Rehber Türk Telekom deneyimim

Bu konuyu okuyanlar

Termnt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba,Türk Telekom – Değerli Hissettirir
Yerel altyapı alternatif nternet servis sağlıyıcısını öneriri miyim? Sorun yaşadı mı? Tavsiye eder miyim?
2017 yılında başvurmuş ve kullanıma başlamış bir eski kullanıcıyım. O zamanlar upload limiti yaşıyordum 6 upload ama 4. upload üzeri cıkmıyordu cıldırdım 1 sene boyle kullandım. En son Telekom müdürlüğüne gittim kabini bulamıyoruz dediler kaybetmişler. Sonra en son modem aç kapa yapınca upload 5. 6 upload gordü sorun çözüldü ama çözüm biraz zordu. Pingim 5-9ms arası hızım kusursuz Millenicom ile farksız. Kullanıma başladım sorun o zamandan bu yana hiç yaşamadım. Kendim için açtığım kanal var. İleride değişikler olursa gorebilme adına. Önerilerimi pek dikkate aldıklarını soylemem fakat kaliteli. Kaliteli Premium öperatorlerden. Kucuk firmaları seçmeme sebebim. IP değişmiyor, pop noktası zayıf, DDoS yemeleri kolay, güvenlik açıkları, IP havuzu az, CGNAT problemi, mh ekip az&ilgisiz, ping problemleri, peering ıxp yatırımı olmayan, az pop noktası olan, abonelik çıkışında sorun yaşatan, iyileşme yapmayan, kapasite sorunu yaşatan gibi birçok sorunlar gormekteyim. Bundan dolayı hiçbir şekilde 2. alternatif firma aklımda yok. Geçersem fixnet-Millenicom telekomikasyon şirketine geçerim. Tabii ki kucuk firmaların arasında iyi olanlarda vardır ama tercih edemem kalite tesadüf değil! Tabii ki kullandığım firmada sorun yaşayan vardır nasip işi. Bu yıla kadar tahüütlü kullanıyorsam demeki bir menmuniyet var demektir.
Şehir olarak bence en iyi 1.&2. firma Millenicom-Türk Telekom. 2. evdeki Türk Telekom abonelik mevcuttur.
35Mbps 6 upload ankara pop

• Kalite: 10/10
  • Hizmet 10/10
  • Ping 10/10
  • İyileşme/YAtıRım 10/10
  • İlgili 7/24 ekip 10/10
  • Stabil bağlantı 10/10
  • Öneri tavsiyelerimi önemseme 10/7
  • Puanım: 9.
  • YouTube kanal: Hormasy.Merak edenler ziyaret edebilir

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,808
Ben türktelekom kullandığım zamanlar beni usandırmıştı. Bendd türknete geçtim...