TTnet AKK, Minumum Hız 3 Mbit Oldu...

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
şaka gibi 3mbit hızı bile 1mbite indirdiler , yazık .
Hani 3 mbite düşüyordu artık noldu yine anlamadım 1 mbit çok yavaş ya bu nedir böyle benimde yarın düşecek zaten 50 gb oldu 1 mbit'e düşerse eğer kapattıracağım o hızla internete girme isteği falan kalmıyor bende dönüyorum yakında ingiltereye kurtuluyorum bu işkenceden burada kalanlara Allah sabır versin.

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
TTnet ben ne diyim sana. Ayın 7-8'de 50gb geçtim. Bu arada belirtiyim hızım. 16Mbite kadar. Ardından 50gb geçince 2-3 gün 1mbit'te düşürdüler. Ardından bir baktım 3 Mbit hız vermişler. Bugün ise yeniden 1 Mbitte düşürdüler. Valla acayip sinir oldum. Kaç yıldır TTnet, tivibu kullanıyorum. Ama bu sıralar çok pis sabrımı sınıyorlar..

Bir de söylemeyi unutum. Bugün internet 10 defadan fazla gidip yeniden geldi. Valla ne desem boş ama. Beni de sıktınız ama.

кяαℓ тυяк

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu aralar kaç tane arkadaşım varsa net kesilip duruyormuş.Nedir bu sıkıntı acaba bilen var mı ?

serserikartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı net kesilme sorunu bende yasıyorum yeter vallahi sabrımın sonuna geliyorum artık 8mb kadar dıolar 3 ü zor goruyorum zırt pırt kesilio bu aralar aksamdan beri netin hali altta daha ne diyim.

Ekli dosyayı görüntüle 7831

KemalALKIN

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Aynen arkadaşlar 3 mbit oldu diye sevindik hatt BABAMI ARAYIP SÖYLEMİŞLER 3 MBİT OLACAK DİYE
ama işte bunlar böyle birde arkadaşlar ben dün dizi vaktinden önce netteydim rahattım :( bitince dizi bi açım dedim net gitti ve 1 oldu hatta 1 demek yalan olur sürekli net kesildi evet şu an sabah olarak yeni açtım modemi resetledim ÇÜNKÜ MODEMDE EN AZ UPLOAD DEĞERİ OYNUYOR DİKKAT EDİN bir işler var söylemesi benden beyler. Hatta tam bu iletiyi gönder dediğimde modemim resetlendi beyler şu an yazarken bekliyorum modemi MODEM ARAYÜZÜNDE GELENM HIZ SÜREKLİ OYNUYOR dikkat edin.

--- Mesaj Güncellendi ---

Şikayet açmış bulunmaktayım:

http://sikayetvar.com/sikayet/detay/1191575/adil-kullanim-kota-asimi-ile-3mbit-olmustum-ancak-1mb/

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Benim hız dün akşam 1mbitti şuan 2mbite çıkmış.

Çocuk oyuncağına çevirdiler işi iyice.

k3kin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evet gün itibariyle benimde 3 mbite düşen netim 1 mbite indi. Allah sizi nası biliyorsa öyle yapsın ttnet...

ozersworld

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
14
evet benimkide şuan 1 megabit. Müşteri hizmetlerini arayan oldumu? Ne diyorlar..

k3kin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben aradım zaten 1mbit e düşer 3 mbit diye bişe yok dediler. daha kendilerinden haberleri yok elemanların... kimlerin elindeyiz... yazık valla...

KemalALKIN

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İndirime girerek tekrar açtırmasaydık geçecektim uydunet 3 lüğe...
Anca 2014 1 şubat pöf :D.

Aynen aradım 15 dkk konuşmuşum çenem açıldı desem yeridir :D.

3Mbit olması dileğiyle 1 mbitle sürünmeye devam :D.

tugrulcagri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kota 72 GB
1955371946.png

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
1955536027.png

ilk günlerde 3 mbit vermişlerdi, demekki ttnet serverları ve hatları 3 mbiti de kaldırmadı ve hızımızı 0.5 mbite düşürdüler.

ToniVico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hey Caretta Caretta!

Yıllardır bu hızı görmemiştim, hasret gideriyoruz...

hqrpy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kafayı yicem :S hızlı hali bu sabah 0,98mb/s di

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Hız hani 3 mbit'e düşüyordu öyle demiştiniz yine 1'e mi çekmiş ttnet :D

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
1955536027.png

ilk günlerde 3 mbit vermişlerdi, demekki ttnet serverları ve hatları 3 mbiti de kaldırmadı ve hızımızı 0.5 mbite düşürdüler.

1956968326.png

ne denir ki şimdi bilemiyorum,
Buyurun sabah ki ve akşamki hızlarım.
geçen gün age of empires oynayan arkadaşım yabancı ülkelerdeki arkadaşlarıyla konuşurken bizzat şahit oldum.
Beş kişi arasında en düşük hızlı olanı (biz hariç) 13 mbit hız testini koydu, ve adam bu durumdan şikayetçiydi, normalde hızı 30 mbit olması gerekiyormuş son 4 saat dir internet berbat durumdaymış.
diğerlerinin hızları zaten 50 mbit seviyesinde ve hepsi yaklaşık olarak 20 dolar ödüyorlardı.
Arkadaşım utancından internet hızını söyleyemedi yav.
Vallaha şurda küfür edip banlanacam o olacak.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
AKK Uygulaması Olmayan Ülke Varmı ? Ne kadar Seviyosunuz Yurtdışında böyle orda böyle burda böyle demeyi

Ayrıca Hızlar 8 Mbs Değil 8 Mbs 'ye Kadar ...

AKK için 3 Mbs ideal bence Rekabet Artıkça Fiyat Konusunda da Rahatlarız Umarım ..

grezimonk

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
261
sık dişini TTNET fiber optik hatta geçiyor... ADSL için son yakın tabi SUPERONLINE gibi değil...

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Hızın Bilmem nerlerde Olması Önemli Değil Benim için Ben "Simetrik" Bağlantı İstiyorum :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
AKK Uygulaması Olmayan Ülke Varmı ? Ne kadar Seviyosunuz Yurtdışında böyle orda böyle burda böyle demeyi

AKK için 3 Mbs ideal bence Rekabet Artıkça Fiyat Konusunda da Rahatlarız Umarım ..
madem dünyayı bu kadar iyi biliyorsun; bana türkiyedeki kadar insafsız, adalatesiz bir AKK örneği gösterebilir misin?

waLkE

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0

TTNET Fanboy alert !

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Ve sonunda 1 Mbps yi bu ayda gördüm.
Ya hiç bişey indirmeden bile AKK na yaklanıyorum. Tek suçum TiVi bu kullanmak.
Ya bari TiViBu nun sebep olduğu indirmeleri kotaya yansıtmasalar. Gelsin şu kablo geçicem bakalım. Hem TV hem internet hepsi de var. Bu ne ya, uğraşacaz mı böyle TTNet le her ay.