TRT'yi İzleyemiyorum...

erhan707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar trt.'nin sitesinden online yayınları izleyemıyorum neyaptıysam olmuyor ilk chrome'da sandım problem sonra baktım her tarayıcıda aynı, video hazır diyor kalıyor açılmıyor bir türlü, Görüntü bu resimdeki gibi sadece "durduruldu" yerine "hazır" yazıyor hep ama oynatmıyor...

ekranalntsyo.jpg

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
windows media player eklentisi kullanıyor site de ondan. Onu bi kurcala bi güncelleme falan yap istersen...

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Anten siz bile tvlerde çekiyor neden pc yi kasiyorsun ki .

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sol atta köşede ''hazır'' yazıyor bazı zamanlarda bende de ama sürekli yeniliyorum tekrar tıklıyorum sayfayı açıyor...Tarayıcı değişin bir de...:)

erhan707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen "hazır" yazıyor sürekli ama işin kötüsü bütün tarayıclarda aynı sorun var ve neyaptıysam olmuyor... Wmp güncel, firefox plugin var, sonra flash playerlar duzgun nerden kaynaklanıyor birtürlü anlamış değilim, ayrıca pc.de "tango" diye bir virüs var kaldıramıyorum o neden olurmu acaba çunku önceden izleyebiliyordum... Mesala digitürkwebtv izleyebiliyorum Silverlight'la çalışıyor o hiçbir problemim yok, bana birisi yardımcı olursu çok sevinirim...

--- Mesaj Güncellendi ---

Devlet yurdunda kalıyosan tv öyle elinin altında olamıyor maalesef arkadaşım...

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
ben de izleyemiyorum. opera, ff, ie9, hepsi ile denedim. çalışmıyor. daha önce izlemiştim. sistemde bir sorun olabilir.

not: ev kullanıcısıyım.

erhan707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı şekilde benim sorunum da bu daha önce izlemiştim hiçbir değişiklikte yapmadım neden kaynaklanıyor bilemiyorum çözüm bulduğunuzda paylaşırsanız çok makbule geçer, diğer sitelerdeki trt yayınları da hep trt'nin kendi sayfasından oldugu için hiçbirini açamıyorum dolayısıyla... Bilen birileri el atarsa çok iyi olacak...

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
su an sorun yok beyler sorun dns kaynaklı olabilir.

constantin34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim de aynı sitede farklı bir sorunum var. yayını tam ekran izlerken devamlı kendiliğinden küçülüyor sizce bu benim pc ile alakalımı yoksa genel bir durummu

constantin34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim de aynı sitede, farklı bir sorunum var. Yayını tam ekran izlerken devamlı kendiliğinden küçülüyor sizce bu benim pc ile alakalımı yoksa genel bir durummu

sartre34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende de aynı sorun var 4 büyük tarayıcıyı denedim çalışmadı.çok mağdurum..

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bu konuyu görünce Erdal Bakkal'ın videosu sandım :)
[video=youtube;wQ56EMbJH1w]http://www.youtube.com/watch?v=wQ56EMbJH1w[/video]