Ttnet Memnuniyeti

Ttnet memnuniyeti

• evet memmunum

Kullanılan: 68 19.8%
  • hayır memnun degilim

Kullanılan: 275 80.2%

• Kullanılan toplam oy
    343

blackhbosss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turkcell bi kampannya yapsın geçelim yada herhangi bi kurum smile olur uyudu net fark etmez yeterki adil kulanma kotası olmasın hızımız 4-8 arası olsun

Brix

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Geçicem diye çok korkuyorum ama rutin planlarımı uygulamam lazım geçicem galiba :D

Arcade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
turkcell superonline, ttnet'i darma dağın edecek. bunu buraya yazıyorum. biz sana değil, sen bize mecbur kalacaksın. gör bakalım yalvarmak için beni aradığında sana ne cevaplar vereceğim ttnet.

Dostum istediğine geç, hiçbir şey farketmeyecek. Piyasadaki bütün servis sağlayıcılar bu firmanın altyapısından faydalanıyor. Dolayısıyla sen bu parayı direkt olarak bu firmaya kazandırmak yerine dolaylı olarak kazandırmış olacaksın. Ha, ne olur 5 kazanacaklarına 3 kazanırlar ama yine kazanırlar. Sonuçta altyapıdan kaynaklanan sorunlarla (yavaş internet, kopma v.s.) yine başbaşa kalırsın. Dolayısıyla vardı da biz mi geçmedik, baksana millet forumda yakınıp duruyor alternatif yok diye... Çözümü yok mu peki? Var... Pek çok ülkede olduğu gibi devlet bu işe el atar ve ortak bir altyapı oluşturulur. Gerekli yasal düzenlemeler sonucu da bu altyapıdan piyasada kaç tane internet servis sağlayıcısı varsa hizmet vermeye başlar. Senin de anlayacağın üzere rekabet olur, fiyat düşer, hizmetin kalitesi artar. Bu da kolay kolay bu ülkede yapılmaz. Son çare bulunduğun bölgede Uydunet varsa bir dakika durma, hemen geç derim. Tabi onda da bölgesel performans sorunu varmış diyorlar. Çevrende kullanan varsa sor ya da forumlarda felan dolaş bulunduğun bölgede kullanan varsa sıkıntı olup olmadığını öğren. Buna göre alırsın. Kolay gelsin.

waLkE

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Dostum istediğine geç, hiçbir şey farketmeyecek. Piyasadaki bütün servis sağlayıcılar bu firmanın altyapısından faydalanıyor. Dolayısıyla sen bu parayı direkt olarak bu firmaya kazandırmak yerine dolaylı olarak kazandırmış olacaksın. Ha, ne olur 5 kazanacaklarına 3 kazanırlar ama yine kazanırlar. Sonuçta altyapıdan kaynaklanan sorunlarla (yavaş internet, kopma v.s.) yine başbaşa kalırsın. Dolayısıyla vardı da biz mi geçmedik, baksana millet forumda yakınıp duruyor alternatif yok diye... Çözümü yok mu peki? Var... Pek çok ülkede olduğu gibi devlet bu işe el atar ve ortak bir altyapı oluşturulur. Gerekli yasal düzenlemeler sonucu da bu altyapıdan piyasada kaç tane internet servis sağlayıcısı varsa hizmet vermeye başlar. Senin de anlayacağın üzere rekabet olur, fiyat düşer, hizmetin kalitesi artar. Bu da kolay kolay bu ülkede yapılmaz. Son çare bulunduğun bölgede Uydunet varsa bir dakika durma, hemen geç derim. Tabi onda da bölgesel performans sorunu varmış diyorlar. Çevrende kullanan varsa sor ya da forumlarda felan dolaş bulunduğun bölgede kullanan varsa sıkıntı olup olmadığını öğren. Buna göre alırsın. Kolay gelsin.

turkcelll superonline' ın ttnetten bağımsız kendi fiber altyapısı var ve gittikçe de artıyor bu altyapı. şöyşe diyor : "Adana, Antalya, Adapazarı, İzmit, Bursa, Erzurum, Edirne, Diyarbakır ve Trabzon ile toplam 12 ilde yerleşik operatörden tamamen bağımsız, kendisine ait şebekesini tamamlayan Turkcell Superonline, Türkiye çapında yaygınlaşmaya devam etmektedir."
ayrıca uydu net çok sorunlu. kullanan bir kaç arkadaşım böyle söyledi en azından. 4 - 5 yıl içerisinde turkcell superonline'ın tüm türkiyeyi fiber ağlarla öreceğine, ttnet ve superonline arasında kalan çoğu kişinin superonline'a geçeceğine (tabi ttnet'in 360'lık bir dönüş yapmayacağını varsayarsak ki ttnet ucuz bile olsa kullanmam) ve herkesin bundan faydalanmaya başlayacağına inanıyorum.

giyotin92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu koşullarda kımse memnun kalmaz.Dünya nereye gidiyor Türkiye nereye?.

EmtaUP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
forumda en az 59 tane ttnet çalışanı var galiba

m6i4r7a2c2

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Bu TTnet İyice Sapıttı 1 Haftadır Saat 21 ile 23 arası internetim kesiliyor.aradım müşterici şeysini.düzeltin dedim 8mbps olan hızımı 2 mbps ye düşürerek halletmişler sonra tekrar şikayetçi olup aradım 3 senedir 8 mbps gelen eve son 1 haftada kesintiler olmaya başladı dedim .dediki kız temsilci (Allah'tan kızdı) beyefendi kopmalarınızı ancak hızınızı düşürerek düzeltebiliriz.itiraz edince telefonu suratıma kapattı.ne kadar kızgınım bilemezsiniz.sonra tekrar aradım dedim benim sorunumu çözün yoksa mahkemeye gidicem 3 senedir 8 mbps geliyor bişey yok son 1 haftadır böle.dedi ki hızınızı arttırırım ama kopmalarınız devam eder . yok böyle bir şirket dünyada . Tebrik Ediyorum

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bu TTnet İyice Sapıttı 1 Haftadır Saat 21 ile 23 arası internetim kesiliyor.aradım müşterici şeysini.düzeltin dedim 8mbps olan hızımı 2 mbps ye düşürerek halletmişler sonra tekrar şikayetçi olup aradım 3 senedir 8 mbps gelen eve son 1 haftada kesintiler olmaya başladı dedim .dediki kız temsilci (Allah'tan kızdı) beyefendi kopmalarınızı ancak hızınızı düşürerek düzeltebiliriz.itiraz edince telefonu suratıma kapattı.ne kadar kızgınım bilemezsiniz.sonra tekrar aradım dedim benim sorunumu çözün yoksa mahkemeye gidicem 3 senedir 8 mbps geliyor bişey yok son 1 haftadır böle.dedi ki hızınızı arttırırım ama kopmalarınız devam eder . yok böyle bir şirket dünyada . Tebrik Ediyorum

Aynı sorunu bir sene boyunca bende yaşadım. Kopmalar başlayınca birkaç kez aradım ve hattı güncelleyip düzelticez yalanıyla hızı 2'ye düşürdüler, 3-5 aramadan sonra ilçenin teknik birimine yönlendirdiler ve 4'e çıktı fakat 1 ay sonra haber bile vermeden tekrar 2'ye düşürdüler. Yine birkaç hararetli konuşmadan sonra şuan 5,6 mbps. Hizmetin "H"si yok ama aylık ödemeyi tıkır tıkır almayı biliyorlar.

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
forumda en az 59 tane ttnet çalışanı var galiba
yok alakası ya. bende memnumumu işaretlemiştim zaten memnundum o aralar. sonra akk devreye girdi ve traraf değiştirdim. tamam akksiz paketi alalım ama o da bunun 2 katı fiyata ve hız olarakta yarısına sahip. ben ne anladım bu işten ?

RapLex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1mbite düşünce pingim 10 oluyor onun dışında #ttnetehayir

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTNET'den memnun olduğunu söyleyen 59 kişi heralde yurt dışında yaşayan üyeler olduğu için TTNET'in ne demek ve nasıl bir üçkağıtçı şirket olduğunu bilmiyorlar.

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
bir kaç ay kullandım hep yavaştı... TTNET bu işi beceremiyor zaten kullandığım ortakta kayboldu gitti... :)

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
"Ttnet memnuniyeti" mi ?

Varmı ki öyle birşey ?

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
ben memnun degılım arkadas cok pahalı verdığimiz paraya değen bır hızımız olsa eyw ama kaplumbağa gıbıyız

RapLex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
full hd laptopta 320:240 çözünürlükte video izlemek zorunda kalmam ne kadar acı. 1mbps ile neler yapılabilir acaba? asgari ücretle yaşar gibi asgari internetle yaşıyoruz :)

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
58tl verıp 0.39mb hız göruyorum..Bravo ttnet..Odedıgım paraları helal etmıyorum

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
ulan açtığım konudan utanacağım ha nerdeyse o dereceye geldi. açtığım zaman memnundun akk yoktu 16 mpbs çatır çatır giriyodum nete anasını ağlatıyodum. şimdi en çaresizlerdenim....

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ulan açtığım konudan utanacağım ha nerdeyse o dereceye geldi. açtığım zaman memnundun akk yoktu 16 mpbs çatır çatır giriyodum nete anasını ağlatıyodum. şimdi en çaresizlerdenim....
TTNET AKK olmadan önce de aynı üçkağıtçı ve kazıkçı firmaydı. AKK ile daha ileriye taşıdılar üçkağıtçılığı. Ben şahsen TTNET aboneliğimi taşıdım. TTNET'de kalmaya devam edenleri daha neler bekliyor bilemem.

TTNET alt yapısını kullanan ve AKK uygulayan başka bir firmaya da geçseniz iyi olur çünkü en azından TTNET'e fatura ödeyip sizi ve milleti daha fazla kazıklamalarına imkan vermemiş olursunuz. Bize dayattırılan her uygulamaya razı olursak, kusura bakmayın daha fazla kazıklanmayı yolunmayı hakediyoruzdur millet olarak. TTNET bu tavrını Amerika ve Avrupa gibi ülkelerde uygulayamazdı, çünkü malesef oralarda daha bilinçli ve örgüt bir toplum var.

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
Doğru söylüyorsunuz. Bende geçecektim superonline'a . Aradım müşteri hizmetleriyle konuştum evrakları hazırladım. Her şey hazır babam onay vermedi. Aylık 30 tl kurumsal paket 24 ay sabit fiyat garantisi filan anlattım . Nuh dedi peygamber demedi. Nasılsa ben ödemiyorum diyor adamda zaten.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
@-MuzaffeR- Sende İKNA kabiliyeti yokta ondan..:D Ben çocukken babama her istediğim şeyi aldırtırdım. Mesela yaşadığım bi şeyi anlatayım..

Ben bi gazetede fotoğraf makinesiyle horoz öten bi saat görmüştüm çocukluk işte almak istedim.. Ama bizimkiler hep birlikte koro halinde hayır dediler.. Baktım normal yollarla almayacaklar hemen kafayı işlettim bizimkileri önce açık havaya güneşe çıkarttım yumuşamaları için çünkü kapalı mekanda insan daha stresli ve sinirli olur açık havada daha yumuşak olur.. Neyse güneşte yumuşattım bunları bi kaçta espiri yaptım sonra dedimkii ben sizden habersiz bişey yaptım dedim ne yaptın dediler ben şu fotoğraf makinesiyle saati sipariş ettim dedim.. Ehh bi haltetmişsin artık ne yapalım gelsin bakalım dediler.. Eğer kızsalardı aşırı tepki gösterselerdi yok öyle bişey deyip işin içinden sıyrılacaktım yanii nabızlarını yokladım gayet normaldi ve eve gelince hemen telefona sarıldım sipariş vermeye..:D

İşte böyle Muzaffer işi bilecen anlayacağın..:D

psychedelic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnterneti kotayla satmaya çalişan zihniyetten ne beklenirki,1 e 1000 kazanmak isteyen kan emici şirket.

SIRDAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben iptal ettim, mutluyum... internet parası ödemekten kurtuldum. Kafam rahat... Artık internetsiz özgür bir dünyada yaşıyorum... Mutlu olsun TTNet... Ülkeye hayırlı olsun diyeceğim, ama hayırlı birşey değil... :)

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
@-MuzaffeR- Sende İKNA kabiliyeti yokta ondan..:D Ben çocukken babama her istediğim şeyi aldırtırdım. Mesela yaşadığım bi şeyi anlatayım..

Ben bi gazetede fotoğraf makinesiyle horoz öten bi saat görmüştüm çocukluk işte almak istedim.. Ama bizimkiler hep birlikte koro halinde hayır dediler.. Baktım normal yollarla almayacaklar hemen kafayı işlettim bizimkileri önce açık havaya güneşe çıkarttım yumuşamaları için çünkü kapalı mekanda insan daha stresli ve sinirli olur açık havada daha yumuşak olur.. Neyse güneşte yumuşattım bunları bi kaçta espiri yaptım sonra dedimkii ben sizden habersiz bişey yaptım dedim ne yaptın dediler ben şu fotoğraf makinesiyle saati sipariş ettim dedim.. Ehh bi haltetmişsin artık ne yapalım gelsin bakalım dediler.. Eğer kızsalardı aşırı tepki gösterselerdi yok öyle bişey deyip işin içinden sıyrılacaktım yanii nabızlarını yokladım gayet normaldi ve eve gelince hemen telefona sarıldım sipariş vermeye..:D

İşte böyle Muzaffer işi bilecen anlayacağın..:D

bende ufak bir çocuk olsaydım senin yaptığın zamandaki gibi olabilirdi ama şimdi kazık kadar oldum olmuyor artık :D

TakeRisks

Asistan
Reaksiyon puanı
0
devlet internete filtre getirme olayını konuşurken millet ayaklandı sokaklara döküldü internetime dokunmayın diye protestolar yaptı,iş ttnet akk ye geldi hiçkimsenin sesi soluğu çıkmıyor

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
devlet internete filtre getirme olayını konuşurken millet ayaklandı sokaklara döküldü internetime dokunmayın diye protestolar yaptı,iş ttnet akk ye geldi hiçkimsenin sesi soluğu çıkmıyor
Ben de filtre olayı ilk çıktığında sinirlenmiştim ama isteye bağlı aktif edip kapatabildiğimiz için problem olmadığını anladım. Bir ara deneme fırsatım olmuştu ve hakketen evinizde çocuğunuzun vs yanlışlıkla oraya buraya tıklayarak değişik sitelere girmesini istemiyorsanız faydalı bir uygulama olduğunu düşündüm. Demek ki hemen ön yargılı olmamak gerekiyormuş.

Ama TTNET AKK olayında katılıyorum sana. Bırak sokağa dökülmeyi, millet TTNET'den şikayetçi olduğu halde TTNET'de kalmaya devam ediyor. Bu yüzden doğal olarak da TTNET bizleri sallamayıp istediği gibi davranıyor. Sadece Shiftdelete ziyaretçileri bile TTNET aboneliğini taşısa emin olun TTNET hemen vazgeçer AKK uygulamasından.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:rolleyes::rolleyes:aynen son bir aydır ttnt işe yaramaz oldu 1-8 arası mb net kullanıyom ama nedense 0.85 duruyo çözüm için aradıgımda alt yapı yeterli deil demezmi 5 yıldır yeterliydi son 1 aydır yeterli deil güldürmeyin beni ttnetçiler yapamıyosanız yapanlara yol açın yapan bulunur

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Fiyatları az düşürseler çok iyi olacak ama hiç görmedik hep yukarı güncelleme oldu fiyatlarda..