TTNET Destek Artık ShiftDelete.Net Forumunda !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
Olmayan ne arkadaşlar? Bismillah dün bir bugün iki.. Bu kadar ön yargılı yaklaşırsanız tabi ki verim alamazsınız.Yani alsanız bile alamadığınızı düşünürsünüz. Bu ne peşin hükümlülüktür. Sakin olun :)

tabii ki arkadaşın çat diye bütün sorunları çözemeyeceğini biliyoruz
ama en azından yuvarlak cevaplar verip göz boyayabilirdi iş yapılıyor imajı yaratabilirdi (sanıyorum ttnet çalışanlarına bunun eğitimini veriyor :) )
onu bile yapmıyor
yoksa biriktirip toptan mı cevap verecek :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
soru sormak sorun degilde cevap alacagimizi hic sanmıyorum, cünkü bazı konularda verecek cevabınız olmadıgına eminim...

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Merhaba,

TTNET Destek TTNET'in resmi hesabıdır. Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için http://www.ttnet.com.tr/web/240-1908-1-1/tur/destek/destek/sosyal_medyada_ttnet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teşekkürler.

Sayın Yetkili ;

1 Ocaktan sonra internet fiyatları niye zamlanacak. Normal şartlar altında fiyatların düşmesi gerekmiyor mu?? :) 5 yıldır TTnet abonesiyim hala hızım 1mbit bunun en azından hızımın 5 yıl sonunda 5 kat artması gerekmez mi??(aynı fiyatta) :) Avrupa birliğine girmeye çalışan bir ülkeyiz.. avrupada internet sağlayıcıları hızları artırır fiyatları düşürürken siz niye tam tersini yapıyorsunuz.. ve Türkiye'yi üçüncü dünya ülkeleri statüsüne sokuyorsunuz?? :) Peki siz TTnet kurumu olarak avrupanın standartlarına geldiğinizi söyleyebiliyor musunuz ?? :)

Birazdan derse gidicem cevabınızı hemen yazarsınız aklımdaki soru işaretlerini gidermiş olursunuz :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Hayırlı olsun, kolay gelsin. :)

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Olmayan ne arkadaşlar? Bismillah dün bir bugün iki.. Bu kadar ön yargılı yaklaşırsanız tabi ki verim alamazsınız.Yani alsanız bile alamadığınızı düşünürsünüz. Bu ne peşin hükümlülüktür. Sakin olun :)

Sevgili admin, olmayan ne kısaca açıklamaya çalışacağım.

Sizin belirttiğiniz ilk ibareye göre anlaşılan şu: TTNet yetkilisi arkadaşımıza merak ettiklerimizi bir konu açıp soracağız, veya açılmış bir konu altından soracağız. Velhasıl, TTNet yetkilisi arkadaşın söylediği ise bambaşka :)

Madem buradan bize destek verecekmiş, o zaman açsın bir konu, "TTNet Destek" adı altında, bizde sorularımızı yazalım, o da cevaplasın. Gel gör ki, mail atın diyorsunuz. E şimdi bana söyleyin, SDN'nin rolü nedir bu durumda?

WEEKEND

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Netlimizsiz kullanıyorum. Bir haftadır hızım 2 mbps neden?

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
forum üzerinden niye almıyorsunuz. özel mesaj ile alabilirsiniz mesela

bir de çok resmi olan söyleminizi değiştirseniz iyi olur, biraz daha sıcak olmak iyidir

Özel mesajla bir kişi ilgilenebilir. Diğer türlü daha fazla kişi yardımcı olacaktır. Ama özel mesajla da tabiki sizlere yardımcı olacaktırlar.

İşin gereği resmi olmakta ben fayda görüyorum, öbür türlü suistimal edenler çıkabilir.

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba,

Forum üyelerinin iletişim bilgilerini özel mesaj ile göndermeleri durumunda da aynı şekilde kendileri ile iletişime geçip yardımcı olabiliriz.

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Mesaj geldi, aylık 54TL alınacakmış. 49TL yetmiyor muydu? Soy soy nereye kadar?

h@y@let

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benimde bir sorum olacak yetkili kişiye! Bu kadar insanın ahını aldıktan sonra asıl yetkililer geceleri rahat uyuyabiliyor mu acaba? Bir bilgisi var mı?

Bir de nasıl oluyor da bu derece büyük bir vurgun vurmayı başarıyorlar kendilerinden bu konuda eğitim almak isterim. Bu konuda bir çalışmaları var mı?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
tüm üyelerden biraz daha yapıcı olmalarını talep ediyorum.

bakın firma, kendi markası ile forumumuzda. bundan daha iyi bir platform olamazdı herhalde ;)

o nedenle herkes elini taşın altına koysun ve en iyiyi bulmak için zaman harcayalım.

edit: seçimler yaklaşıyor, konuşma tarzımdan mesajı almışsınızdır herhalde :D:D:D

KadirAtes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle TTNet'le herşey mümkün diyerek iyi reklam yaptığınızı belirteyim. Ama maalesef uygulamada bu böyle olmuyor. TTNet'le internete bile zor giriyoruz. TTNet'e bu konuyla ilgili mail attım birde buraya yazmakta fayda görüyorum.

TTNetDestek söylermisiniz; Türkiyede TTNet kullanıp internet hızından memnun olan bir tane kullanıcınız varmı?.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
niye mail atıyoruz...burası bir forum siz bunun için görevlendirilmişsiniz ve açık olarak cevap vermeniz gerekiyor yani forumda cevaplamınız lazım soruları :thumbdown:

Featuring

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tüm üyelerden biraz daha yapıcı olmalarını talep ediyorum.

bakın firma, kendi markası ile forumumuzda. bundan daha iyi bir platform olamazdı herhalde ;)

o nedenle herkes elini taşın altına koysun ve en iyiyi bulmak için zaman harcayalım.

edit: seçimler yaklaşıyor, konuşma tarzımdan mesajı almışsınızdır herhalde :D:D:D

Nasıl yapıcı olalım ya.Ttnet herşeyi yıkarken iyi müşteri yapıcı olsun,olur mu öyle şey.Neden zam yapılıyor ? Bu kadar insanın ahı yetmedi mi hala.Haram paralar bunlar,göz göre göre halkı kandırıyorlar,zam yapılıyor,hizmet sıfır ardından neymiş efendim yapıcı olalım ? Elini taşın altına koyması gereken birileri varsa o da TTnet firmasıdır.

---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

Öncelikle TTNet'le herşey mümkün diyerek iyi reklam yaptığınızı belirteyim. Ama maalesef uygulamada bu böyle olmuyor. TTNet'le internete bile zor giriyoruz. TTNet'e bu konuyla ilgili mail attım birde buraya yazmakta fayda görüyorum.

TTNetDestek söylermisiniz; Türkiyede TTNet kullanıp internet hızından memnun olan bir tane kullanıcınız varmı?.

8 Mbit nete 109 lira veren adam nasıl memnun olsun ?

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bende şöyle bişey sormak istiyorum mesela yılbaşından sonra şöyle tarifeler olacak deniyordu....

16mbps kadar limitsiz 50gb kotalı 60tl gibi fiyat

Hani bu tip tarifeler olacak deniyordu neolduda vazgeçildi....

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Bende şöyle bişey sormak istiyorum mesela yılbaşından sonra şöyle tarifeler olacak deniyordu....

16mbps kadar limitsiz 50gb kotalı 60tl gibi fiyat

Hani bu tip tarifeler olacak deniyordu neolduda vazgeçildi....

... yemedi :D o hızları verseler idi indirime gideceklerdi :D

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu ttnetin 1 megabite kadar diye bi tarifesi var mıydı yaa? Son üç haftadır 1 megabit olması gereken hızım 0,50 yi geçemiyor bu arada peşinen söyliyim virüs yok paralel telefon yok speedtest yaptım başka çözüm varsa iyi olur

apoxlost

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu ttnetin 1 megabite kadar diye bi tarifesi var mıydı yaa? Son üç haftadır 1 megabit olması gereken hızım 0,50 yi geçemiyor bu arada peşinen söyliyim virüs yok paralel telefon yok speedtest yaptım başka çözüm varsa iyi olur
ben yine katılıyorum

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
8 mpbs internet bağlayacam ama altayapı desteklemiyomus istanbulun göbeğinde:) ben ne yapim böle hizmeti.. Önce bi zahmet altyapıyı düzeltsinler... 8 mpbs için TTnet binasının dibinden mi ev tutacam ben:D:D:D He bi de şu rüzgarları havalarda net yerlerde sürünmeseydi:) Hangi batı ülkesinde rüzgar çıktığında net yavaslıyor merak ediyorum... beceremiyorsunuz bu kadar basit... şöle bir öz eleştiri yapın... Bu ülkede baska bir şirkete size tanınan ayrıcalıklar tanınsaydı karşınıza bir rakip cıksaydı kaç kişi sizden kaçardı bir düşünün... destekmiş... neyin desteği yaa... telden destek alamıyorum maille mi alacammm...

Al Arabi

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Netlimitsiz kullanıyorum. Hızım bu tarifeye geçtiğim günden beri 2 mbps neden? Bana mazeret bildirmek dışında çözüm üretmenizi istiyorum.

KadirAtes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnet Sosyal medya desteğinden vazgeçti herhalde :) 9 Sayfa boyunca hep şikayet var !!! Memnun olan bir Allah'ın kulu yokmu ya :))

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj aracılığı ile gönderirseniz en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olabiliriz.
Teşekkürler.

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

Netlimizsiz kullanıyorum. Hızım bu tarifeye geçtiğim günden beri 2 mbps neden? Bana mazeret bildirmek dışında çözüm üretmenizi istiyorum.

Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj aracılığı ile gönerirseniz en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olabiliriz.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...