Tüm hesaplarımız çalındı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avni246

Doçent
Özel başlık
Elbistanlı <3
Arkadaş 2 saat önce bize yazdı steam hesabı discordu instagram, mail herşeyi gitmiş. Diğer hesapları aldık ama steam vac yedi. Olay daha yeni oldu steami 3 saat içerisinde aldık. Asıl sorum şu olay yeni olduğu için vac banı kaldırabilirmiyiz. Steam desteğe yazsak bir ihtimal de olsa banı kaldırmamız mümkün mü?

madSlowly

Profesör
Özel başlık
AMD銳龍<3
Arkadaş 2 saat önce bize yazdı steam hesabı discordu instagram, mail herşeyi gitmiş. Diğer hesapları aldık ama steam vac yedi. Olay daha yeni oldu steami 3 saat içerisinde aldık. Asıl sorum şu olay yeni olduğu için vac banı kaldırabilirmiyiz. Steam desteğe yazsak bir ihtimal de olsa banı kaldırmamız mümkün mü?
Neden öyle oldu ? Şifreler nasıl gitti ? Birine mi verdiniz bilgisayarı teamviewer filan ?

avni246

Doçent
Özel başlık
Elbistanlı <3
Neden öyle oldu ? Şifreler nasıl gitti ? Birine mi verdiniz bilgisayarı teamviewer filan ?
Orasını bilmiyorum hile falan yüklüyordu bilgisayara trojen, keylogger falan yüklemiş olabilir diye düşündüm. Büyük ihtimalle virüs yükledi adam da gece boşalttı hesapları. Sabah temiz format attırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim asıl sorum vac banı kaldırabilirmiyiz

efemurato

Profesör
Özel başlık
ALT F4 BAS
Orasını bilmiyorum hile falan yüklüyordu bilgisayara trojen, keylogger falan yüklemiş olabilir diye düşündüm. Büyük ihtimalle virüs yükledi adam da gece boşalttı hesapları. Sabah temiz format attırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim asıl sorum vac banı kaldırabilirmiyiz
vac kalkmaz valve bu konuda değişmez %99.9 vacınız kalıcı olacak

madSlowly

Profesör
Özel başlık
AMD銳龍<3
Kalkmaz. Eğer oyunda hile yapmak amacı ile hile yüklüyor ise de ben yardım etmekten çekiliyorum.

avni246

Doçent
Özel başlık
Elbistanlı <3
Yani ben de hile yüklememesi için kendisini uyarıyordum ama başa gelince de yardım etmek istedim sonuç olarak kaç yıllık arkadaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler