Trucks & Trailers Çıktı.Euro Track Simulatör Yakında!

yildiz61

Doçent
4 Kasım 2009
648
5
0
Fizikte sorunu var saga sola cekiyor saga sola hafif dönmeye calisinca titriyor kabin kisacasi fix lazim fizigine..
18 wheels extrem trucker 2 nin fizigi daha saglam suana kadarkilerden bakalim umarim yanildim...

serkanbb06

Profesör
Emektar
16 Aralık 2008
2,006
31
228
3-2.jpg

2-2.jpg

1-2.jpg

Turcas

Öğrenci
13 Ağustos 2011
31
0
0
Her yönüyle mükemmel olma yolunda görünüyor. Ama çok bekletiyo bizi...)

Birde snopy nin v20 model direksiyonu ile oynamak mümkün mü acaba? Bende var deniyorum ama klavye ile birlikte kullandırıyor, tek basına kullandırmıyor, hatta direksiyonu sağ sol yapamıyorum. Tecrübesi olan var mı?

7.43

Dekan
11 Haziran 2008
8,969
332
263
Gece detayları hoşuma gitmedi. Eski oyunlarında farları yakmasan da ışıl ışıl yol alabiliyorsun. Karşıdan araç geldiğinde daha karanlık görünmeli yol, farlar kapalı olduğunda kullanmak çok zor olmalı. Gündüzleri güneşin etkileri daha gerçekçi olmalı. Karşıdan vurunca zorlamalı. Güneş gözlüğü özelliği olmalı. :D

Turcas

Öğrenci
13 Ağustos 2011
31
0
0
Merak etme söylediklerinin hepsi olacak oyunda, bu ekrandaki sadece güneşin batmaya yakın olduğu bir vakit. En üstteki ise şehir içinde ve sokak-cadde lambalarının olması ayreten dolunayın olduğu bir geceye denk gelmesi.. :))

ykaduman

Asistan
18 Kasım 2008
312
4
18
bu konunun başlığını değiştirebilir misiniz en azından euro track yerine truck yazın euro truck 2 ile ilgili bilgiler filan yazın bilemedim onu da siz düşünün:):)

muratteas

Dekan
11 Şubat 2009
9,578
96
228
Euro Truck 2^nin olursa daha iyi olur. Çıkmışsa. :)

---------- Post added at 01:53 ---------- Previous post was at 01:51 ----------

Geçenlerde 2011'de çıkmayacağını söylediler. En az 4 ay var daha yani. O da en iyi ihtimal.
Sağol, demek ki yeni pc de en high ından oynayacağız. :D

Turcas

Öğrenci
13 Ağustos 2011
31
0
0
Arkadaşlar oyunu biraz daha geç bekliyorduk ama sanırım kasım ayında piyasada olacak. Biraz daha sabır :)

Turcas

Öğrenci
13 Ağustos 2011
31
0
0
Nerden aldın bu bilgiyi :)

Kaynak sağlam yerden, ama yinede kaynağı bulayım buraya eklerim...

---------- Post added at 16:56 ---------- Previous post was at 14:33 ----------

Arkadaşlar aşağıdaki linkin en alttaki en son yorumları ve verilen adresi inceleyin lütfen.. Amazon adresinde fiyat var. Ama üzülerek belirteyim sanırım yine tam çıkış tarihi yok gibi..

http://bilgispot.blogspot.com/2011/04/euro-truck-simulator-2-full-indir.html

muratteas

Dekan
11 Şubat 2009
9,578
96
228
Hayır çıkmadı daha, zaten çıkış tarihini yine ertelediler daha yeni, 2012 kış diyorlar yani daha çoook bekliyeceğiz, en erken 5 yada 6 ay var oyunun full sürümünün çıkmasına.

---------- Post added at 17:09 ---------- Previous post was at 17:09 ----------

Merakla beklenen Euro Truck Simulator 2 oyununun çıkış tarihi 1 Kasım 2011 olarak belirlendi. Ünlü Alman E-Alışveriş sitesi Amazon.de oyunun fiyatını 29.99 Euro olarak belirledi. Bu tarih Amazon.de tarafından belirlenmiştir.

Turcas

Öğrenci
13 Ağustos 2011
31
0
0
Çelişkili ama konuların yazılan tarihlerine bakılırsa ve bunca sitelerdeki duyuru, resim ve videolara bakılırsa bence kasım ayı daha yakın gibi duruyor. Bence Kasımda cıkar bu oyun :)

Turcas

Öğrenci
13 Ağustos 2011
31
0
0
Bir soru: Bende snopy (ps3 v20) direksiyon var, NFS de düzgün çalışıyor ama tır oyunlarında çalışmıyor. Sanırım bu snopy nin bu oyunları desteklemediğinden olsa gerek. Peki Logitech Driving Force Gt veya G25 direksiyonunu alırsam sorun yaşarmıyım, tecrübeleri konuşturun lütfen...

BEFEGA

Profesör
9 Kasım 2010
1,441
5
218
Bir soru: Bende snopy (ps3 v20) direksiyon var, NFS de düzgün çalışıyor ama tır oyunlarında çalışmıyor. Sanırım bu snopy nin bu oyunları desteklemediğinden olsa gerek. Peki Logitech Driving Force Gt veya G25 direksiyonunu alırsam sorun yaşarmıyım, tecrübeleri konuşturun lütfen...

Bende var Logitech'in direksiyonu sorunsuz tüm araba oyunlarında ve tır oyunlarında çalışıyor :)

Logitech'e bu konuda güven ;)

xtuningcix

Öğrenci
17 Nisan 2011
8
0
0
Tavsiye edeceğin bir model varmıdır Logitech için? (Hepsiburada.com da Logitech driving force gt 260 TL)

fiyatının 260 TL olması bence şu an normal çünkü piyasada kalmadı f/p olarak en iyi üründür buna emin ol ama daha ucuza bulabilirsin ben 160 a aldım bazıları 130 a bile aldı vatan bilgisayar gibi yerlere bakmalısın

Turcas

Öğrenci
13 Ağustos 2011
31
0
0
fiyatının 260 TL olması bence şu an normal çünkü piyasada kalmadı f/p olarak en iyi üründür buna emin ol ama daha ucuza bulabilirsin ben 160 a aldım bazıları 130 a bile aldı vatan bilgisayar gibi yerlere bakmalısın

İlgine teşekkür ederim, çok araştırdım, 300 den aşağı bulamadım, vatan, bimeks, teknosa, gold vb. yerlerde 320 den aşağı yok. Net'te de araştırdım sanal marketlerde falan ama oralarda da bulamadım, anlayacağın kuruttuk :) Hepsiburada.com da var ordada dediğim fiyat 260 TL. Son bi araştırma yapıp onu artık alacağım. Başka marka bakmak ta istemiyorum.

---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 09:13 ----------

Arkadaşlar daha önce bahsettiğim üzere bende snopy direksiyon var. NFS de oynayabiliyorum, ama direksiyondan mıdır yoksa oyundan mıdır bilmiyorum oyun esnasında direksiyon hareketlerini hiç beğenmedim. Sağ sol yaptığım zaman algılaması çok kotu, ya fazla dönüyor ya da az dönüyor, ortasını yakalamak çok zor, oynanıyor ama çok kotu kontrolu var. Acaba Logitech veya diğer direksiyonlarda aynı durum söz konusu mudur yoksa her direksiyonda değişiklik gösterir mi? Çünkü ona göre yukardeki modeli sipariş vereceğim. Lütfen tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Teşekkür ederim...