Soru Belirli saatler arasında anlık kopma yaşatan internet?

Bu konuyu okuyanlar

mehmetaliulutasli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

Ben Türk Telekom alt yapısını kullanan bir Millenicom müşterisiyim. Son 3 haftadır her gün, günün sadece 13:00-15:00 saatleri arasında internet bağlantımda kopmalar yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum fakat ben müşteri çağrı hizmetine bağlanana kadar internet geliyor... kontroller sağlanıyor vs. fakat internet var yani sorun da göremiyor ilgilenen arkadaş. 10 dk sonra tekrar başa sarıyoruz... Arıza bildirimleri oluşturdum, teknik destek gelip 3 defa kabloları değiştirdi vs. vs. fakat sorun hala aynı... 2017'den beri müşterisi olduğum operatörümden son 1 aya kadar gayet memnundum. 2017'den bu yana hız veya kopma problemi nereden baksanız 4-5 defa yaşamışımdır. Fakat şu son 3 hafta beni iyice soğuttu... Tek denemediğimiz çözüm modem değişikliği... Acaba modemde bir problem olabilir mi? Modem eskise sürekli problem yaşatır fakat günün sadece 2 saatlik bölümünde sorun yaşatması ne anlama geliyor. Yoksa artık abonelik değiştirmenin vakti gelmiş midir?... Düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Saygılar.