TTnet sizde de yavas mı?

lutfullah_226

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şuan modem olarak ZyXEL Prestige 600 series kullanıyorum. Ama modemimin 8 megabiti desteklemediğini söylüyorlar:S ve internetim gerçekten şuan yok denecek kadar yavaş!
Bana 8 megabiti desteleyecek modem tavsiye eder misiniz?

bekir32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benimki normal hızda ama bazen aşırı yavaşlıyor bi keresinde 6 dklık videoyu yarım saatte yüklemişt :sleeping:i

---------- Post added at 16:05 ---------- Previous post was at 15:54 ----------

3175 kbps hız var bu iyi mi

CYLON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet son zamanlarda hız yerlerde malesef 8 megabit parası öde 4-5-6 megabit artık o an negelirse şansa kullan ayda 50 küsür tl az paramı ama yapıcak bişey yok mecbur kullanıyoruz iyi bir revizyon gerekli hem santral hemde alt yapı olarak

news

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birkaç gündür hızım düştü

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bendede sıkıntı var yaşadığım antalya acaba havaların soğuması mı etkiledi ?

olabilr valla bnmde ay sonlarına doru yavaşlıyo internet lanet olsunki elim kırılsaydıda ttneti seçmeseydim :(

Featuring

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olabilr valla bnmde ay sonlarına doru yavaşlıyo internet lanet olsunki elim kırılsaydıda ttneti seçmeseydim :(

A işte ttnet sonun da adamın kendine de küfür ettirmeyi başardı.Artık ttnet'e küfür ede ede monoton geliyordu.Hiç heycanı kalmamıştı...

pasur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 8 mbps ama hız yerlerde sabah saatlerinde evleden sonra beele 2 3 gibi yerlde sürünüyoor taa gece yarılarına yani kapatıncaya kadar ne yapmalıyım bilmiyorum tt aradım kontrol etmişler sorun yokmuş sorun yok da eskiden 2 3 ay öncesinde uçuyordu şimdi neden yerlerde anlamadım gitti

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Allah belasını versin TTNet'in.

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
11

bu gün geçtiğim 8mbit 25gb adil kullanımlı paketimin hızı:)
dayanamadım 60-70kb hız aldığım 1mbit sınırsızımdan vazgectim...
en azından 1mb'in altına düşmez(umarım,inşallah....)

monochrome

Asistan
Reaksiyon puanı
4
2 haftadır gidiyo, geliyo. hız desen yerlerde etmediğim küfür kalmadı :D
2 gündür iyi gidiyo hadi bakalım

lutfullah_226

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 megabite kadar kullanıyorum ama hala 1 megabit hızı bile göremedim'( aldıkları paralar zehir zıkkım olsun ne diyeyim

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bende 2 senedir ttnet kullanıyorum hiçbir zaman bir istikrar görmedim devamlı inişli çıkışlı aldıkları parayı haketmediğini düşününlerdenim

aloo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ara ara sıkıntı oluyor ama genelde iyi

maxpayne1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi nedir bilmiyoruz da bu hızları iyi sanıyoruz...geçen hafta dandik macaristandaydım hız en düşük 16 mb aylık 32 mb sadece 9 euro ...kalkıp TT Net hızlı diyorsunuz ya hastayım size

aloo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu ülkede bazı işler kablumbağa hızı ile ilerliyor isyanda etsen çare olmuyor zararı yine sana sabr edilirse her geçen gün iyiye gittiğini görüyorum

muratflash

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Hız artık düşük yapacak bişey yokta benim bu aralar net çok kesilmeye başladı... Bu neden oluyorkiii...

Elbruz46

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
1104343046.png

Darkroques61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Saat Gece 02:00'dan sonra 6'yı geçiyor net ama 2'ye kadar 1-1,5 arası değişiyor..

CYLON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar hani meşhur reklamları varya MÜMKÜNLÜ de her şey mümkün.Tarife 8mb/s nerdee araki bulasın bıktık ya bide güvenip XBOX 360 LİVE ' e bağlandık vay halime

CYLON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Süper başka izahı olmaz tam yerinde tespit teşekkürler

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Şuan internet kağnı gibi...:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var kardeş lanet olsun tel açıyorum tamam hallettik diyorlar yine aynı bok 65 tl para veriyorum haram zıkkım olsun bense şu süper onlaynı bekliyorum inşallah bu taraflara en kısa zamanda gelirde kurtulurum şu ttnetmi tövbe abi tövbe sorumsuzluğun bu kadarı olmaz kaplumbağa hızında internet kullanıyom yazıklar olsun böyle şirkete zaten yakında aboneside kalmaz inşallah batar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben böyle bir internet görmedim ya taşındığımız evin interneti superonline idi muhteşemdi şimdi iki sokak öteye taşındık superonline nin alt yapısı yok diye ttnet aldık pişman olduk ya.Benim operatörüm avea,avea nın 3G si bile daha hızlı.2 dakikalıl videoyu 5 dakikada ancak izleyebiliyorum!!

H

Hayricann

SDN Okuru
Ya 4 mb internet var. Sitelere bile giremiyorum su an... İstanbul halkalıda yasıyorum... baskaları da böyle bir sorun yasıyor mu acaba? Ülen ağlanacak halime gülüyorum ya:D bıktım bunlara tel acmaktan... musteri hizmetleri ile kanki olcazz... ama bak var mı okuyan bilmem bunu acık sölüyorum... ayda verdiğim 80 kusur tl var yaaaa... he işte o 80 tl zehir zıkkım olsun sizeee... helal etmiyorum abii... dibine kadar haram olsun... bir değil iki değil uc değil bu ne yaaaa... bir hafta sonumuz var... hep de hafta sonları böle yapıyor... ağzımı bozacam simdiiiiii...

Kanıt şağıdaki resim:

Assagıdakı resmı acarken zor actı TTNET BOK GIBI DEISTIR INTERNETINI PARA GITMESIN IBNELERE

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Konunun başlığına yanıt olarak; TTNET tüm dünyada yavaştır.

AMC

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Sıkıntı yok..