"Türkiye şampiyon olursa da kimse şaşırmasın"

Bu konuyu okuyanlar

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
"Türkiye şampiyon olursa da kimse şaşırmasın"
İngiltere Milli Takımı'nın unutulmaz eski futbolcularından David Platt, Türkiye'nin Avrupa Futbol Şampiyonası'nda şampiyon olması durumunda buna kimsenin şaşırmaması gerektiğini söyledi.

Antalya'da başlayan Beko Classıc 2007 Golf Turnuvası'na katılan David Platt, Türkiye'nin Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Platt, ''Avrupa Futbol Şampiyonası'nda birbirine denk 16 takım mücadele edecek. Bu şampiyonada her takımın şampiyon olma şansı var. Türkiye şampiyon olursa da kimse şaşırmasın'' dedi.

Platt, bu yıl İngiltere'nin Middlesbrough takımına transfer olan Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Tuncay Şanlı'nın şansızlıklar yaşadığına işaret ederek, ''Tuncay'ı Fenerbahçe'de oynarken tanıyordum. Kendisi çok başarılı bir futbolcu. Bu sezon başında sakatlandı. Tuncay yeni bir ülkeye geldi. Uyum sorunu var. İnanıyorum ki Tuncay gelecek yıl İngiltere'de çok başarılı olacaktır. Tuncay, oynadığı futbolla çok ses getirecektir'' diye konuştu.

Platt, Antalya'daki golf turnuvasına katıldığı için de mutlu olduğunu, Antalya'nın muhteşem tesislere sahip olduğunu belirtti.

http://www.sporx.com/futbol/euro2008/88805/

ağzından bal damlıyor walla :D

TheRed

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gücünüzü ve motivasyonunuzu sağladığınız zaman 2000 yılı Galatasarayın (en büyük cim bom) :) yaptığı gibi bizde şaşırmayız seviniriz...

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
TheRed dedi ki:
Gücünüzü ve motivasyonunuzu sağladığınız zaman 2000 yılı Galatasarayın (en büyük cim bom) :) yaptığı gibi bizde şaşırmayız seviniriz...

konuyu dagıtmayalım arkadaşım :p

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Açık konuşmak gerekirse ben hala milli takımımıza tam güvenemiyorum. Çünkü takımda bir tutukluk var oynayamıyoruz. Az biraz şansımız var o şans sayesinde devam ediyoruz. Takımda devamlılık yok bir noktadan sonra bütün oyuncular bayıyor. Daha iyi olmak lazım böyle giderse takımımız avrupa şampiyonasından erken dönebilir.

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
istikrar yok bizim takımda. bir bakıyorsun brezilyaya taş çıkartacak oyun bir bakıyorsun 3. lig oyunu..

JuLiuSiuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
sıkışınca oynuyorlar hocam isteseler herkesi yenerler amaaaa!!