Trucks & Trailers Çıktı.Euro Track Simulatör Yakında!

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
arkadaşlar bu oyunu oynuyorum ama kısa kısa görevlerden başka birşey yok, şehirler arası taşımacılık yokmu bu oyunda varsa nasıl açılacak.

Bu oyun sadece park etme görevlerinden oluşuyor, taşımacılık için Euro Truck Simulator 2 oyununun çıkmasını bekleyeceğiz.

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bu oyun sadece park etme görevlerinden oluşuyor, taşımacılık için Euro Truck Simulator 2 oyununun çıkmasını bekleyeceğiz.

hay allah bende heyecanla oynuyordum, görevlerde şehirler arası açılacak diye:)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Sanırım parketme görevleri şuan piyasadaki versiyon için geçerli. Tam anlamıyla bu görsellerin olduğu oyun çıkınca şehir görevleride olacaktır elbet.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Aslında bizim bu dolmuş şöförlerinin oyunu olacak :D Küfürlü filan bayağı sarar

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Sıcak sıcak resimler gelmiş :)

Where the ways meet the waterways

This set of Euro Truck Simulator 2 images is from Belgium.

1-2.jpg

2-2.jpg

3-2.jpg

4-2.jpg

5-2.jpg

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Ya oyunu bitirmiş gibi olduk ne çok fotoğraf paylaşıyorlar :D
Oyun gelsin artık oyuunn :)

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
[h=3]Another interesting bridge[/h]
Another of the many recognizable landmarks that we have built for Euro Truck Simulator 2 to make the discovering of the virtual world more entertaining compared to our previous games...

1-2.jpg

2-2.jpg

3-2.jpg

4-2.jpg

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Valla pcmde çalışmayacak diye korkuyorum ki bu pc Medal Of Honor, Battlefield Bad Company 2, Modern Warfare 2 herşey açık, filtreler dahil full ayarda çalıştırdı.Bu korkumun sebebi ise german truck, euro truck falan full ayarda acayip fena kasmasıydı.

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
grafikler ii görünüo bu tarz oyunlarda bu grafik kalitesi şaşırtıcı ..

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Valla pcmde çalışmayacak diye korkuyorum ki bu pc Medal Of Honor, Battlefield Bad Company 2, Modern Warfare 2 herşey açık, filtreler dahil full ayarda çalıştırdı.Bu korkumun sebebi ise german truck, euro truck falan full ayarda acayip fena kasmasıydı.

Sana şöyle söyleyeyim daha öncede belirttim dirt 3 call of duty serisi crysis filan high'ta 1440x900 çözünürlükte oynuyordum ama Truck and Trailers'ta herşeyi full yaptımmı oyun çok pis kasıyor.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Firma mı optimizasyonu yapamıyor anlamıyorum.18 serisi gayet güzel akıcıydı full ayarda ama bu avrupa, almanya, ingiltere oyunlarında hiç optimizasyon yok gibi.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Across America dışındaki tüm oyunlarda illaki bilgisayarı kasıyor. Özellikle köprüler ve şehirlerden geçerken. GTA 4'ü tam ayarlarda takılmadan oynayabiliyorum ama GTS'yi takılmadan oynayamıyorum. Trucks & Trailers oyunda da bazı görevlerde aşırı kasılmalar oldu. Ayarları kurcalayıp tekrar girince düzeliyordu, özellikleri yükseltsem bile. Sonra tekrar takılmaya başlıyordu. Çıkacak oyunda umarım buna çözüm yolu bulurlar. Bugüne kadar çıkmış oyunlarında sonuçta öyle harika grafikler yoktu.

Turcas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ETS 2 cıkana kadar bu iki oyundan hangisini önerirsiniz. Tecrübelerinize göre...

18 wheels of steel extreme trucker 2

18 wheels of steel haulin

Teşekkür.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
18 wheels of steel extreme trucker 2

İyi bence ben oynuyorum :)

Turcas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yalnız Haulin deki bağımsız görev alma, hız sınırlaması ve geniş harita malesef trucker 2 de yok sanırım. Haulinin dez avantajı kalite (hem araçlar için hemde doğa için), yani düşük grafik. Bence en önemlisi şirketleri gezerek kendin iş almandır. İnşallah ETS 2 de bu vardır ve şehirler daha aşarsak ülkeler arası görev alma...

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Uzun bi aradan sonra yeni resimler geldi :)

Somewhere in Italy

We have a fresh batch of Euro Truck Simulator 2 screenshots for today.

Many of you are asking for more news about the game and gameplay, hopefully we'll be ready to share a bit more about what are up to during September. We are reluctant to show unfinished things - we have started this blog with the intention to show things raw, still very much under development, but too many people visiting the blog just did not get it. The amount of negative reactions to any small rendering imperfection in the early screenshots has taught us to keep our cards closer to our chest.

1-2.jpg

2-2.jpg

3-2.jpg

4-2.jpg

5-2.jpg

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Grafiklere takılıp da oynanışı boşvermezler umarım. Aniden hızlanan, birden duran araçlar çok can sıkıcı oluyor.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Bence artk gelsin oyun çok uzadı :/

Turcas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar oyunun çıkışı 2012 içerisinde olacak sanırım...

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bu kez fotoğraf değil video geldi :)

The blog may have been a bit too screenshot-heavy in the recent weeks, so we are trying something new for today - a movie. Normally we would present an interesting spot in our virtual Euro Truck Simulator 2 world by a few screen shots here, but instead let us show you the scene alive. We know that you are hungry for information and this kind of simple movie doesn't reveal much more than the screenshots of old, but please have patience with us, good things are coming for ETS2!

[video=youtube;e7idad9T76U]http://www.youtube.com/watch?v=e7idad9T76U&feature=player_embedded[/video]

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
We have created another short "throw away" movie instead of static images, showing a few nature scenes in ETS2. The art team is striving to make the virtual world non-static, feeling natural and alive rather than very much frozen like in our older games. The world that the player drives through is a very important part of the overall experience - after all we hope that you will be spending hours and hours in this world, and we need to keep you interested in exploring it.

[video=youtube;sbXgUyRcDxQ]http://www.youtube.com/watch?v=sbXgUyRcDxQ&feature=player_embedded[/video]

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
[video=youtube;_XZc5h2TCII]http://www.youtube.com/watch?v=_XZc5h2TCII&feature=player_embedded[/video]