Trendyol Express Kargo’nun 10 Gündür Gelmemesi

Bu konuyu okuyanlar

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar, kargom aynı bu şekilde “gönderi hazırlanıyor” diyip hala 10 gündür elime ulaşmadı. Bende bugün müşteri hizmetlerine mesaj attım. İade ücretini istiyorum dedim. İade işleminiz başlatıldı mail gelecek size dedi. Peki bu para ne zaman hesabıma yatar?

b7ee9831d60d5c474fa36ea2bc4ae45f.jpg

3da09d158ae5410f7cd8824e32cded6b.jpg

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Merhaba arkadaşlar, kargom aynı bu şekilde “gönderi hazırlanıyor” diyip hala 10 gündür elime ulaşmadı. Bende bugün müşteri hizmetlerine mesaj attım. İade ücretini istiyorum dedim. İade işleminiz başlatıldı mail gelecek size dedi. Peki bu para ne zaman hesabıma yatar?

b7ee9831d60d5c474fa36ea2bc4ae45f.jpg

3da09d158ae5410f7cd8824e32cded6b.jpg
Şu sıralar internet alışverişleri biraz garip.Termal macun sipariş vermiştim ama zamanında kargoya verilmediği için bende iptal etmiştim iadesi 2 gün 1-2 saat içerisinde yapıldı.Sizin ki de büyük ihtimal 2-4 iş günü içerisinde iade edilir.(Çok önceden 1 günde iade olduğu da olmuştu.)

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Şu sıralar internet alışverişleri biraz garip.Termal macun sipariş vermiştim ama zamanında kargoya verilmediği için bende iptal etmiştim iadesi 2 gün 1-2 saat içerisinde yapıldı.Sizin ki de büyük ihtimal 2-4 iş günü içerisinde iade edilir.(Çok önceden 1 günde iade olduğu da olmuştu.)

Ne zaman erken yatırsalar da başka yerden alayım bari işlemci pc anakartını kuracağım köşede bekliyor hala.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Destek ile iletişime geç.

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
Kargonun bandrolu çıkmış olabilir bana öyle olmuştu paran en geç 14 gün içinde iade oluyor diye biliyorum benimki biri 2 saatde biri 3 günde iade olmuştu

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
14 gün bekleyemem yahu. Pazartesi neyse de yarın yine mesaj atarım trendyola ben.
Hocam size verecekleri cevap "İşlemini yapıyoruz sizi bilgilendiririz" gibi şeyler olacaktır.Ve galiba sizin ürün kargolanmış,kargolanan ürünü iptal etmek daha uzun sürüyor diye biliyorum.

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hocam size verecekleri cevap "İşlemini yapıyoruz sizi bilgilendiririz" gibi şeyler olacaktır.Ve galiba sizin ürün kargolanmış,kargolanan ürünü iptal etmek daha uzun sürüyor diye biliyorum.

Bugün konuştum trendyol asistanla en kısa sürede yatacak bana güvenebilirsiniz dedi. Ya benim süreyle alakam yok ama benim para yatsın ki bir an işlemciyi alayım sistemi kurayım aldığım parçalar köşede duruyor işlemci gelse de montajı yapayım. Kargo deniliyor kargo yola bile çıkmamış elimde olsa hani derim ki kargo şubesine geri göndermem falan uzun sürsün. Altı üstü paramı geri verecekler. 10 gün oldu gelmedi hala.

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Bugün konuştum trendyol asistanla en kısa sürede yatacak bana güvenebilirsiniz dedi. Ya benim süreyle alakam yok ama benim para yatsın ki bir an işlemciyi alayım sistemi kurayım aldığım parçalar köşede duruyor işlemci gelse de montajı yapayım. Kargo deniliyor kargo yola bile çıkmamış elimde olsa hani derim ki kargo şubesine geri göndermem falan uzun sürsün. Altı üstü paramı geri verecekler. 10 gün oldu gelmedi hala.
Trendyola ben pek güvenmiyorum.İşim düşmediği sürece de zaten trendyoldan almam genellikle N11 den alışveriş yaparım.1 yıl önce para iadem 1 günde yapılmıştı , dünden önce de tam 2 gün oldu iade yapıldı.Ama bu biraz da kartınızın bankasıyla alakalı bir durum.

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Trendyola ben pek güvenmiyorum.İşim düşmediği sürece de zaten trendyoldan almam genellikle N11 den alışveriş yaparım.1 yıl önce para iadem 1 günde yapılmıştı , dünden önce de tam 2 gün oldu iade yapıldı.Ama bu biraz da kartınızın bankasıyla alakalı bir durum.

Ders aldım zaten bu işten şöyle 100 TL altı ucuz parçalar uyguna denk gelirse alırım. Para veriyoruz adamların verdiği hizmete bak. Bundan sonra trendyol bitti benim için zaten. Allahtan sistem kuralım dedik. Herşey tamam bir işlemci kaldı kaç gündür geldi gelecek derken hevesimi bitirdiler benim tek isteğim paramın acil hesabıma yatması başka bir şey istemiyorum.

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Birde trendyol cüzdana yatırmıyorlar mı banka ile ne alaka anlamadım?

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
O konuyla ilgili net bir şey diyemem ancak en erken pazartesi yatar.

Hala yatmadı yine müşteri hizmetlerine yazdım işlem başlatılmış en kısada para hesabınıza yatacak dedi bu nereye varacak acaba.Bir işlemci alayım dedim hevesimi kırdılar ya.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Hala yatmadı yine müşteri hizmetlerine yazdım işlem başlatılmış en kısada para hesabınıza yatacak dedi bu nereye varacak acaba.Bir işlemci alayım dedim hevesimi kırdılar ya.
Para ortalama 3-4 iş günü içerisinde yatar. Zaten hafta sonu bankalar çalışmıyor. O yüzden işlem bu günden itibaren başlar yani.

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Para ortalama 3-4 iş günü içerisinde yatar. Zaten hafta sonu bankalar çalışmıyor. O yüzden işlem bu günden itibaren başlar yani.

Hocam pazartesi trendyoldan para iadesi yattı fakat bu sefer dediğiniz gibi bankadan bekliyorum parayı. 2 gün oldu sıkıntı yoktur herhalde cumaya kadar yatar mı?