TTnet sizde de yavas mı?

Bu konuyu okuyanlar

metin06ank

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben 4 senedir 1mb sınırsız kullanıyorum ve hala da devam ediyorum bana çok dediler 8mb geçirelim vs bilerek geçmedim çünki 8mb a kadar olan tarifede kullanıcılara kalitesiz hizmet veriyorlar onuda söylemiş olayım ben 4 yıldır toplasan 10 kere felan netim kopmuştur veya hız düşmüştür ttnet gibi bir sahtekâr firmanın her dediğine atlamayın derim :flowers:

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ben 4 senedir 1mb sınırsız kullanıyorum ve hala da devam ediyorum bana çok dediler 8mb geçirelim vs bilerek geçmedim çünki 8mb a kadar olan tarifede kullanıcılara kalitesiz hizmet veriyorlar onuda söylemiş olayım ben 4 yıldır toplasan 10 kere felan netim kopmuştur veya hız düşmüştür ttnet gibi bir sahtekâr firmanın her dediğine atlamayın derim :flowers:
Yıl 2010 ve sen 4 yıldır 1 mb hızda kopma yasamadın diye mutlu mu hissediyon kendini:D Millet 10 mbps 100 mbps kullanıyor... Bizim insanımız 1 mbps de kopma olamuyor diye bayram ediyor...:)

EzberimSin

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
bölgesel bir sıkıntı olabilir. Konya'da oturuyorum son zamanlarda aynı bağlanamama sorunu yaşıyorum. Ama bazen düzeliyor.

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Kadiköydeyim.İnternet 5 dakika önce kullanılamaz haldeydi.1 saat sürmüştü.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
bugün babamı aramışlar netlimitsiz için babam telefonu bana getirdi verdi :) dediler kopma filan yaşıyormusunuz!! evet dedim :D o zaman şu tarifeyi ne dersiniz dediler olmaz dedim o tarifeye geçsemde bişey değişmeyecek :D O tarifede adi(l) kullanım var geçmem ve uzaktan eğitim okuyorum hayatta geçmem dedim :D kabul etmedim iyiki de geçmemişim :tongue:

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
alistik artik yavasliga diycemde neden alismak zorundayiz dünyanın en pahalı internetini ve parasina göre en yavas internetini kullaniyoruz. avrupa insanı gibi birlik olsa bizim insanımızda herkes anlaşşa şöyle bianda 10 milyon kisi internet hattini iptal etse bak nasıl kuzu gibi olur bu ttnet...

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşın TTnet 8Mb bağlantısı var Biraz evvel oradaydım. yaptığım hız testinde önce 0,595Mbps verdi yarım saat sonra 0,895 Mbps verdi.. Hotfile'dan 15KB ile indiriyordu.. (Zonguldak merkez)

Benim de çok yava. 1 Mb (uydunet) kullanıyorum 17.2 KB ile indriyor. (Kaspersky)

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
alistik artik yavasliga diycemde neden alismak zorundayiz dünyanın en pahalı internetini ve parasina göre en yavas internetini kullaniyoruz. avrupa insanı gibi birlik olsa bizim insanımızda herkes anlaşşa şöyle bianda 10 milyon kisi internet hattini iptal etse bak nasıl kuzu gibi olur bu ttnet...
Kafamda cok güzel bir plan var:) Bakalım Türk halkı gercekte nasıl birlik oluyor...

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben 6mbit kullanıyorum 2 blok öteye 4mbit veriyorlar 3blok öteye 1mbit veriyorlar.

nasıl iş anlamadım. 6 kullanıyorum ama hiç kopmadı öok şükür baglantı sorunuda yok eskiden 15 gb olan 512 dusme limiti (adil kullanımşartı :D) 25 gb oldu aylık zaten 100 den assa inmiyodu hızda kesintide yok.

şimdi ben memnunken hizmet veriyorlarken şikayetci olmam. hizmet alamayanlar istesin. :)
1 kere şikayet ettim. aman abi yapma etme şikayet etme bizi. direk ara biz ilgilenicez seninle dediler.

ii oldu cok da guzel oldu
buyrun buda videosu :D
[SDNTV3]http://www.youtube.com/watch?v=v5LfPucCIwo[/SDNTV3]

sikayetvar.com a şikayet etmiştim bu arada. Buradan ulaşabilirsiniz.

tulgalin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben smile kullanıyorum
İndirme 800-900 arası oluyor sorun yok
Ancak yükleme bi türlü yapamıyorum
Aksilik işte :)

sakli_duslerr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Konya'dan Denizli de bulunan bir sunucudan

Bitrate : 6.71 Mbps

Download Hızı : 858.58 KB/saniye

Hotfile'de 640 KB/saniye yi geçemedim Premium Hesap İle

8mb diye sunulan int baglantısında max 680 KB/s ile seri sürekli indirim yapabiliyorum genellikle ( Hollanda Üzerinde bulunan bir sunucudan )

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
NetLimitsiz kullanıyorum. Şu anki hızım indirme: 6,3 Mbps, yükleme 0,7 Mbps gibi kabul edilebilir seviyede. Ama daha dün bir kaç saatliğine ara ara internetten kopmalar yaşadım. İnternet kullanmaya başladığımdan beri ara ara bu kopmaları yaşıyoruz. Cümleten TTNET' i hiç unutmamamıza neden oluyor bu. Harekete geçip eylem yapmayı isteyen üyelerle aynı fikirdeyim. Şöyle topluca bir eylem yapsak TTNET' e iyi bi göz dağı veririz de, tembelliğe alıştırılmış halkımızın içinde epey zor.

Teknolojik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ağrıdayım ve az önce internette gezinmek çok yavaştı.Akşam 00:00 dan sonra uçuyor.Ama gün içerisinde saat kaç olursa olsun hızlı serverlerden (örneğin mynet video,pardus indirdim bugün kendi sitesinden oda hızlı ama youtube yavaş )muhteşem çekiyor.940 kbps ile.net hızım 8 mbit.Hadi hayırlısı :D

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
akşam 11den sonra net aşırı derecede hızlanıyor nedeni ise yoğun net trafiğinin azalması

idntcare

Doçent
Reaksiyon puanı
13
kafamı bozdu dün modemi attım ateşe :D kafam rahat

bobina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yazıcak başka bi yer bulamadım buraya yazıyorum
youtube bazı dns adresleri ile girebiliyoruz ama o dns adresleriyle vidyo upload yapamıyoruz
vidyo upload yapabileceğim dns adresi bilen varmı?

bobina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmuyor + o dns ile yazdığım yorumlarda spam olarak görünüyor :(

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Bende Hiç Sorun Olmuyor Nedense 986 KB/s ile Download Yapıyorum

Stream Larda Genellik le Çok Hızlı Bende . Nadirde Olsa Yavaşlama Oluyor Stream lerde Ama Sunucudan Kaynaklanıyordur Diye Dert etmiyorum! Herşey TTNET in Elinde Değil Arkadaşlar Asıl Önemli Olan Sunucuların Durumu ve Yoğunluğu !

EFSANE_68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1073086825.png

Buda benim Internet hizim sizinkileri görünce sükür ediyorum gercekten :)

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bende de o kadar kötü değil. Telekom altyapısı ve metronet :)

1076403741.png