Toplantı Programına İhtiyacım Var.

MrDeNNiS

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Merhaba arkadaşlar,

4-5 kişinin 1 kişinin bilgisayarına bağlanarak ekranda o kişinin bilgisayarını gösteren, sesli olarak konuşmalarına imkan tanıyan bi toplantı programına ihtiyacım var. Team Viewer tarzı ama T.W'yi önermeyin lütfen.

Teşekkürler.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
crossloop var ama onda sesli iletişim var mı bilmiyorum.Gerçi bu program uzak masaüstü erişimi için sana pek hitap etmiyor sanırım.. :)

MrDeNNiS

Asistan
Reaksiyon puanı
16
O zaman Logmein i önerelim :)

Hocam teşekkürler, program gerçekten de süper kendi kendime denediğim için ses paylaşımı var mı bilmiyorum ama browser kullanarak masa üstünü paylaşması gerçekten de etkileyici teşekkür ederimç :)

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Deniyorum biraz sonra sonucu bildiricem :)

Bir sorun olacağını sanmıyorum ancak yinede sorun olursa Radmin tüm işini görür Piyasada ilk 3 şöyledir 1 Teamviewer 2 Radmin 3 Logmein

Kolay gelsin

Güncelleme

Hocam teşekkürler, program gerçekten de süper kendi kendime denediğim için ses paylaşımı var mı bilmiyorum ama browser kullanarak masa üstünü paylaşması gerçekten de etkileyici teşekkür ederimç :)

Evet Browser da masaüstün paylaşması bu ürünü ön plana çıkarıyor ses paylaşımı mutlaka vardır üstteki mesajımda da belirtiğim gibi ilk 3 program arasında ciddi bir rekabet var ses sistemi olmasa sanırım rekabet edilemez :)