Türk Telekomun alt yapı problemi

Bu konuyu okuyanlar

erenesargin26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu anda kullandğım pakette bana vaadedilen hız 16 mbps ve evime gelen hız 3 mbps. internetten allt yapımı sorgulattığımda evin 1. katının 4, 2. katının 8 mbps hız alabileceğini söylüyor. İnternetin geldiği telefon direği aynı kablo aynı olduğu halde internet hızında nasıl bir değişiklik olabilir anlamıyorum. Hemen yanımızdaki eve yine aynı telefon direğini kullandıkları halde 14 mbps hız alıyorlar. direkten gelen kabloda sorun olabilir diye kabloyu değiştirttim fakat sonuç hala aynı. Bu sorunu nasıl çözebileceğim hakkında bilgisi olan varsa ya da aramızda türk telekomda yetkili kişiler varsa yardımcı olmalarını rica ediyorum.

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Aynı sorun bende de olmuştu 16 mbps e kadar hız vaad etmişlerdi sözde gelen internet 3 mbps idi. Abartısız 2 ay, günde 1 iki günde 1 kez aradım. Bilmem ne bilmem ne bişeyler çok fazla internet alıcısı var altyapı nedeniyle veremiyoruz dediler. Dedim ozaman benim tarifemi düşürün 4 mbps ye geçirin zaten 3 4 veriyorsunuz dedim yapamayız. Dedim ki benim suçum ne gelecek yapacaksınız il yetkilisi şu bu derken şuan zoraki 12 mbps alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sürekli arıza talebi oluşturdum aramazsanız tamamen işin üstüne yatma politikası güdüyorlar