Trend micro ile ilgili

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2 aydan birazcık fazla trend micro titanium internet security 2012 kullanıyorum ve şu ana kadar gördümki iyi antivirüs programı ama şunu sormak istiyorum diğer bütün antivirüs programlarında falan karantina bölümü var trend microda yok (başka anti porgramındada yoksa belirtin )niye trend microda karantina yok. Yoksa bütün virüsleri silebiliyormu tanımlanmamış virüs dahi olsa.Lütfen beni trend micro hakkında bilgilendirirmisiniz.İyi ve kötü yanlarıyla ilgili bilmediğim yanları çıkabilir

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
senin dediğin Worry-Free Business Security Standard/Advanced - 5.1, 6.0 ile ilgili belki titaniumlarda farklıdır

taken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Trend Micro tehditleri size ulaşmadan önce proaktif bir şekilde durduran Smart Protection Network ismini verdiği bir teknoloji kullanmaktadır. Bu smart protection network parçaları olan Smart Scan-Web Reputation-File Reputation ve Email Reputation ile günlük olarak;

45 milyondan fazla URL, Email ve Zararlı Dosya Cloud olarak işlem görmektedir ve siz smart protection network sayesinde diğer anti virus yazılımlarında olduğu gibi sürekli bir update dosyası indirmek zorunda kalmazsınız. Atıyorum ÇİN'de bir kullanıcı zararlı bir şey yaydığı anda Smart Protection signature olarak direk Cloud da tuttuğu için sizdeki ürün bir database indirmeye ihtiyac duymadan bu zararlıdan haberdar olur. Günlük cloud olarak tuttuğu database 2.8TB dan fazladır...

Sorunuz ile ilgili olarakta; Trend Micro Ana konsolunu açın Güvenlik Raporu butonunda rapor almak mümkündür. Tehdit türleri altındaki Virüsler, Casus Yazılım ve Web tehditleri seçenekleri ile yakalanan zararlıları ve yapılan işlemleri gösteren bir liste gelecektir, karantinaya alınan dosyaları da bu bölümden izleyebilirsiniz.