RAMMSTEIN18

Asistan
Reaksiyon puanı
14
1 davetiyem var isteyen goderebilirim ama seed nasil gormek istiyorum bir resim cekim gostermesi gerekiyor seed konusunda iyi dilm ?

RAMMSTEIN18

Asistan
Reaksiyon puanı
14
1 davetiyem var aktif biri olan kisilere gondericem arkadaslar ve bol bol seed eden kisilere gondericem sadece resip cekip gostersiner

RAMMSTEIN18

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Usta istediğin gibi 2 adet siteye ait profil ayrıntımı gösteren resim ekledim.

(Arena -tr) http://i.hizliresim.com/x0VBNZ.png
(Hd turk) http://i.hizliresim.com/wb8GJm.png

Turktorent.eu - Leecturk - Bitturk sitelerine ait herhangi bir davetiye mevcutsa sevinirim. tk_holding@hotmail.com (E-mail) Şimdiden çok teşekkürler...

gonderdim
Başarı
notification_close.gif
Teşekkürler. Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : tk_holding@hotmail.com yollandi

baytorrent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün Turktorrent ve Bitturk sitelerine üye oldum. Forum dışından da üye oldum. Senin miydi başkasının mıydı bilmiyorum ama muhtemelen hangi sitenin davetiyesini gönderdin bilmiyorum ama galiba seninki ile üye oldum. Çünkü turktorrent sitesi için bana davetiye göndermeye çalışan başka birisi önceden bu email kayıtlı gibi bir uyarı almış. Çok teşekkürler...

Biraz inceledim bitturk de sunumlar kapasiteleri çok küçük ve zengin değil ama turktorrent süper bir site. böylesi yok denecek gibi...
Geriye kaldı leecturk :)

alpayd71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Lütfen bana da bir davetiye yollaya bilir misiniz acil alpayd71@hotmail.com teşekkürler şimdiden

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar Lütfen bana da turk torrent eu bir davetiye yollaya bilir misiniz acil alpayd71@hotmail.com teşekkürler şimdiden

tama kardes gönderirisen sevinirim alpayd71@hotmail.com

alpayd71@hotmail.com

alpayd71@hotmail.com sana zahmet gönderir misin

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Davetiye isteyenler üye oldukları en az 2 torrent sitesinden ratiolarının screenshotlarını alıp buraya koyarlarsa, ratiosu yüksek olanlara davetiye göndereceğim. "Hiçbir torrent sitesinde üyeliğim yok, bu ilk olacak" diyenlere davetiye göndermiyorum maalesef.

alpayd71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah rıza için bana da gönderin arkadaslar size zahmet alpayd71@hotmail.com

gönder anasını satayım sulak yerden bağ mı bağışlıyon alpayd71@hotmail.com

gönder kardeş yaa

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Davetiye isteyenler üye oldukları en az 2 torrent sitesinden ratiolarının screenshotlarını alıp buraya koyarlarsa, ratiosu yüksek olanlara davetiye göndereceğim. "Hiçbir torrent sitesinde üyeliğim yok, bu ilk olacak" diyenlere davetiye göndermiyorum maalesef.

Bazıları hâlâ özel mesaj ile davetiye istiyorlar. Davetiye göndermemi isteyenler için yukarıdaki şartlarım aynen geçerlidir.

zortek48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kimseden davetiye dilenmiyorum,adam gibi rica ediyorum eğer şartsız şurtsuz davetiye verebilecek olan varsa ve yollarsa,Allah razı olsun.

alkolikkarga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kimseden davetiye dilenmiyorum,adam gibi rica ediyorum eğer şartsız şurtsuz davetiye verebilecek olan varsa ve yollarsa,Allah razı olsun.

şartsuz şurtsuz davetiye veren çıkabilir de siteye üye olduktan 2 gün sonra banlandımı o davetiyenin de pek bir anlamı kalmıyor hem davet eden içinde sıkıntı olabiliyor amaç iyi bir torrent kullanıcısı olduğunu kanıtlamak...

zortek48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Banlanacak olsak davetiye istemeyiz zaten,torrenti ders videoları indirmek için kullanacaktım,normalde torrent üyeliğim olsa zaten davetiye istemem.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Ben üyeyimde nasıl davetiye gönderiliyor.