Türk Telekom, ADSL'i bedava yaptı

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Lokum İnternet Türk Telekom'dan

Türk Telekom, Lokum İnternet ile ADSL abonesi olmayan internet kullanıcılarına ücretsiz modem veriyor ve interneti de kullandığın kadar öde diyor. Tarifenin detaylarını bu haberde açıklıyoruz.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bana da bu ay beleş :)

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
1 saat 1 tl değilde, 1gün 1tl ve aylık toplamda 6gb kota olsa gerçekten lokum olurmuş,ama telekomdan da fazla birşey beklememek lazım.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
evi internet kafeye çevirmiş ttkom, adisyon da tutsun çay kahve tost ikram etsin :D

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
1 mbit hız ve 6 gb kotayı geçince 256 kbps hız ha :D Turk Telekom Lokum gibi kazık paketini iftiharla sunmuş :D

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Lokumu Zehir Eder Bunlar.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Herkes TTNETi şikayet ediyor. Başka bir firma var mı böyle bir hizmeti sunan. Smart ADSL müşteri hizmetlerine gelen telefonlara bile bakmıyor. TTNETİn müşteri hizmetlerini aradığım anda karşıma biri düşüyor. Türkcell Süperonline ixir arı vız bunların hepsi hikaye şimdilik. Bi kabloneti merak ediyorum. Yani TTNETten şikayetçi olanlar gidip hangi neti kullanacak merak ediyorum :) Güldürmeyin beni. Çok memnunum.. Dahada iyi olabilir..

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu kadar insafsız ve para düşkünü bir firma daha olamaz...
Müthiş para kazanıyor.. Kazandığı paraların bir kısmını saçma sapan ttnet reklamlarına ayırıyor daha fazla enayi bulmak için.. ( Mecburen enayi demek istedim başka bir firma yokki zaten) diğer kısmıda cukka.. Yeni bir yatırım yok hala bakır kablolarla internet vermeye çalışıyor. bağlantı koptuğundada kusura bakmayın hattınız desteklemiyor beyfendi !
Biraz da altyapıya çalış o zaman adi firma.
Devlet bu ttnet in zulmünü görsün artık..

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
1 mbit hız ve 6 gb kota, doğal olarak bu kotayı geçince 256 kbps hız. Acaba hangi devirde yaşıyoruz? bu lokum yerine sadece email kontrolü kampanyası falan olmalı.

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Herkes TTNETi şikayet ediyor. Başka bir firma var mı böyle bir hizmeti sunan. Smart ADSL müşteri hizmetlerine gelen telefonlara bile bakmıyor. TTNETİn müşteri hizmetlerini aradığım anda karşıma biri düşüyor. Türkcell Süperonline ixir arı vız bunların hepsi hikaye şimdilik. Bi kabloneti merak ediyorum. Yani TTNETten şikayetçi olanlar gidip hangi neti kullanacak merak ediyorum :) Güldürmeyin beni. Çok memnunum.. Dahada iyi olabilir..

Sen kaç paraya internet aldığının farkında mısın yoksa TTnet çalışanı mısın?

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar TTNETi savunduğumdan deil. Benim demek istediğim buna denk veya bundan daha iyi bir hizmet veren başka bir firma var mı? TTNET süper demiyorum.

psyko91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 2 seneden fazladır uydunet kullanıyorum ilk başlarda bağlantı sıkıntısı yaşadım bir iki gün o da kablo sistemindeki kopukluktan olmuş başka hiçbir sorunum olmadı..müşteri hizmetleri h.içi güzel çalışıyor ve servisleri de gayet hızlı,ev kullanıcıları için en iyi tarifesi 1mbir SINIRSIZ interneti 29 lira diğer tarifeleri işe yaramaz bana kalırsa 3 mbit örneğin ilk 13 ay 33 sonra 49 lira ttnet burda devreye giriyor tabi 54 veya 59 liralık tarifeleriyle..hız konusuna gelincede 1 mbit ile download hızım 110-120 kb/s arası sürekli..yoğunluktan kardan yağmurdan çamurdan sebeplerden dolayı hız düşmesi yaşamadım hiç..bana göre TTNET ve Uydunetten (kısıtlı olsa da) başka internet sağlayıcı yok ülkemizde..saygılar..

felekut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bölgeme süperonline alacağım şuan 3G kullanıyorum 69 veriyorum aylık biraz fazla

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
fiyatları kotalı olmasını pek beğenmesem de daha önce net kullanmamış olanlar için güzel bir kampanya. en azından taahüt olmaması güzel. bugün piyasaki hiçbir servis sağlayıcı taahütsüz abonelik sunmuyor. kaç kere servis sağlayıcımı değişmek istedim ama karşıma hep taahüt saçmalığı çıktı ve vazgeçtim. tanımadığım, bilmediğim bir şirkete bir çırpıda 24 ay kendimi bağlamak istemiyorum çünkü.

asder55

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Üstüne para verseler ttnet e geçmem ağzım yanmış bi kere...

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Tarifede ayda 15 lira gibi sabit bir ücret vardı yanılmıyorsam. yeğenim için alayım dedim araştırmışdım. Gene kazık modunda ttnet.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Lokum derken?

''Lokum gibi müşteri'' anlamında mı? :D

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
TTNET benim yazdığım yorumlardan rahatsız oldu sanırsam beni engellemiş facebook sayfasından. :) Buradan da ne kadar kalitesiz müşteri memnuniyetini önemsemeyen bir şirket olduğu bir kez daha belirtmek istiyorum. Sakın böyle bir hataya düşmeyin. Dünyanın en berbat şirketleri arasında ilk sıradadır, yorumlarımıza cevap veremeyecek kadar acizdir, faturası ödenmeyen internet borçlarının 3ünü birden çeker ek olarak 12 tl diğer faturaya yansıtan, hız konusunda berbat mı berbat, saçma sapan kampanyalarla insanların aklını çelen çoğu insanın mecburen kullandığı bir şirkettir... Umarım önümüzdeki yıllarda batışını da izleriz...

hltt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
TTNET istediği kadar kampanya yapsın bu kafayla idare edildiği sürece bir numara olmaz. Yaşasın Metronet diyorum. 2008 yılından beri ttnet kullanıyorum ilk iki yıl gönüllü taahhüt son bir yıl ise zorunlu taahhüt. aslında hız olarak çok sıkıntı yaşamıyorum. en azından yaşamıyordum. evim ile santral arası mesafe çok uzun olmadığından 8 mbite kadar olan pakette 7.9 mbit ile bağlanıyordum ancak son 3 aydır bu hıza erişemediğim gibi kopmalarda başladı. 2 sene önce taahhütüm bitti ve bir yıl taahhütsüz kullandım defalarca taahhüt vermek için paket sundular kabul etmedim ancak 1 yıl önce aradılar ve böyle böyle bir paket indirim var dediler. istemiyorum dedim kampanya taahhütü dediler mecburen kabul etmek zorunda kaldım. neyse taahhüt çok umrumda değil veririm parasını çıkarım. zaten metronette geldi oturduğum siteye. kamu personeline yüzde 25 ekstra indirim artı ttnete olan kontrat iptal bedelinin de 250 tlye kadar olan kısmını ki zaten ancak o kadardır ödeyecekler. bir aya kalmaz kapatıyorum ttneti gerisi umrumda değil. etrafımdaki herkese de tavsiyede bulunuyorum bu konuda. ttnetten uzak durun diye.

ardaa81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım sırf bu foruma metroneti tavsiye ettiğin için girdim.. nedeni şimdi yazacağım... uzun süredir sorun yaşayan ttnet abonesiyim... 60 gündür hiç bir gerekçe gösterilmeden benden alınan tvibu ücreti ile ilgili şikayetim mi .... kendi başlarına hiç bir haber vermeden 65 tl ye çıkan 8 mbg paket mi dersiniz.. ve dakikalarca müşteri hizmetlerine bağlanma sorunu çözmek için çabalarım mı .... herneyse metronet i ilk kez görünce bir bakma gereği duydum...internet sitesini araştırdım... telefon ederek bilgi alma arzusuna girdim.. ilk telefonumda 120 sn sonra kesilen bağlantı ( hiç bir yetkiliye ulaşamadan direk kapattı...) ve ardından ikinci aramam .. 331 saniye sonuç ne biliyormusun O..kocaman 4 kere aynı şeyi dinlettirip yeni menüye geçirtip ordan müşteri hizmetlerimiz doludur diyerek dakikalarca bekleten bir mantık...en sonunda pes edip kapattım... ardından şirket hakkında kim ne yazmış bir bakayım dedim... bence sende bak... sadece bugün şikayet var köşesine çok sayıda yazı yazılmış... insanlar bence para kazanmayı değilde insanlara çile çektirmeyi amaç haline getirmiş