V TAB 1041 Driver Sorunu Hk.

Bu konuyu okuyanlar

BAMSİ ALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben 6.sınıfa giderken bize V TAB 1041 verişlerdi. Ben buna format attım ama d.okunmatik ekran driveri gelmedi biraz internetten baktım ama bulduklarım tüm ekranı kaplamıyordu ve kapatıp açınca gidiyordu yardımcı olur musunuz

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Merhabalar ben 6.sınıfa giderken bize V TAB 1041 verişlerdi. Ben buna format attım ama d.okunmatik ekran driveri gelmedi biraz internetten baktım ama bulduklarım tüm ekranı kaplamıyordu ve kapatıp açınca gidiyordu yardımcı olur musunuz
Aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt şeklinde veya ünlem içeren bir veya bir kaç driver vardır muhtemelen. Tabletinizin windows sürümünü de yükselttiniz mi peki? Yani Windows 8.1 ise 10 falan mı yaptınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sürücünün kimliğini soruyorum, sürücü detaylarından öğrenebilirsin.
Genellikle VENN ismiyle başlar. Zaten bildiğim kadarıyla dokunmatik driverlarını elle yüklemek gerekiyor.

BAMSİ ALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ACPI\VEN_GDIX&DEV_1001
ACPI\GDIX1001
*GDIX1001

Aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt şeklinde veya ünlem içeren bir veya bir kaç driver vardır muhtemelen. Tabletinizin windows sürümünü de yükselttiniz mi peki? Yani Windows 8.1 ise 10 falan mı yaptınız?

Genellikle VENN ismiyle başlar. Zaten bildiğim kadarıyla dokunmatik driverlarını elle yüklemek gerekiyor.
sürüm yükseltmedim

sürüm yükseltmedim

BAMSİ ALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Yine olmadı sağ köşeye zuanıyor fakat solda 1 parmak eksik kalıyor
Donanım kimliğinden bu çıkmıştı, hayret.
Vestel’in sitesinde vermemişler mi acaba bakayım.

Normalde başka bir Forumu önermem etik degil fakat burada orijinal sürücü verilmis ve uyeleri olmadan indirme yaptırmıyorlar:
(Linki aldığına göre gerek kalmadı artık)

Son düzenleme:

BAMSİ ALP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Donanım kimliğinden bu çıkmıştı, hayret.
Vestel’in sitesinde vermemişler mi acaba bakayım.

Normalde başka bir Forumu önermem etik degil fakat burada orijinal sürücü verilmis ve uyeleri olmadan indirme yaptırmıyorlar:
bende sürücü yedeği var fakat yüklenmiyor

bu şekilde oluyor

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    28.3 KB · Görüntüleme: 429
Son düzenleme:

FASEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dokunmatiğin sağ tarafı basmıyor ve dokunmatikte bastığınız yer değilde başka bir yer basılı oluyor ise bu dosyayı windows/inf klasörünün içine kopyalayın ve tableti kapatıp açın sorun düzelecektir. Bende düzeldi. Dosyanın adı TouchSetting.gt dir. Gt uzantılı dosyayı site yüklemediği için rar halini yükledim. Dosyanın uzantısı gt. Fakat site bu uzantıyı kabul etmediği için uzantuıyı txt yaptım. Dosyayı indirince uzantusını gt yapınız. Sonra windows/inf klasörüne kopyalayınız.

Tableti formatladım. Üstte bahsettiğim sorun oluştu ve çözdüm. (diğer vestel 1041 tabletimdeki TouchSetting.gt dosyasını alıp kulandım) Bende şu an ön kamera çalışmıyor ve aygıtlarda camera sensör yazısında ünlemişaret var. Çözüm fikri olan var mı?

Ekli dosyalar

• TouchSetting.txt
    1.7 KB · Görüntüleme: 389
Son düzenleme: