Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Bu konuyu okuyanlar

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Taksitle telefon satın alanlara, eskilerden borç fatura çıkarıp, telefonu tek faturada almaya çalışıyorlar mı? Başımıza geldi o gün bugün türk telekomdan nefret ediyorum
Öyle bir işleyiş yok hocam incele talep ederseniz detayları ile geri dönüş sağlanır.

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Hocam kkb puanıyla 1 adet diyor cihaz alımı ya benım 2 tane acaba fatura ödeme geçmısıylemı oldu net 2 cihazmı diyorsunuz ?
Hocam ttmobil 2 adet yeni sisteme geviş yapıldı tüketici finansmanı adlı yeni sistemde ing bankası referans oluyor faturalar hattın üstüne yansıyor. En yakın bayimize gidip sorgulayın en son aldıgınız cihaz dan 6 ay geçti mi?

bakkal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
2.cihazun üzeirnden 6 ay geçmedi.ama ilk cihazın taahüt bitmesine 1 ay kaldı

hasancebir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sınırsız internet paketi bir türlü çıkartamadılar. Turkcell kadar olamadılar. 129 TL ye sınırsız veriyor Turkcell.

MURO41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam Türk Telekom a yeni geçiş yapıyorum Online başvuru yapmıştım ilk ay faturası Türk Telekom tarafından karşılanacak dendi ve ilk 3 ay 30 GB internet hediye dendi ama bunlar İçin mesaj atılacakmış bana yardımcı olur musun nereye ne mesajı atacağını bilmiyorum tarifem prime fırsat webte 15 GB

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Hocam Türk Telekom a yeni geçiş yapıyorum Online başvuru yapmıştım ilk ay faturası Türk Telekom tarafından karşılanacak dendi ve ilk 3 ay 30 GB internet hediye dendi ama bunlar İçin mesaj atılacakmış bana yardımcı olur musun nereye ne mesajı atacağını bilmiyorum tarifem prime fırsat webte 15 GB
Hocam
12 Aylık taahhüt işlemleri bunlar.
SOZ yazıp 5555 şe gönderin
Gelen SMS'e ONAY diyip cevaplayın.

30GB hediyesi için
PRİME EK 30GB yazıp 5555 şe gönderin boşluk bırakalım yazdığım şekilde. Bilgi sms ile bilgilendirme yapılacaktır size.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Mobil işletmecilerin abone sayılarına göre pazar paylarına bakıldığında, Turkcell'in yüzde 42,1, Vodafone'un yüzde 31, TT Mobil'in ise yüzde 26,9'luk paya sahip olduğu görülmektedir.

Buna göre müşteriler en çok tt nefret ediyolar :p

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
İnternet çekimi çok berbat. Tahattüt bitsin dğeiştircem
Benim iş yerim de tt az çekiyor vodafone ful 3g çekiyor ama arkadaşın vodafone ile benim tt aynı uygulamayı arkadaş açamıyor ben açıyorum demek istedigim vodafone çektiğine bakmayın sadece çeker internet zor girer

MURO41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam
12 Aylık taahhüt işlemleri bunlar.
SOZ yazıp 5555 şe gönderin
Gelen SMS'e ONAY diyip cevaplayın.

30GB hediyesi için
PRİME EK 30GB yazıp 5555 şe gönderin boşluk bırakalım yazdığım şekilde. Bilgi sms ile bilgilendirme yapılacaktır size.
Eyvallah hocam sağolasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de ilk ay fatura hediyesi için ne yapmam lazım onu biliyor musun

Leͥgeͣnͫd

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Benim iş yerim de tt az çekiyor vodafone ful 3g çekiyor ama arkadaşın vodafone ile benim tt aynı uygulamayı arkadaş açamıyor ben açıyorum demek istedigim vodafone çektiğine bakmayın sadece çeker internet zor girer
Tarifeleride çok pahalı olmaya başladı artık. 4 yıldır faturalıym Türk Telekomda hiç birgün geciktirmedim faturayı ama bana hiç güzel fiyatlı avantajlı taahhüt sunmuyorlar.

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Eyvallah hocam sağolasın

Bir de ilk ay fatura hediyesi için ne yapmam lazım onu biliyor musun
Hocam o kampanya müş hiz özel onu 4441444 ile görüşmeniz gerekiyor.

faruksincar

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Tarifeleride çok pahalı olmaya başladı artık. 4 yıldır faturalıym Türk Telekomda hiç birgün geciktirmedim faturayı ama bana hiç güzel fiyatlı avantajlı taahhüt sunmuyorlar.
Müşteri hizmetlerini arayıp indirim veya kampanya kaydı oluşturmayı deneyin hocam uygun görülürse güzel tarifeler gelebiliyor

Leͥgeͣnͫd

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Müşteri hizmetlerini arayıp indirim veya kampanya kaydı oluşturmayı deneyin hocam uygun görülürse güzel tarifeler gelebiliyor
Çok dedim ama bizim yapabilcek bişeyimiz yok dedi. Şuan süresinin bitmesini beklyrm başka hatta geçmek için

Bana cogu zaman uygun faturalı tarifeler sunabiliyorlar
Bizde o şans yok

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Çok dedim ama bizim yapabilcek bişeyimiz yok dedi. Şuan süresinin bitmesini beklyrm başka hatta geçmek için

Bizde o şans yok
Benim suan kullandığım ama hatt pttcell 25 tl 1000 dk 1000 sms 5 gb 25 tl

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Kontörlü hat fiyatları ne civarda oluyor

KötüBirNick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Aklınıza takılan bişey varsa sorabilirsiniz bir yararım dokunursa sevinirim.
Bu tarife 3 ay boyunca 10 GB mı veriyor ? Yani her ay 10 GB mı ?
Screenshot_20191014_224008_com.tmob.AveaOIM.jpg

phasan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bu aralar cekim de yine sanki sorunlar olmaya başladı