TTNET gezinti sistemi sorunu

Ɲevermore

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Allahın belası bu TTnet neden anlamıyor daha kaç kere hayır'a basmam gerekecek?Gezinti fişleme servisine izin vermiyorum.Üstelik shiftdelete.net de sponsor olmuş herhalde her zaman shiftdelete.net üzerindeyken bu ekranla karşılaşıyorum!!Bugün iki defa karşılaştım bu ekranla ve artık yeter etti neredeyse her gün görüntüleniyor bu ekran!
s7gxy.jpg

MrtAltg

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
12,108
yıllardan beri ttnet kullanırım ne bu sitede nede başka bir sitede göstermiş olduğunuz ekran gibi bir uyarı ve bilgilendirme sayfası çıkmadı bana hiç

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Sdn ile bir alakası olduğunu sanmıyorum ama genede sorarız.

Deleted-Name

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
gezinti.com sitesine gir oradan kapat hosts dosyasına da gezinti hostlarını ekle bir de Dephormation eklentisini indir Chrome'da var mı bilmiyorum ama yoksa Firefox'a geç

oslun

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
1) gezinti.com'a gir
2) Sağ üst köşeden hesabım'ı tıkla
3) Bu tarayıcı için gezinti ve internet hattı için gezinti seçeneklerini kapalı konuma getir

3 işlemi yaptıktan sonra bir daha gezinti.com'la karşılaşmazsın

Ɲevermore

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
249
1) gezinti.com'a gir
2) Sağ üst köşeden hesabım'ı tıkla
3) Bu tarayıcı için gezinti ve internet hattı için gezinti seçeneklerini kapalı konuma getir

3 işlemi yaptıktan sonra bir daha gezinti.com'la karşılaşmazsın
O seçenek kapalı gözüküyor zaten

Deleted-Name

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=309727]Boz Kurt[/MENTION] Dediğim gibi gezinti sitelerini hosts dosyasına ekle engeller bende de çıkıyordu hosts'a ekledim artık hiç çıkmıyor

DumDumaq

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bana hiç gelmıyor adbluck pLus sağolsn :D

Ɲevermore

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
249
@Boz Kurt Dediğim gibi gezinti sitelerini hosts dosyasına ekle engeller bende de çıkıyordu hosts'a ekledim artık hiç çıkmıyor
dostum her zaman bunu yapma zorunluluğumuz mu var bir yığın para veriyoz nete zaten ayriyetten adamlar reklamlardan kazanmaya çalışıyor aklı sıra
[MENTION=322625]DumDumaq[/MENTION] lokman adblock plus makinenin anasını ağlatıyor :D

giskur11

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Bende bugun çıktı yine belli bir süre sonra otomatik yine çıkıyor hayır deseniz bile.

Deleted-Name

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
sende haklısın ama başka türlü engellenmiyor

tuning79

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Herhangi bir site ile alakalı olduğunu sanmıyorum,çünkü bendede Cumhuriyet gazetesine tıklayınca sürekli çıkıyordu.Her nerden kapatırsan kapat tekrar tekrar karşılaşıyordum.Geçen ay abartısız 1 saatten fazla müşteri hizmetleri ile görüştüm,ama bir türlü kapatamadım.Biri böyle birşeyin olmadığını diğeri kendilerini ilgilendirmediğini bilişim suçlarımıdır nedir orayı aramamı söyleyip durdu.En son biri ile görüştüm tüm uğraşlarıma rağmen bir sonuç çıkmadı.1 aydırda pc arızalıydı son 10 gündür hiç karşılaşmadım.Hattı kapatacağımı belirttim fakat bu kapatmayıda yapamıyorum diğer firmaların hepsini aradım hepside 2 yıllık sözleşme istiyor.Bu konu ile ilgili tam bir şey diyemeyeceğim ama santrallere takılan bir alet varmış galiba bu olay için.

wolkhy1903

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
79
ne zamandır bende de cıkıyor anlamadım gıttı ..neyın nesıdır bılmıyorum ama hep hayır dıyorum 2 3 gun sonra herhangı bır web sitesini actıgımda cıkıyor..

Ɲevermore

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
249
BTK'ya şikayet ettim sonuç bekliyorum şu anda..

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
dostum her zaman bunu yapma zorunluluğumuz mu var bir yığın para veriyoz nete zaten ayriyetten adamlar reklamlardan kazanmaya çalışıyor aklı sıra
@DumDumaq lokman adblock plus makinenin anasını ağlatıyor :D
Nasıl bir makina var ki sende ağlıyor ufacık eklentiden. Chrome'un çalıştırdığı işlem sayısından dolayı ramin yetersiz geliyor olmasın.

musa.075

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gezinti.com sorununu ortadan kaldırmanın tek yolu başka bir iss'ye geçmektir. Deneyin, görün.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Onun Ne Zararı Var ki Yani? Neyini Beğenmiyorsunuz?- - - Mesaj Güncellendi - - -Onun Ne Zararı Var ki Yani? Neyini Beğenmiyorsunuz?- - - Mesaj Güncellendi - - -Onun Ne Zararı Var ki Yani? Neyini Beğenmiyorsunuz?- - - Mesaj Güncellendi - - -
Onun Ne Zararı Var ki Yani? Neyini Beğenmiyorsunuz?
Ne yararı var diye sormak daha mantıklı..!Herhalde sen izlenmekten hoşlanıyorsun..Sivil hayatta birisi peşine takılsında anlarsın ozaman.. Senin kafa yapına göre Millet izlenme fantazi haline getirmiş ya sana ne diyim?!