Ucuz Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

Aylin Gökberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,
Şahıs şirketi olarak kayıtlı e-ticaret sitem mevcut. Şimdilik aylık 200 TL civarı bir kargo harcamamız oluyor. Her gönderi için ortalama 8 TL ödüyoruz (ürünler kadın çantası, takı vs).

Daha ucuza kargo anlaşması nasıl yapabilirim? Kargo şirketlerini tek tek aradım, bir kaç şubeye gittim ama aldığım iskonto sadece %10.

Aylin Gökberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sorunum günceldir. Yardımcı olabilecek yok mu?

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Mng Kargo yu denedin mi, Limited Şirket ile anlaşma yaptık ve %50 iskonto yapılıyor. 7 yıldır çalışıyoruz ama aynı firma ile.

kemalgund

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben de avantajlı bir kargo anlaşması arıyorum. Google'da sorgularken denk geldim sayfaya ve ofispaneli ilgimi çekti. Kargo anlaşmasıyla birlikte akaryakıt ve damacana su da talep ettim. Eğer anlaşma sağlarsam tekrar yazarım. Teşekkür ederim paylaşımınız için.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
MNG kargo en iyisidir bir şey satın aldığınızda kargo parası 50 tl yi geçiyorsa yurtdışından şipariş ediyor olmalısınız onun için pek bir şey yapılamaz eğer dediğim gibiyse çünkü adamlar sizden ödemenizi dolar olarak alıyor

Emremelek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardimci olursaniz sevinirim ☺ internet uzerinden satis yapicaz bunun icin vergiden muafiyet belgesine basvurdum ama vermediler ve kargoyla kapıda odemeli ve uygun fiyata bi kargo anlasmasi yapmam lazim ams hepsi bi vergi numarasi istiyor yardimci olursaniz cok sevinirim zaten satisi evden yapıyorum kazancim cok düşük kargoyla bunlar olmadan nasıl kapida odeme yada uygun fiyata bi kargo anlasmasi yapabilirim yardimci olursaniz cok sevinirim

Aylin Gökberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şirket olarak OfisPaneli aracılığı ile MNG Kargo ile anlaştık. Fiyatlar fena değil, şu ana hiç pek sorun yaşamadık. Buradaki sayfadan online başvuru gönderebiliyorsunuz.
OfisPaneli'nde de vergi numarası istiyorlar. Bireysel olarak anlaşma yapabilmek sanırım yakınlarınızdaki şubelere gidip, çok gönderi yapacağım bana indirimli fiyat verebilir misiniz gibi talepte bulunmak lazım. Pazarlık yaparak iyi bir fiyat alabilirsiniz. Ya da tanıdığınız bir şirket varsa onlar üzerinden kargo göndereceksiniz.

yilmaztaner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuya çok hakim değilim ancak kuzenim e-ticaret yapıyor. Onun söylediğine göre 1-3 desi arası daha ekonomik bir rakamla gönderi yapıyor. Bir kampanyadan yararlanmış sanırım.

agyieus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Internet üzerinden düzenli satış yapıyorum ve neredeyse sürekli kargo yolluyorum. Bildiğiniz gibi kargo fiyatları da bir hayli zamlandı, hal böyle olunca girdiğim arayışlar sonucunda sanatkardan adında bir site buldum. Önceleri çok fazla ödeme yaptığım kargo için şimdi %50 kar sağlıyorum.
Sanatkardan.com aslında bir e-ticaret sitesi ancak kargo avantajlarını kullanabileceğimiz bir alanları var ve hatta PTT Posta Çeki Hesabın varsa Kapıda Ödemeyi de kullanabiliyorsun. Bu avantajdan faydalanmak için sanatkar kayıt yaparak aylık paket alıyorsun. Özel gönderi Modülünü kullanarak gönderilerini alıcı, satıcı veya kapıda ödeme seçenekleri ile dilediğin gibi oluşturuyor, modül üzerinden aldığın kod ile PTT şubelerinden gönderebiliyorsun. Kapıda ödemede ücret belirttiğin posta çeki hesabına yatıyor.
Aylık olarak ortalama 200 civarı kargo gönderiyorum ve bu sistem sayesinde 1500 TL civarı kar sağlıyorum. Aynı zamanda tüm kargolarımı tek panelden zahmetsizce takip edebiliyorum.

Son düzenleme:

AfyondanNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

afyon ürünleri satabileceğim bir e-ticaret sitesi açtım. Ofis paneline üye olmaya çalıştım fakat bir gariplik vardı. 2 firma ile sözleşme imzalamanız gerekiyor. 1. ofispaneli ile. Burada sorun yok çünkü maddeleri olan iyi niyetli bir sözleşme çıkıyor karşınıza. Garip olan MNG ile de bir sözleşme imzalamanız lazım fakat maddesi olmayan boş bir sözleşme çıkıyor karşınıza. Maddesi olmayan bir sözleşmeye imza atmak çok mantıklı gelmiyor. üye olacak arkadaşların tekrar düşünmesi gerekir. Malum sebeplerden PTT kargo ile yola başladık.

PARATV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aradığım tamda buydu, umarım işinize yarar.

KARGO MALİYETLERİNİ DÜŞÜRME FIRSATI !!! 1 DESİ 3.88 TL 2 desi 4.63 TL
Vipdunya.com üyelerini kargo firması ile entegre eder.

Gönderi bilgilerinizi site üzerinden girildiğinde bilgiler ptt kargo sistemine aktarılır.
Her gönderiniz için sistem tarafından verilen "eticaret vipdunya REFERANS numarası" ile kargolarınızı ptt şubelerine teslim edebilirsiniz.
KAPIDA ÖDEMELİ REFERANS NUMARASI ALABİLİRSİNİZ. TAHSİL EDİLEN TUTAR PTT TARAFINDAN HESABINIZA YATIRILIR.
Bu durum size fiyat avantajı, şubede zamandan tasarruf sağlayacak. Teslimat sonrası Kargo takip numaraları sisteminizde görülecektir.

Vip Dünya Müşteri Portalı Hemen üye ol ve kullanmaya başla,,,

Destek iletişim : https://www.facebook.com/vipdunyacom
Grup : https://www.facebook.com/groups/vipdunya

Ptt sistemlerinde "eticaret siteleri altında vipdunya" olarak yer almaktadır.

Ptt formuna "eticaret vipdunya REFERANS numarası VP???" adınız ve alıcı adı yazıp, kargolarınızı ptt şubelerine teslim edebilirsiniz.

Kdv dahil PTT kargo fiyatları,,,

1 KG/DESİ 3,88
2 KG/DESİ 4,63
3 KG/DESİ 5,00
4 KG/DESİ 5,38
5 KG/DESİ 5,75
6 KG/DESİ 6,13
7 KG/DESİ 6,50
8 KG/DESİ 6,88
9 KG/DESİ 7,25
10 KG/DESİ 7,63
11 KG/DESİ 8,00
12 KG/DESİ 8,38
13 KG/DESİ 8,75
14 KG/DESİ 9,13
devam,,,
Üyelik sonrası kullanım maili gelecektir. Tam okuyup uygulayınız.

Miata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkesin ortak derdi olan kargo problemine kalıcı çözüm.
s8.gif

vergiler dahil 3.80tl den başlayan fiyatlarla Türkiye'nin en büyük firmaları üzerinden kargo gönderme imkanı!

Herhangi bir anlaşma olmadan anlaşmalı fiyatlarla gönderim yapabilirsiniz.

Bireysel veya kurumsal herkesin kullanımına açık.

Üstelik gönderen kişi olarak isminiz veya firmanız görünmekte üçüncü şahıslarla hiç bir bağlantınız bulunmamaktadır.

4,99TL Hizmet bedeli ile anlaşmalı fiyatlar üzerinden gönderim yapabilirsiniz..

Sürpriz fiyatlar yok tüm vergiler dahil adrese teslim gönderim fiyatları sayesine %85'e kadar tasarruf edin!

Örneğin;
Sürat kargo ile standart gönderimde 15 desi ürüne 57TL verirsiniz ancak bu sistem sayesinde 9TL Ödersiniz.
Ptt kargo ile standart gönderimde 10 desi ürüne 25TL verirsiniz ancak bu sistem sayesinde 11TL ödersiniz.
Yurtiçi kargo ile standart gönderimde 30 desi ürüne 139TL verirsiniz ancak bu sistem sayesinde 34TL ödersiniz.

Detaylar için buradan veya web sitesi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz
s8.gif

EKONOMİK KARGO NOKTASI!
www.kargopon.com

bahariye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Kargo şirketlerinin şubeleriyle alakalı bir durum. Şube müdürüyle aranızı iyi tutarak güzel anlaşmalar yapabilirsiniz