçen sefer 15 subat dediler simdi ise 15 mart diyorlar her seferinde erteliyorlar ki öğrenciler birazda okulların açılması stresinde olup ders çalışmaya çok fazla ara vermesin. bide zaten bu sene cope gitti her konu birbiriyle bağdaşmış benim ilk konularım kötuyse son konuları yapmam zorlaşır bu yüzden açmayacaklar ve oğrenciler calışmayı bırakmasın diye hep erteleyip duruyorlar

fuatm

Asistan
Reaksiyon puanı
86
geçen sefer 15 subat dediler simdi ise 15 mart diyorlar her seferinde erteliyorlar ki öğrenciler birazda okulların açılması stresinde olup ders çalışmaya çok fazla ara vermesin. bide zaten bu sene cope gitti her konu birbiriyle bağdaşmış benim ilk konularım kötuyse son konuları yapmam zorlaşır bu yüzden açmayacaklar ve oğrenciler calışmayı bırakmasın diye hep erteleyip duruyorlar
Çok güzel değindiniz ben de bunu düşünüyorum bir kere açmıyoruz deseler kim çalışır ki bence kimse bakmaz ama böyle daha sıkı tutuyorlar

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Açılırsa hasta sayısı çok fazla artacağını düşünüyorum ( ne kadar açılmasını istesemde).Her türlü önlem alınacak deniliyor ama illaki kurallara uymayan bir okul veya öğrenci grupları olur.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,110
Belediye bizim burda anons yapıyor. Vakalar arttı diye. Okul açılır mı ? Tabiki de açılmaz.

fuatm

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Açılırsa hasta sayısı çok fazla artacağını düşünüyorum ( ne kadar açılmasını istesemde).Her türlü önlem alınacak deniliyor ama illaki kurallara uymayan bir okul veya öğrenci grupları olur.
bu kadar toparlanmış iken biraz daha kapasınlar bitsin bu çile bir ara açıldığında maskeyi çene altına takan burnunu açan yakın yakın duran lavaboda toplu fotoğraf çekilen (maskesiz) . Ben tedirginim açıkçası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet sonuç : Cumhurbaşkan'ının aktardığına göre okullara 1 Mart İtibari ile kademeli başlanacak . İyi akşamlar

Son düzenleme:

fuatm

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Lise olarak sınavlar ile başlıyoruz bence bu sefer açılacak

Çay Perisi

Profesör
Reaksiyon puanı
938
Açılsa bile gitmeyeceğim için benim için bir şey değişmeyecek.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
İstemiyom okul mokul.