Trucks & Trailers Çıktı.Euro Track Simulatör Yakında!

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
la ets'de bunların yarısı bile olmicak boşuna park edip duruyoz. silcem birazdan oyunu görev görev baydı :D

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
1.jpg

2.jpg

We have made great progress on implementing the truck customization feature in Euro Truck Simulator 2 during the last week. Over the past half a year, we have built tons and tons of 3D models of upgrade parts to choose from, but the code wasn't yet in place to easily try them and swap them in the game. Finally when we want to make a screenshot with some tricked-up truck, we won't have to painstakingly hand-edit things, instead we will swiftly tune the truck to our liking. For now just a couple of teaser images...

Google Translate ile çeviri: Biz geçen hafta içinde Euro Truck Simulator 2 kamyon özelleştirme özelliği uygularken büyük ilerleme kaydettik.Geçtiğimiz altı ay içinde, seçim için yükseltme parçalarının 3 boyutlu model ton ton inşa etmişlerdir, ancak kod kolayca çalışın ve oyunda onları değiş tokuş etmek yerine henüz değildi. Son olarak bazı kandırdın-up kamyon ile bir ekran görüntüsü yapmak istediğinizde, biz özenle elle düzenlemek şeyler olmayacak, bunun yerine hızla kendi istediğimiz kamyon düzenleyeceğiz. Şimdilik teaser görüntüleri sadece bir çift ...

18 Haziran 2011

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hadi ya :( Özgür gezemiyor musun ?

Ve Euro Truck Simulatör de özgürdün ? Bu onun devamı değil mi ? Kafam karıştı iyice :(

Xx_SeZeR_xX

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya ben buldum ahmetturan'da ama hiç gezmek yok aynı demo gibi ama süre sıkıntısı yok...

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Hadi ya :( Özgür gezemiyor musun ?

Ve Euro Truck Simulatör de özgürdün ? Bu onun devamı değil mi ? Kafam karıştı iyice :(

ya ben buldum ahmetturan'da ama hiç gezmek yok aynı demo gibi ama süre sıkıntısı yok...

Euro Truck Simulator 2 oyunu çıkacak bir süre sonra. (Zamanını bilmiyorum.)
Onda hepimizin istediği taşımacılık işleri olacak.

Bu oyun, ETS 2'nin tanıtım oyunu gibi bir şey.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Euro Truck Simulator 2 için bir sene bekletirler bence :/ yada tam tersi diğer ay piyasayada sürebilirler hani önce bu oyunda ehliyeti alın sonra trafiğe çıkın gibi :D

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende heves etmiştim :D Bütünlemelerden sonra takılırım yollarda diye :p Nasip değilmiş bea :D

DoZy3234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun çıktı beyler yalnız pek iç açıcı değil :( Hayal kırıklığı yaşadım :S

perganon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Az önce oyun testini yaptım. Görevlerden oluşan bir oyun, görev yapmaktan bıktım ve kapattım hemen. Büyük ihtimalle de PC'de durmasının bir anlamı yok, yer kaplamasın. Zaten 400MB bir oyundan ne bekleyebilirdim ki :) İyi sıkıştırmışlar odunu pardon oyunu :)

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Ben Across America oynuyorum. Tamamen Türkçeleştirdim.
Aptal gibi arkadan gelip, vuranlar dışında görsel olarak en güzeli. Aslında biraz zayıf görünse de, diğer oyunlar arasında bence iyi.
Özellikle asfaltın kıvamı muhteşem. Diğerlerinde ise fazla koyu.
Bir de otobüs ekleyebilsem sanırım başından kalkmam.
Bu oyun için fazla dikkatli davransalar da, zeminler hep tatsız.
Çıkınca görürüz.

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
A little cool artifact from the ETS2 world... - 23 Haziran 2011

1-2.jpg

TOKAI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunu indiriyorum torrentlechh dusmus indirmesen olmaz bakalım nasıl bir oyun

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Oyunu bitirdim, sadece parketmeyle alakalı bölümlerden oluşuyo.
Açıkçası hayal kırıklığına uğradım, zira uzun yol, daha belirgin tır markaları vb. bekliyodum.

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar o indirdiğiniz ETS 2 değil ön sunum niteliğinde bir oyun, daha ziyade kullanıcıları oyalamak için gibi geldi bana :)

24 Haziran 2011
This is an image from a presentation that we are preparing for licensing discussions with a key international lighting and after-market parts manufacturer. Keep your fingers crossed for us!

1-2.jpg

vaeoww

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun çok güzele benziyor. Oyunda aslinda online mod olsa tdu2 deki gibi herkes ortak ve kocaman bir haritada kendi kariyerlerini yapsalar süper olur.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
bunu yapacaklarına ets 2 ye daha cok yogunlassalarmıs ya :D

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bunu yapacaklarına ets 2 ye daha cok yogunlassalarmıs ya :D

Ets 2 nin yil sonunu bulabileceginden dolayi hatta cikis tarihi suan icin belli degil...Ara oyun olarak cikarildi...
yani millet oynasin cani sikilmasin buna paralel ets 2 ye maddi kaynak olsun diye cikarildi...

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
26 Haziran 2011- ETS2 Truck Customization UI

We have talked about truck customization several times recently, and now we are ready to tease you even more! ;-)

The user interface screen for truck customization is still not fully finished, but you can already see the wealth of options and flexibility that we have in mind. These shots actually happen to be the very first images showing a glimpse of the user interface style that we are going to use in Euro Truck Simulator 2.

---------------------

Biz birkaç kez son zamanlarda kamyon Özelleştirme hakkında konuştuk ve şimdi size daha da kızdırmak için hazır! ;-)

Kamyon özelleştirme için kullanıcı arayüzü ekran hala tam olarak bitmiş değil, ama zaten aklımızda olan seçenekleri ve esneklik zenginlik görebilirsiniz. Bu çekim aslında Euro Truck Simulator 2 kullanacağınız kullanıcı arayüz tarzı bir bakış gösteren ilk görüntüleri olmak olur.

2.jpg

3.jpg

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
evet çıksa da oynasak direksiyonum gaz pedalım hazır bekliyorum :D

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Zamunda'ya düşmüş boyutu çok az ama neden acaba 412.92 MB :blink:

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Boyutu o kadar zaten az değil yani :) Esas oyun değil bu Trucks & Trailers. Park ederek vakit geçirmenizi amaç edinen ama geri geri park etmeye çalışırken kafayı yedirten bir ön oyun :)

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu oyunlara online mod yapsalar yollarda gördüğümüz o tırları kamyonları gerçek kişiler kullansa başından kalkmam

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ya şu resimlerini gördükçe dayanamıyorum.Tır oyunlarını bir başka severim zaten.Başından kalkamam artık bu ETS2'nin.Trucks and Trailers'ı hiç beğenmedim.Ya hiç yoktan madem parketme görevi veriyon bir şehirden başka şehre gidipte parkedelim.Yok illa sana arkadaşın şaka yaptı diye aynı yerde teker teker dorseleri farklı yere parkedip kendi dorseni çıkaracan oradan falan filan.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Bu oyunlara online mod yapsalar yollarda gördüğümüz o tırları kamyonları gerçek kişiler kullansa başından kalkmam

Küfürbaz olur insan. :D

Tabii sürücülerin yaptıkları ters hareketlere ceza olsa daha iyi olur. Puanı falan düşse, her yükü alamasa, para cezası yese. Fena olmaz. :)

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
3-5 tır birleşip şirket kurulsa falan. Gelecekte böyle şeyler olur umarım. Artık sıkıldık bütün online oyunlar ya fps ya da rpg

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
28 Haziran 2011

Here is the result so far of several weeks of hard work...

magnum_01.jpg

magnum_03.jpg

magnum_04.jpg

magnum_05.jpg

2 Temmuz 2011

Another set of Euro Truck Simulator 2 pictures that could be a part of the "Where...?" series. Except that you guys usually recognize the place in a few minutes anyway. Sorry for the lack of updates, very busy time for us now.

1-2.jpg

2-2.jpg

3-2.jpg