Turkcell 256K Micro Simkart kullanan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

MolvadaGama

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
Araştırdığım bir konu var onun için sizlere danışmak istedim. Başlıktaki 256K micro simkart'dan kullanan arkadaşlar var ise resim ekleyebilirler mi? Ama normak 256K' simkart'dan kestirip Micro şeklinde değil.
Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende merak ediyorum bende 128 kb var. Değiştirmem gerek. Telefonu yeni alınca micro sim eski kaldı

MolvadaGama

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar turkcell 256K micro sim diye bir kart yokmuş normal 256K şeklinde varmış. Bu konu cevaba kavuşmuştur. Bu konuda kapatılabilir.

MolvadaGama

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bilip bilmeden ne diye konuşuyosun liseli benim lg g2 telefonumda 256kb mikro sim kart var. yokmuş muş. adamlar NFC denen teknoloji koymuş telefona turkcellde bu telefona 256kb mikro sim yapmayacak mı?? şaka gibisiniz ya

Dipnot: nfc sadece 256kb sim ile çalışıyor mikro nano standart fark etmez.

bilip bilmeden atmayı çok seviyonuz
Öncelikle üslubunuza dikkat edin, karşınızda kim olursa olsun saygıyı elden bırakmayın. Liseyi bitireli çok uzun yıllar oldu, yapmış olduğum bu yorum tamamiyle turkcell müşteri temsilcisinin bana verdiği bilgiyi aktararak yaptım. Ama sonraki araştırmalarımda bu tür sim kartların piyasada azda olsa olduğunu öğrendim. Şuan LG G2 kullanıyorum ve telefonumda ki simkart 512K micro sim kart, BURADAKİ konuyu takip edersen gerekli bilgiyi alabilirsin.