Soru Türk Telekom Ücretsiz Fiber İnternet Çekti Peki ya Sonra?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
36
Türk Telekom cuma günü daireme gelip ücretsiz fiber İnternet ister misiniz diye sordu. Bende kabul ettim ve daireme kadar sarı bir kablo çektiler. Kablonun çekildiği yere 3 lü priz yaptırın pazartesinden itibaren modem dağıtımı başlanacak dediler. Hala bir haber yok. Durumdan haberi olan biri var mı? Şimdi ne olacak? Çünkü ben Türk Telekom bile kullanmıyorum

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Oturduğum site de ihale ile Superonline'a verildi Fiber işi. Türk Net kullanıcısı olarak fiber kullanmak için Superonline'a geçiş yapmam gerekiyormuş.

Reaksiyon puanı
36
Oturduğum site de ihale ile Superonline'a verildi Fiber işi. Türk Net kullanıcısı olarak fiber kullanmak için Superonline'a geçiş yapmam gerekiyormuş.
Bizim bütün daireleri dolaşıp ister misiniz dediler valla kablo çekti gitti ben ne yapıcam bu kabloyla şimdi ? Bakalım modem gelirse yaparlar herhalde bir şey bakalım bize ne diyecekler

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
titi fiber çekse de asla kullanmam ama titi altyapısını kullanan anlaşmalı başka firmalar var, eğer onlar işin içine katılabiliyorsa onları tercih ederim. titi pişmanlıktır.