Tüm hesaplarımız çalındı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Arkadaş 2 saat önce bize yazdı steam hesabı discordu instagram, mail herşeyi gitmiş. Diğer hesapları aldık ama steam vac yedi. Olay daha yeni oldu steami 3 saat içerisinde aldık. Asıl sorum şu olay yeni olduğu için vac banı kaldırabilirmiyiz. Steam desteğe yazsak bir ihtimal de olsa banı kaldırmamız mümkün mü?

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Arkadaş 2 saat önce bize yazdı steam hesabı discordu instagram, mail herşeyi gitmiş. Diğer hesapları aldık ama steam vac yedi. Olay daha yeni oldu steami 3 saat içerisinde aldık. Asıl sorum şu olay yeni olduğu için vac banı kaldırabilirmiyiz. Steam desteğe yazsak bir ihtimal de olsa banı kaldırmamız mümkün mü?
Neden öyle oldu ? Şifreler nasıl gitti ? Birine mi verdiniz bilgisayarı teamviewer filan ?

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Neden öyle oldu ? Şifreler nasıl gitti ? Birine mi verdiniz bilgisayarı teamviewer filan ?
Orasını bilmiyorum hile falan yüklüyordu bilgisayara trojen, keylogger falan yüklemiş olabilir diye düşündüm. Büyük ihtimalle virüs yükledi adam da gece boşalttı hesapları. Sabah temiz format attırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim asıl sorum vac banı kaldırabilirmiyiz

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Orasını bilmiyorum hile falan yüklüyordu bilgisayara trojen, keylogger falan yüklemiş olabilir diye düşündüm. Büyük ihtimalle virüs yükledi adam da gece boşalttı hesapları. Sabah temiz format attırdım
Hile mi yüklüyordu ? Birine hile yüklemesi için bilgisayarımı verdiniz ?

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim asıl sorum vac banı kaldırabilirmiyiz
vac kalkmaz valve bu konuda değişmez %99.9 vacınız kalıcı olacak

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Hile mi yüklüyordu ? Birine hile yüklemesi için bilgisayarımı verdiniz ?
Hayır hocam yanlış anladınız bilgisayar benim değil ben çalınan hesaplarla ilgili arkadaşa yardım etmeye çalışıyorum. Asıl sorum vac kalkar mı

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Kalkmaz. Eğer oyunda hile yapmak amacı ile hile yüklüyor ise de ben yardım etmekten çekiliyorum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Tabi çalınır. Bilinmedik hile yapıcı virüslü dosyaları Bilgisayara indince herşeyinizi çalırlar.

Üzüldüm mü? Hayır.
Banı da kaldırmanız mümkün değil. Vac ban Zaman ayarlıysa zamanı gelince kalkacak.

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Yani ben de hile yüklememesi için kendisini uyarıyordum ama başa gelince de yardım etmek istedim sonuç olarak kaç yıllık arkadaşım

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Yani ben de hile yüklememesi için kendisini uyarıyordum ama başa gelince de yardım etmek istedim sonuç olarak kaç yıllık arkadaşım
Steam hesap senin mi? Yada diğer hesaplar?
Bence geri kazanacağınız pek birşey yok. Soğuk su içseniz yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...