Türk Telekom, Kötülükten Anlamıyor!

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Türk telekomun zoruna gitmiş görünüyor. %10 vergi indiriminden sonra 1MBit 4Gb kullanıcılarının 29 tl olan ödemeleri 26 liraya inmişti. Bunu tekrar nasıl 29tlye çıkarırım onun derdinde. Aynı araba fabrikaları mantığı vergi indirimi al sonra zam yap.

Buraya yazıyorum TTelekom yakında yeni abonelerde 1Mbit 4Gb ve 1 Mbit limitsiz aboneliği almaz. Mevcutlarıda yeni tarifeye çevirir. Çünkü 8Mbit ulaşılabilecek maksimum hızdır ve kullanıcının hızı duruma göre 1Mbit bile olabilir. Böylece 1MBite 29tl vermiş oluruz.
Ayrıca sınırsızdada 15GB'a iner. Attan inip eşeğe bineriz.

candzh

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar valla ben kendi tepkimi koydum mailimi aynen yazıyorum...

Merhabalar sayın telekom yetkilileri.
Bizi yıllardan beri sömürdüğünüz yetmedi tam sevindik 8 mpbs sınırsız 49 tl ama hemen 8 mpbs in üstüne yıldızı çakıp konunun altınada 15 gb limit birde sınırı geçince otomaik 512 kpbs ye çekileceğini okuyoruz..sizin kampanyanız,rekabet ortamı yaratma beceriniz,insanları teknolojiye alıştırma yönteminiz böylemi oluyor..Lütfen insanları yanıltmaya kandırmaya uğraşmayın..sizin mantığınızı size söyleyeyim:

Müşterilerinize internetten maksimum hız alma zevki tatdırıp peşine limitide takarak internetten maksimum kullanma hakkını ellerinden almak..
ve böylece alt yapınızı fazla yıpratmamak,ve Bir an önce 8 mpbs ile kotayı doldurup peşine 512 kpbs yi verip hattınızı rahatlatmak..
Size göre nasıl olsa Teknolojiyi bir tek siz biliyorsunuz...Bu güzel Ülkem TÜRKİYE nin gençleri beceriksiz bir şey anlamaz sanıyorsunuz..

Sİzi avazım çıktığınca PROTESTO ediyorum...

Helal be kardeşim. Herkes göndersin böyle süper olur.

resimadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Acilen tüketicileri yanıltıkları gerekçesiyle dava açılmalı yoksa bilinçsiz müşterilerin canı çok yanıcak . Sınırsız deyip de 15 gb sınır koymakta ne oluyor . Bunu dünyanın herhangi bir ülkesinde yapsalar dava üstüne dava açılır. Gerçi TT neyden korkucak RTE yanında onlara hiçbişey olmaz..
kesinlikle haklısın insanlarla dalga geçmekten başka birşey değil bu dava açmak lazım bir iyilik yapacaklarsa en azından telefon zorunluluğu kalksın yeter

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
türk telekomu bu kadar kötülemeyin. kapatıverir valla sitenizi ruhunuz duymaz :D:D

lambacini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni bir firma çıkıpta bu tekeli kırmadan bu işler düzelmez.nasılki şimdi avea telsim ve turkcell arasınad bi çekişme varsa buda anca böyle kırılır yoksa tüm dünya 100 mbit fiberler kullanırken biz böyle rezil omaya mahkumuz.teşekkürler Telekom !!!

sevindi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim anlayamadığım niye 15 GB değil de sınırsız :) adamı deli ederler yaw :D

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Ya taksime filan mı çıksak protesto için yada ttnetin ana kablolarına sabotaj düzenleyip zarara mı soksak Allah kahretsin ya batsın şu kurumda kurtulalım Ermeniler alsaydı telekom'u daha iyi yönetirlerdi soyguncular..

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Ya taksime filan mı çıksak protesto için yada ttnetin ana kablolarına sabotaj düzenleyip zarara mı soksak Allah kahretsin ya batsın şu kurumda kurtulalım Ermeniler alsaydı telekom'u daha iyi yönetirlerdi soyguncular..

merak etme
o kabloların parasınıda fazlasıyla bizden alırlardı..
sabit ücretti filan araplar sömürüyo bizi başka bi açıklaması yok..

Overlord

Asistan
Reaksiyon puanı
9
yönetimler değişse de 'sömürgeci' zihniyet bir türlü değişmiyor! boşverin ttnet'i, geçenlerde sinir oldum iptal ettim adsl üyeliğimi! şimdi mis gibi kablo net kullanıyorum, hem kafam rahat hem de bağlantım!

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
aslında söyle bir ortak mesaj hazırlayıp herkes onu email atsa süper olur bence

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Ortak mesaj atsak da dikkate alacaklarını pek sanmıyorum.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
gerçekten komik bir uygulama olmuş :) bizleri ne sanıyor bu ttnet danışmanları muhasebesi vs. çalışanları anlamış değilim :D

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bu kampanyayı yanlış anlatmışlar doğrusu şöyle
512 Kbps Sınırsız Bağlantı 49 TL 15 GB Boyunca 8mbit hediye :D

ttnet amerikalıların bi lafı var bildinmi :D

sam@rix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sadece internette dolaşan birisine 8 mbit bağlantı vermenini anlamı yok.download yapan kesimede limit koymanın anlamı yok kimsenin işine gelmez sadece adı yeni paket olmuş.

ahmet_d

Asistan
Reaksiyon puanı
3
cep telefonu operatörlerinden gördüler herhalde sınırsız ama 500 dk ya kadar...bari biraz insaflı ol yaa

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Yeminle söylüyorum düşmanımdan nasıl nefret ediyorsam bu tt dende okadar yani yeni sağlayacı çıkıp 10 tl daha fazla fiyata yarısı hızında diye kampanya yapsın geçmezsem adam değilim.B i zamanlar Türkcell de aynı havadan gidiyodu nefes alman paraydı isimlerinizdeki türk kelimesinden utanın beter olunda ortalarda kalın sürümsürüm sürününde yüzünüze bakan olmasın, yeter bu kadar heralde deşarjımızıda olduk şimdi kotayı aşalımda tt yi biraz daha kazandıralım demi :)

zrosse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Walaha bende bitane gönnderdim ama dikkate alınmıcak tabi :pinch: QuickNet Anadoluya uğrasa ahhhhh ahhhhhhh.

Antediluvian

Asistan
Reaksiyon puanı
1
8 Mbps'e kadar ADSL paketlerinde, hattın desteklediği hız ile bağlantılı olarak 8 Mbps'e kadar hız sağlanmaktadır. Tüm "8 Mbps'e kadar ADSL paketleri" için aylık 15 GB adil kullanım uygulanacaktır. Aylık download miktarı 15 GB'ı aşması durumunda, ay sonuna kadar download hızı en fazla 512 Kbps olarak uygulanacaktır.

Yanlış anlaşılmasın küçük bir işaret..:innocent:

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ttnet.jpg

ilkercelik1990

Profesör
Reaksiyon puanı
5
.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Oh be Rahatladım :D Bir tek ttnet böyle olmayacak. Diğer marka böyle olacak.

K4D!R

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dr2kwl.jpg

Ben hıc 15 gb dowload yaptıgımı hatırlamıyom adamlar sövüşlüyecek yer ariyo 15 gb gectigimde 512 kb = 49 tl. vercem alırlar alırlar üçün birini 3g gelsin artık