expendablesr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk önce turktorrent aç ve üye ol bölümünden formu doldur en aşagıda davetiye kodu isteyecek hızlı davran yoksa kaparlar.....

kilicmuhsin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
gelen davetiyede kayıt yapmadı, tekrar gönderebilir misiniz?

bilal.ceyhan@hotmail.com

Tekrar teşekkürler
Kardeş çerezleri temizle modemi resetle öyle dene kod sitede onaylanmayı bekliyor

--- Mesaj Güncellendi ---

Elinde davetiyesi olanlar bilgisim@gmail.com a gönderirse çok teşekkür ederim şimdiden sağolun :)
Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : bilgisim@gmail.com yollandi

merhaba davetiyesi olan varsa çok sevinirim. bıktım arenabg den :D

tolga_uzun_@hotmail.com
Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : tolga_uzun_@hotmail.com yollandi

ALPER_22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekürler kardeş Bu efa oldu çok şükür Sorun aypiden Kaynaklanıyormuş Aypi deyiştiren Proğramı kurdum çalıştırdım oldu teşekürler elinize sağlık

kilicmuhsin

Asistan
Reaksiyon puanı
3

xlc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba acaba davetiyesi olan var mı? Bazı ders videolarını indirmek için lazım turktorrentte iyi ders videoları var. Email: onurcanalagoz@gmail.com .Şimdiden teşekkürler.

kilicmuhsin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba acaba davetiyesi olan var mı? Bazı ders videolarını indirmek için lazım turktorrentte iyi ders videoları var. Email: onurcanalagoz@gmail.com .Şimdiden teşekkürler.
Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : onurcanalagoz@gmail.com yollandi

Rica etsem bir davetiye de ben alabilirmiyim?
Mail: boramir1903@hotmail.com
[/QUOTE][/QUOTE]Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : boramir1903@hotmail.com yollandi

musty2809

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar ben 3D izlemek için tv aldım bunun içinde 3d film indirmem gerekiyor turktornet.biz den davetiye istiyorum yardımcı olabilirmisiniz saygılar beyaz-gulum2809@hotmail.com gönderebilirseniz cok sevinirim

arkadaşlar ben 3D izlemek için tv aldım bunun içinde 3d film indirmem gerekiyor turktornet.biz den davetiye istiyorum yardımcı olabilirmisiniz saygılar beyaz-gulum2809@hotmail.com gönderebilirseniz cok sevinirim

kilicmuhsin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
kolay gelsin rica etsem t.t@hotmail.com.tr adresine davetiye yollarmısın
Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : t.t@hotmail.com.tr yollandi

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : beyaz-gulum2809@hotmail.com yollandi

çook gzl bi siteye bnzyor hemen indirmeye başlmam lazm bana da yollarmısz davtye kodu
tamer_bagci_96@hotmail.com
Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : tamer_bagci_96@hotmail.com yollandi

serdoan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : noelbaba84@yahoo.com yollandi

Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : s_erve_t@hotmail.com yollandi.Sen bari derken daha önce istedinmiki....!
daha önce biçok kez böle davetiye dağıtanlardan davetiye istemiştim ama gönderilmemişti sağol sen göndermişsin ama malesef şu hatayı verdi site ''Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!'' halbuki ben bu siteye ne girdim nede kayıt yaptırdım

kilicmuhsin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
daha önce biçok kez böle davetiye dağıtanlardan davetiye istemiştim ama gönderilmemişti sağol sen göndermişsin ama malesef şu hatayı verdi site ''Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!'' halbuki ben bu siteye ne girdim nede kayıt yaptırdım
Kardeş çerezleri güzel bi temizle modemi resetle olmazsa değişik browserdan dene olana kadar dene illa ki olur

banada gönderirseniz sevinirim.
anilcanercolak@hotmail.com
Teşekkürler...
Davetiyeniz onaylanmak icin davet edene : anilcanercolak@hotmail.com yollandi

baturalp_69

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş dediklerini yapıyorum fakat linke tıkladığımda aşağıdaki hatayı veriyor.
Bir hata oluştu!
notification_close.gif
Uzgunuz, bu IP adresle daha once kayit olunmus, veya giris yapilmis sitemize!

kilicmuhsin

Asistan
Reaksiyon puanı
3

cywarrior

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende bir tane mevcut. saygida kusur etmeyecek buyuk kucugune saygili bir arkadasa verebilirim. seed sorunu olmamasi daha makbul. pm atmaniz yeterli.