Ücretsiz Video Konferans Programları

Bu konuyu okuyanlar

AlpErTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Malum virüs sebebiyle herkesin evde olduğu şu günlerde belki de en çok ihtiyaç duyalan şeylerden biridir belkide video konferans programları. Tavsiyelerinizi alayım

Not: Değerli adminler eğer konuyu yanlış bir yere açtı isem veya daha önce aynı konu açılmış ve ben bulamamış isem şimdiden kusura bakmayın

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Zoom hakkinda pek guzel seyler yok bur siralar arka planda bilgi toplamak felan

AlpErTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Zoom hakkinda pek guzel seyler yok bur siralar arka planda bilgi toplamak felan
bilgi toplamak derken? Bilmediğim için soruyorum. Aile ile yada öğrenciler ile görüşme yaparken nasıl bir bilgi toplama yapılabilir?

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Benim favorim discord ama Zoom'u öneren çok insan var tercih sizin.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
kişisel bilgilerinizden tutun konum gittiğiniz, takıldığınız alanlara kadar pek çok bilgiyi rahatca toplayabilir uygulamalar ha bu tip uygulamalar görüşmelerinizi kayıt altına alabilir özellikle yüksek riskli bilgiler bu tip uygulamalar ile paylaşılmamalı

AlpErTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
kişisel bilgilerinizden tutun konum gittiğiniz, takıldığınız alanlara kadar pek çok bilgiyi rahatca toplayabilir uygulamalar ha bu tip uygulamalar görüşmelerinizi kayıt altına alabilir özellikle yüksek riskli bilgiler bu tip uygulamalar ile paylaşılmamalı
Eşim sınıf öğretmeni. Malum okullar da olmayınca öğrencileri ile görüşüp hasret giderecek. Ve bu süreçte öğrencilerin kendilerini yalnız hissetmemeleri için de bir etkinlik olacak. Bu yüzden sorun olmaz sanırım

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ders için Zoom kullandım. O da gayet güzel.
Skype arka plan bulanıklaştırma işini çok iyi yapıyor. Zoom da aynı greenscreen varmış gibi arkaplan değiştirebiliyor. Beğendim.

AlpErTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Ders için Zoom kullandım. O da gayet güzel.
Skype arka plan bulanıklaştırma işini çok iyi yapıyor. Zoom da aynı greenscreen varmış gibi arkaplan değiştirebiliyor. Beğendim.
teşekkür ederim

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Skype 50 kişiye kadar
Whatsapp 4 kişiye kadar
Google duo 8 kişiye kadar çoklu konferans desteklemekte