Ttnet Memnuniyeti

Ttnet memnuniyeti

• evet memmunum

Kullanılan: 68 19.8%
  • hayır memnun degilim

Kullanılan: 275 80.2%

• Kullanılan toplam oy
    343

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Kotalı interneti kotasız diye millete dayamalarına mı, her ay aldıkları faizin faizinin üstüne bir de sabit ücret almalarına mı, bir de bunların üstüne ping sorunları, kopmalar, vaadedilen hızın yarısını bile zar zor vermelerini mi sayayım şaşırdım vallahi. Şu memnun arkadaşlar ile aynı tnet'den (ilk t'si benim için yok) bahsediyoruz değil mi?

muzaffer7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ankette hayır memnun değilim dediğim için memnunum :)

Cochineal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üç ay önce ttnet müşterisi oldum.Son zamanlarda 360p videoları bile izleyemiyorum.Genel olarak memnun olduğum söylenemez ama call center gerçekten iyi,hakkını vermek gerekiyor :)

SiegFrieD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok fazla sorun yaşamadım şahsen ne üniversitede ne de şu an.Bu kadar paraya bu kadar hız mı olur derseniz sonuna katılırım o ayrı ama bu da sadece TTNet'e bağlı değil.Yine de oy kullanmamayı tercih ediyorum.Nötr'üm :)

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı direkt mesaj ile gönderirseniz size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

DeepLune

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Facebook'da gördüğüm bir yazı

TTNet müthiş kampanya yapmış. İlk 2 ay para almadan internet hizmeti veriyorlar, sonraki 22 ay hizmet vermeden para alıyolar :)

blackhbosss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ankete

• evet memmunum

57 23.95%
    Olayı ne beyler siz iyimisiniz diyecek fazla bişeyde yok sanırım

Arcade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın TTNET Destek;

Şu SINIRSIZ diye pazarladığınız bağlantılardaki AKN'lerinizi yükseltip daha ADİL bir seviyeye getirirseniz buralarda bu şekilde uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bakın dikkat ederseniz açılan konuların %90'ı hep şikayet mesajı dolu... Buna rağmen firmanız halen daha nasıl bunca şikayeti görmezden gelir anlam veremiyorum.

Ayrıca SINIRSIZ diye satılan bir bağlantıya hangi mantıkla KOTA koyduğunuzu merak ediyorum? Şöyle 250 veya 500 GB gibi bir limit koysanız ve "Kota dolunca mevcut hızınızın %20-%25 civarını kullanırsınız" deseniz veya da "Aynı bağlantının sınırsızı var (Gerçi o sınırsızsa bu ne?) o yüzden bizde 4 Megabit'e düşürdük fakat AKN'niz yok" deseniz anlayacağız ama "1 Megabit" gibi çağdışı bir bağlantı hızı da ne ola ki? (Hız bile demeye utanıyorum :mad:)

Bakın AKN'yi uygulamaya başladığınız tarih itibariyle sözleşmelerinde AKN ile ilgili bilgi ve madde bulunmayan insanlardan ve bu uygulamanın yurtdışında ne şekilde sürdürüldüğünden hiç bahsetmiyorum... Umarım firmanız bu uygulamayı daha "ADİL" bir hale getirir de bizde "SINIRSIZ" diye aldığımız fakat kullanamayıp günlerce kota sıfırlansın diye beklediğimiz paketlerinizden memnun olmaya başlarız...

Bir müşteriniz olarak umarım görüşlerimi dikkate alırsınız, çalışmalarınızda başarılar... Kolay gelsin...

Fuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adil kullanım kotası çıktıktan sonra memnun değilim .

AhmetKemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
TTNET'ten aslında bende memnundum ama Superonline'ın tarifeleri kat kat iyi olduğundan geçiş yaptım. Superonline'da hız kesintisi oluyor sadece,TTNET'ten pek bir farkı yok.Üzüldüğüm noktalardan biriside artık Tivibu üyeliğimin olmaması :)

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
8 mb hızım 1 mb e düştü nasıl memnun olayım HİÇ ADİL DEĞİL :D adı adil sadece xd

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Hiç memnun değilim.. Hergün bela okuyorum :)

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sözde 8mbit kullanıcısıyım ama şimdi 1mb görsem öpüp başıma koyacam. bu nasıl hizmet? şehrin göbeğindeyim ama durum ortada... gel de memnun ol...

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Değerli arkadaşlar daha önce kapasite falan bilmem ne dedim.Sürekli indiren insanlardan şikayet ettim ama tamamen haklı değilim.Zaten memnun olmadığımı da dile getirmiştim. Ancak ttnet bize hızımızı düşürmeden bu hizmeti sağlamalı, sınırsız internet sözde kullandığımız bu internet öyle ya da böyle bir şekilde sınırlandırılıyor. Harekete geçmeliyiz. Bizi kimsenin sömürmesine izin vermeyelim. Toplu halde girişimlerde bulunalım. İmzalar toplansın dava açalım. Tüketici olarak biz haklıyız. Hiç olmadı kitleler halinde başka internet sağlayıcılara geçelim. Yetti artık. Sırf birileri zaten çok kazandığı halde bunu misline çıkarsın biz de paramızla rezil olalım. Var mı böyle dava! Bakın bu ttnetin sahip olduğu hatlar. Avrupadan tutun Arap yarımadasına yakın Asya'ya , Sibirya'ya , Baltık'a bir sürü yere ulaşıyor işte. Yani yok altyapı yok bilmem ne yemeyiz!

image1111.jpg

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4440375 ulaşabilen var mı? zira ben bir türlü ulaşamadım adamlara. fil dişi kulelerine çekildiler sanırım...

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bu akşam saat 20:30 civarında kesinti varmışcasına beklemeler ile ulaştım ama dün akşam olduğu gibi bu akşamda müşteri bilgilerine ulaşamadığından işlem yapamayız dediler .Koskoca TTNET dün akşamdan beri sistemini düzeltemedi mi diye sordum , pek söylemek istemedi ama ısrarla sorduğum evet dünden geri sistem çalışmıyorlar dedi müşteri temsilcisi .... tam ve net açıklamalar gelmemekte , ayrıca gündemde hack saldırıları var... belkide bizim bilgiler silindi ...

Arcade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu akşam saat 20:30 civarında kesinti varmışcasına beklemeler ile ulaştım ama dün akşam olduğu gibi bu akşamda müşteri bilgilerine ulaşamadığından işlem yapamayız dediler .Koskoca TTNET dün akşamdan beri sistemini düzeltemedi mi diye sordum , pek söylemek istemedi ama ısrarla sorduğum evet dünden geri sistem çalışmıyorlar dedi müşteri temsilcisi .... tam ve net açıklamalar gelmemekte , ayrıca gündemde hack saldırıları var... belkide bizim bilgiler silindi ...

Saat 19:00 veya 20:00 sularına geldiği zaman genelde bu arkadaşlara ulaşmak hayal oluyor. Arıza, sıkıntı v.s. çıkardığında genelde sabahtan arıyorum veya da öğle saatlerinde... Yoksa akşam saatlerinde meşgul çalmayıp ulaşsanız bile dakikalarca hatta bekletiliyorsunuz. Anlayacağınız firma her halukarda karda... Bakalım yarın kotalar sıfırlansın da indirmelerim var. Zaten şuan sınırdayım. Tutup da yarın sıfırlanmış kotayla indirme yapınca adil kullanım diye düşürürlerse o zaman konuşurum ben bu arkadaşlarla... 15 gündür parasını verdiğim hizmeti kullanamıyorum zaten, şuan sinir küpüyüm... :mad:

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTNET ten kesinlikle memnun değiliz. Hem hız açısından hem yalanları açısından hem kısıtlamalar açısından hem de fiyatlar açısından. Dünyanın en pahalı internetini kullanıyoruz. Üstelik en yavaşı da..

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
1934379389.png

50 gb 'ı eçmiş bulunmaktayım . inşallah bie sorunla karşılaşmam.

waLkE

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
turkcell superonline, ttnet'i darma dağın edecek. bunu buraya yazıyorum. biz sana değil, sen bize mecbur kalacaksın. gör bakalım yalvarmak için beni aradığında sana ne cevaplar vereceğim ttnet.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Saat 22:30'dan beri net yoktu, aradım altyapı çalışması var , sabaha gelir dediler. Kontrol edeyim dedim, gelmiş. Çok memnunum.:D

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
1934462514.png

ve lanet olsun . hızım düştü.