TTnet sizde de yavas mı?

Bu konuyu okuyanlar

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ya 4 mb internet var. Sitelere bile giremiyorum su an... İstanbul halkalıda yasıyorum... baskaları da böyle bir sorun yasıyor mu acaba? Ülen ağlanacak halime gülüyorum ya:D bıktım bunlara tel acmaktan... musteri hizmetleri ile kanki olcazz... ama bak var mı okuyan bilmem bunu acık sölüyorum... ayda verdiğim 80 kusur tl var yaaaa... he işte o 80 tl zehir zıkkım olsun sizeee... helal etmiyorum abii... dibine kadar haram olsun... bir değil iki değil uc değil bu ne yaaaa... bir hafta sonumuz var... hep de hafta sonları böle yapıyor... ağzımı bozacam simdiiiiii...

Kanıt şağıdaki resim:

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Uçuyor mu? nerde yasıyon aga sen... Washington mı Tokyo mu:) Ya da kesin istanbul'un sahil seridine yakın bir yerde... merak ettim valllaaa:)

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Soru mu bu :) TTnetin hızlı olduğunu kaç kere gördün :D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ankara Keçiören :D
Gayet iyi cidden,İndirme yaptığım halde biLe sayfalar çatır çatır açılıyor :D

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Soru mu bu :) TTnetin hızlı olduğunu kaç kere gördün :D

Ya haklısın da aga:) 4 mb hızdas 20 kb hızında downlıad olur mu? Google acıyorum google imajı bile zor yükleniyor. modeme resetler at, pcye resetler at.. yok aga TTnet işte....

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
bendede sıkıntı var yaşadığım antalya acaba havaların soğuması mı etkiledi ?

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Nevşehir 8mbit internet 2 saat önce 2mbit'i geçmiyodu. Şu an 3-4 arası

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
bendede sıkıntı var yaşadığım antalya acaba havaların soğuması mı etkiledi ?

Ya onu bende dusundum:) aga bu allahın kabloları yerden gitmiyor mu:) bu nasıl iş:D kaçıncı dünya teknolojisi kullanıyor bu TTnet... bir rüzgar bir camurta... Net olmaz mı ya:D

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:14 ----------

Ankara Keçiören :D
Gayet iyi cidden,İndirme yaptığım halde biLe sayfalar çatır çatır açılıyor :D

Benim hızı sana mı verdiler acaba ekstradan:D:D

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
TTnetin sıkça sorunlarından biri hiçbir şey yapmanıza gerek yok kendiliğinden düzelir.

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben de bir tek bende yavaş sanıyodum demek genelde böyleymiş 1 mbit olan hızım 0,1 ile 0,5 arasında dalgalanıyor. Türk telekomu aradım şikayetvara yazdım bakalım nezaman düzelcek.

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
o kadar hızlı ki jdownloader da link kalmadı:):D aceba bildiğiniz güzel film-belgesel-oyun vb tarzı bir şey varsa söyleyin indirelim:) Çoğunu indirmişim inşallah farklı şeyler söylersiniz:D

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
TTnetin sıkça sorunlarından biri hiçbir şey yapmanıza gerek yok kendiliğinden düzelir.

:D bende öle yapıyorum zaten... büyük bir protesto yapmak lazım bu ttnete... belli bir gün ve saatte herkes ilindeki TTnet'în önüne "TTnet Artık Yeter!" pankartları ile gidecek aslında... ah be su türk milletinin organizasyon yeteneği olsaydıı... ama yok ki... Konusmaya bıdı bıdı etmeye gelince herkes konusur ama surda bir kampanya baslatsakkk tek giderim her halde TTnet önüne....

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:22 ----------

Ben de bir tek bende yavaş sanıyodum demek genelde böyleymiş 1 mbit olan hızım 0,1 ile 0,5 arasında dalgalanıyor. Türk telekomu aradım şikayetvara yazdım bakalım nezaman düzelcek.
Sen nerede yasıyorsun aga...

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

o kadar hızlı ki jdownloader da link kalmadı:):D aceba bildiğiniz güzel film-belgesel-oyun vb tarzı bir şey varsa söyleyin indirelim:) Çoğunu indirmişim inşallah farklı şeyler söylersiniz:D

Geç dalganı geçççç.. gülme komsuna gelir basına:D

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben Kütahya Tavşanlıdayım şikayetvarda tavşanlıyla ilgili bi şikayet daha gördüm. Belki altyapı çalışması falandır...

hasbi_muharip

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Isparta...Netlimitsiz kullanıyoruz 3 ortak.. Geçen ay açtırdık süperdi başlarda.. Bu ay Tosbağalarla yarışıyoruz yahu.. 8 mbps düştü 1 mbps ye bir de 3 ortak kullanıyoz siz düşünün...

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Isparta...Netlimitsiz kullanıyoruz 3 ortak.. Geçen ay açtırdık süperdi başlarda.. Bu ay Tosbağalarla yarışıyoruz yahu.. 8 mbps düştü 1 mbps ye bir de 3 ortak kullanıyoz siz düşünün...

Ortaklardan Biri Torrent'i Öğrenmiş Olmasın :)

Bende de Sorun Yok Fişek Gibi :)

DNS leri Bir Değiştirin Derim !

hüseyin123

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
bırakın TTNET in dalaverelerini. bende de hep problemliydi. şahsen kapadım ve şuan 3G liyim. allah seni inandırsın bağlantı kopması ya da yavaşlık yok.

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
bu hafta 3 kere aradım , arızanız kaydedildi dönecez size dediler, sorun bizde değil sizde dediler.

anlıyacan suçu karşı tarafa atmaya başladı bunlar, ttnetten herşey beklenir

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
8 mbt le youtubeden video izlemek için dolmasını bekliyorum saçmalık

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bugün yurtdışı çok kötü. download'da sorun yok ama stream yerlerde sürünüyor.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
bırakın TTNET in dalaverelerini. bende de hep problemliydi. şahsen kapadım ve şuan 3G liyim. allah seni inandırsın bağlantı kopması ya da yavaşlık yok.
3G ile ne kadar download yapıyorsun aga sen:D benim aylık downlıoad 150 gbnin altına inmiyorr..:D

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Bende 7 mbps kullanıyorum ama berbat gerçekten. hız düşmesi yok ancak neden yavaş anlamıyorum ?

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Sorun bugün de deavm ediyor. SDN'ye girmek 4 dk sürer mi ya 4 mbps hızda...?

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
8 mbps net var ancak santral uzaklığı dediler düşürdüler ve en fazla gördüğüm download hızı 228kb..Saçmalık !! 2-3 güne kapatcam zaten :)

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
8 mbps net var ancak santral uzaklığı dediler düşürdüler ve en fazla gördüğüm download hızı 228kb..Saçmalık !! 2-3 güne kapatcam zaten :)

Aga kapatacam diyon da allah askına nereye gidecen bir sölede ben de gidimmm.. Gideceğin yer yok ki... Tüm diğer firmalar TTnet altyapısı kullanıyor zaten.... Superonline fiber sadece kendi altyapısına sahip o da heryerde yok zaten.... senin bildiğin bir şey varsa sölede... şu lanet TTnet'ten bizde kurtulalaımmmm