vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Davetiye isteyenler üye oldukları en az 2 torrent sitesinden ratiolarının screenshotlarını alıp buraya koyarlarsa, ratiosu yüksek olanlara davetiye göndereceğim. "Hiçbir torrent sitesinde üyeliğim yok, bu ilk olacak" diyenlere davetiye göndermiyorum maalesef.

Bazıları hâlâ özel mesaj ile davetiye istiyorlar. Davetiye göndermemi isteyenler için yukarıdaki şartlarım aynen geçerlidir.

Sevgili arkadaşlar, hâlâ özel mesaj ile davetiye istekleri geliyor. Kimisi "bu kadar zor olmasa gerek bir davetiye" diyor, kimisi "sulak yerden bağ mı bağışlıyorsun" diyor, kimisi "seed bizde sıkıntı değil, seed bizim işimiz" diyor, kimisi "çok acil lâzım diyor" ve de böyle böyle uzayıp gidiyor. Bu tarz mesajlara cevap vermiyorum. Screenshot ile ratiosunu ileten arkadaşlara da davetiyelerini gönderiyorum.

Davetiyeler benim olduğu için istediğim tasarrufta bulunmak benim hakkım değil mi? Hakkım, o zaman bir şartla davetiye gönderiyorum, şartım ise üye oldukları en az 2 torrent sitesinden ratiolarının screenshotlarını alıp buraya koymaları. Bunda anlaşılmayacak bir şey yok arkadaşlar. Sağlıcakla kalın.

osman3892

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana da davetiye yollayabilir misiniz. yollarsanız cok ıkrama gecer osmantürkyılmaz@hotmail.com.tr

eraygez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhabalar...
eğer mümkünse torrenturk.eu veya bitturk davetiyesi alabilirmiyim ,
ilgilenen arkadaşa şimdiden çok teşekkür ediyorum..
mail = eraygez@gmail.com

cenkdemirkol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba
torrenturk.eu davetiyesi alabilirmiyim ,
şimdiden çok teşekkür ediyorum..
mail = cenkmba@gmail.com

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sevgili arkadaşlar, hâlâ özel mesaj ile davetiye istekleri geliyor. Kimisi "bu kadar zor olmasa gerek bir davetiye" diyor, kimisi "sulak yerden bağ mı bağışlıyorsun" diyor, kimisi "seed bizde sıkıntı değil, seed bizim işimiz" diyor, kimisi "çok acil lâzım diyor" ve de böyle böyle uzayıp gidiyor. Bu tarz mesajlara cevap vermiyorum. Screenshot ile ratiosunu ileten arkadaşlara da davetiyelerini gönderiyorum.

Bazıları hâlâ özel mesaj ile davetiye istiyorlar. Davetiye göndermemi isteyenler için yukarıdaki şartlarım aynen geçerlidir.

Davetiye isteyenler üye oldukları en az 2 torrent sitesinden ratiolarının screenshotlarını alıp buraya koyarlarsa, ratiosu yüksek olanlara davetiye göndereceğim. "Hiçbir torrent sitesinde üyeliğim yok, bu ilk olacak" diyenlere davetiye göndermiyorum maalesef.

Güncel.

OPTIMIST26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba elimde 1 adet turktorrent.eu ve 1 adet bit-hdtv davetiyesi var...

Torrentleach davetiyesine ihtiyacım var...

İsteyenler özel mesaj atabilir....

OPTIMIST26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=385546]kamilayar[/MENTION] TL davetiyesi bulduğumda buradan paylaşacağım...

RAMMSTEIN18

Asistan
Reaksiyon puanı
14
kim isterse davetiye bana yaza bilir surekli davetiyem var sadece su sartim var sunun gibi bir ornek olarak resim diyer sitelerde cekim gostermesi gerekiyor seed nasildir iste ornek olarak
hlia.jpg

sunun gibi yaparsaniz herkeze gonderebilicem yapmiyorsaniz davetiye gonderemicem size ;)

OPTIMIST26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam şu şekilde...

rf8l.jpg

1 adet Torrentleech ziyadesi ile memnun edecek...

Teşekkürler...