Ücretsiz Video Konferans Programları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

AlpErTr

Üyecik
Malum virüs sebebiyle herkesin evde olduğu şu günlerde belki de en çok ihtiyaç duyalan şeylerden biridir belkide video konferans programları. Tavsiyelerinizi alayım

Not: Değerli adminler eğer konuyu yanlış bir yere açtı isem veya daha önce aynı konu açılmış ve ben bulamamış isem şimdiden kusura bakmayın

BHA

Paylaşmak Güzeldir..
Yönetici
Moderatör
Benim favorim discord ama Zoom'u öneren çok insan var tercih sizin.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
kişisel bilgilerinizden tutun konum gittiğiniz, takıldığınız alanlara kadar pek çok bilgiyi rahatca toplayabilir uygulamalar ha bu tip uygulamalar görüşmelerinizi kayıt altına alabilir özellikle yüksek riskli bilgiler bu tip uygulamalar ile paylaşılmamalı

AlpErTr

Üyecik
kişisel bilgilerinizden tutun konum gittiğiniz, takıldığınız alanlara kadar pek çok bilgiyi rahatca toplayabilir uygulamalar ha bu tip uygulamalar görüşmelerinizi kayıt altına alabilir özellikle yüksek riskli bilgiler bu tip uygulamalar ile paylaşılmamalı
Eşim sınıf öğretmeni. Malum okullar da olmayınca öğrencileri ile görüşüp hasret giderecek. Ve bu süreçte öğrencilerin kendilerini yalnız hissetmemeleri için de bir etkinlik olacak. Bu yüzden sorun olmaz sanırım

Usain

Dekan
Yasaklı
Ders için Zoom kullandım. O da gayet güzel.
Skype arka plan bulanıklaştırma işini çok iyi yapıyor. Zoom da aynı greenscreen varmış gibi arkaplan değiştirebiliyor. Beğendim.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Skype 50 kişiye kadar
Whatsapp 4 kişiye kadar
Google duo 8 kişiye kadar çoklu konferans desteklemekte

stat counter