TorrentLeech.org Davetiye Dağıtımı

omeruby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar zamunda ve arena-tr de 1tb uploadım var upload hızım 8-10 mb/sn arasında değişiyor. Leech hesabım olursa çok güzel olur.
Omeruby @ gmail.com teşekkürler

xvean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sonunda uye oldum ve ilk izlenimlerimi anlatayım.
Arkadaşlar upload hızınız çok uçuk değilse veya sürekli seed yapacak bir bilgisayarınız veya seedboxınız yoksa torrentleech davetiyesi istemeyiniz, çünkü alsanızda tutunabileceğiniz veya tutunmak isteyeceğiniz bir site değil yapı ve kuralları itibarı ile... Para vermek dışında(ratio ya dikkat edilmiyor) ratio yükseltmenin upload etmekten başka bir yolu yok. Ayrıca herkes seed etmek için yarışıyor, oyuzden dosya yeni yüklendiğinde hemen indirip donwloada başlamazsanız ratio yukseltmeniz zor. Geç kalırsanız leecher bulmanız ve ratio yüksletmeniz çok zor ve yavaş oluyor.

ilk uyelikte zaten 48 saat indireme uygulaması var ve yeni torrentleri indirip ratio yapamıyorsunuz, ilk günler işkence oluyor yani. Ben kuralları okumadığımı için bir abanmışım 13 GB download 0 upload. Her ne kadar sürekli indirdikelerimi seed etmeye çalışsam da kimseye uploada edemedim desem yeridir. Ratio 0.4 un altına düşerse 5 gün içinde ratio yukseltmezseniz ban yiyorsunuz ki, 0.85 ratio altında iseniz yediğiniz bekleme süresi cezaları yuzunden ratio yükseltmek iyice zor bir hal alyor. Ben gidip başka sitelerden eklenen yeni torrentleri bularak güç bela ban yemeye bir gün kala ratioyu toparladım. Bu yöntemi uygulamasa idim 48 zaten gecikmeli indirme cezası ile kesin ban yemiştim diyebilirim. (Yani siz siz olun bir şekilde uye olursanız ilk 6GB downloadı aşmadan once 0.5 ratio üzerinde olduğunuzdan emin olun.)

0.85 ratio üzerine çıkınca ama TL için cennetten bir köşe diyebilirim. 100MB upload download rate i ile bir haftada;

Join DateThursday 12th May 2011 Last SeenTuesday 24th May 2011 02:22:16 PM (47 seconds ago)
Ratio: 2.243 Uploaded: 122.47 GB Downloaded: 54.6 GB Buffer: 67.87 GB Download Slots: Unlimited

istatistiklerine ulaştım. 10MB/sec ustu download görmek hiç anormal değil ortalama 5MB üstünde iniyor herşey zaten. Ayrıca yeni oyun, film, dizi anında yukleniyor ve rss den otomatik oalrak favori dizilerinizi farkında dahi olmadan indirebiliyorsunuz.

xvean

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
NCADEM in de dediği gibi yeterince hızlı upload yapabilen bir bağlantınız yoksa veya VIP için verecek paranız yoksa (veya sürekli açık olan bir server veya seedbox ınız yoksa) bu site size göre değildir boşuna üye olmaya çalışmayın.

15 gunluk uyeyim ve bu sitede seed yapmadan ratio yukseltebileceğiniz hiç bir yol yok. (freeleech, gold vs) ve hızınız yavaşsa siz seede başlayana kadar herkes bitirmiş olacağından ciddi bir ratio sorunu oluşuyor...

Ratio: 2.xxx Uploaded: 155.xxGB Downloaded: 73.xx GB Buffer: 81.xx GB Download Slots: Unlimited

Join DateThursday 12th May 2011 Last SeenFriday 27th May 2011 08:02:01 AM (8 minutes ago)

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aldıgınız davetiyeyi yasatmak istiyorsanız seedbox ınız olmalı yada crosseed yapmalısınız aksi taktirde kısa zamanda banlanırsınız torrentleech çok kaliteli bir sitedir...

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aldıgınız davetiyeyi yasatmak istiyorsanız seedbox ınız olmalı yada crosseed yapmalısınız aksi taktirde kısa zamanda banlanırsınız torrentleech çok kaliteli bir sitedir...

Seedbox ve Crossseed ne demektir, nasıl yapılır açıklayabilirmisiniz biraz bilmeyenler için ?

grandeurc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba;

Çocuk olduğu için ona uygun filmler indirmek istiyorum.. Davetiye gönderebilirseniz çok sevinirim

burak30875

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Seedbox ve Crossseed ne demektir, nasıl yapılır açıklayabilirmisiniz biraz bilmeyenler için ?
seedbox... sunucu kiralayarak indirdiğiniz torrentleri upload yapıyorsunuz.crosseed ise başka bir siteden indirdiğiniz torrenti rationuzun kötü oldugu siteye upload etmektir.. bunun için upload edeceginiz sitedeki dosya ile sizin crosseed edeceginiz dosya birebir aynısı olmalıdır aksi taktırde crosseed yapamazsınız...

sadaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar bir davetiye de ben alabilir miyim ayrıca nasıl üye olunuyor torent leech i hiç kullanmadım daha önce teşekkür ederim :tongue:

---------- Post added at 13:21 ---------- Previous post was at 13:20 ----------

vural_yildiz@hotmail.com adresi yazmayı unutmuşum :D

alibakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar iyi günler.. Eğer elinizde Torrentleech davetiyesi kaldı ise 1 tane banada gönderirseniz çok memnun olurum. Eskiden benimde bi üyeliğim vardı bir zamanlar :( çok severek indirme ve paylaşım yaptığım bir site gerçekten çok değerli bir site.. teşekkürler arkadaşlar bu konu başlığı için.

alibakar35@gmail.com bende sizden bi mail bekliyor olacağım iyi günler.

serkandan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar varsa elinizde bir davetiyede ben istiyorum
Torrentleech davetiyesi gönderebilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ediyorum
serkandan@hotmail.com