Soru Tiktok Hesabınız Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Tiktok hesabı açıp fenomen olmak gibi bir hayalim var :D

Şimdilik trendleri falan takip ediyorum, örneğin 2021 trendleri şunlarmış: Top 10 TikTok Trends in May 2021

Tiktok hesabı olup bana mecra ile ilgili ipucu verebilecek olan var mıdır??
Hayatımda birkere bile tiktok indirmemiş biri olarak söylüyorum ki (Tiktok algoritmasını hesap ederek ve saniye tiktok videosundaki analizlere dayanarak) içerik çal, kendine uyarla, ister saçmala ister bilindik şeyleri (eski yıllarda trend olmuş sonra unutulmuş şeyler) yeni bulunmuş gibi göster. Gerisi çok kolay zaten TikTok uğraşmaya değmez. Bence çok boş ve emeğe sahip olmayan videolar içeriyor. Uygulamaya birşey demiyorum onu yanlış anlamayın, ülkemizde bir avucu geçmeyeceği için yabancılara bakın diyerek örnek vereceğim uygulamayı hakkıyla, emeğini gerçekleştirerek kullananlar da çok güzel işler çıkarıyor, bazen görüyoruz. Ama ülkemizde görüyorsunuz. Anlatmaya gerek yok.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
İçerikleri geçtim, bundan dolayı da hesap açmam.
Açık açık verilerinizi paylaşıyoruz diyorlar.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059

Şimdilik trendleri falan takip ediyorum, örneğin 2021 trendleri şunlarmış: Top 10 TikTok Trends in May 2021

Yapma. Aşırı cringe bir ortam var. Çoğu insan TikTok kullandığını duyunca seni ikinci sınıf insan olarak görecektir. İlla yapacaksani Kaiteli skeçler yaparak büyüyebilirsin. Son zamanlarda YouTube üzerinde popüler olan türden editler yapabilirsin.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,531
TikTok'u hiç yüklemedim yüklemeyi de planlamıyorum. Gizlilik politikasını okursan sebebini öğrenebilirsin. Ayrıca TikTok'un moderatörlerine şirketin attığı ifşa olan maillerde şunları yapmaları söyleniyor; Eğer videoyu çeken kişi güzel veya yakışıklı, afedersiniz biyerleri büyükse onların videolarının yayılmasını sağlayın, eğer videoyu çeken kişi engelli veya size göre çirkinse onların videolarının yayılmasını engelleyin. Umarım TikTok kullanma planınızı iptal etmişsinizdir. Gizlilik politikasını bırakıyorum.

ucankedi

Asistan
Reaksiyon puanı
137

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Mantıklı aslında. İyi para kazanırsın. Belki bende açabilirim zaten trendleri takip etsem iyi takipçi kasarım. Euro 10 iken önemli olan tiktoktan gelecek reklam parası; yapacağın içeriklerin kalitesiz olması değil. Kopya olsa da sıkıntı değil çalıntı olmasın yeter.
Mesaj otomatik birleştirildi:

trendleri takip et; alakasız olsa bile popüler hashtagleri kullan

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
TikTok'u hiç yüklemedim yüklemeyi de planlamıyorum. Gizlilik politikasını okursan sebebini öğrenebilirsin. Ayrıca TikTok'un moderatörlerine şirketin attığı ifşa olan maillerde şunları yapmaları söyleniyor; Eğer videoyu çeken kişi güzel veya yakışıklı, afedersiniz biyerleri büyükse onların videolarının yayılmasını sağlayın, eğer videoyu çeken kişi engelli veya size göre çirkinse onların videolarının yayılmasını engelleyin. Umarım TikTok kullanma planınızı iptal etmişsinizdir. Gizlilik politikasını bırakıyorum.
Instagram vol 2. Kendisi güzel ya da arka taraf büyükse algoritma yukarıya çıkarıyor demek...

?Eggman?

Asistan
Reaksiyon puanı
164
TikTok sevmiyorum, herkes bi garip... Eğer video yükleyecekseniz lütfen garip videolar yapmayın, güzel videolar yapın.

Merak ettiğim için girmiştim ve bir video paylaştım. 1.7 Mn izlendi.

Tek bir video attım ve bir daha girmedim. Acaba şu ân kaç oldu?

:D
O video ne ile ilgiliydi, konusu neydi acaba? Merak ettim... Adı neydi?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Tiktoktan uzak durun. Hayatınızda yapacağınız kötü kararlardan biri olacaktır. Sonra sizde bağımlısı olup saçma videolar çekerek millete rezil olursunuz. İnsanlar size komiksiniz diye değil, saçma hareketler yapıyorsunuz diye alay ederek gülerler.
Mantıklı hayaller kurun. Büyüyünce doktor, polis veya pilot olmak istiyorum gibi.

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,807
Tiktoktan uzak durun. Hayatınızda yapacağınız kötü bir kararlardan biri olacaktır. Sonra sizde bağımlısı olup saçma videolar çekerek millete rezil olursunuz. İnsanlar size komiksiniz diye değil, saçma hareketler yapıyorsunuz diye alay ederek gülerler.
Bu sözü alkışlıyorum.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Instagram, Facebook, TikTok vb. platformları kullanmıyorum; Discord hesabımı da yakında sileceğim. Hepsi zaman kaybından ibaret, forum yetiyor bana. Sana tavsiyem, yukarıdaki saydığım platformlarda hesap dahi açma.

İlk başlarda her şey güzel gitse de bi' süre sonra bunların sana katkısı olmadığını, zamanından ödünç verdiğini ve kendini geliştirmeye fırsatının kalmadığını anlayacaksın.

Üzgün fare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

melihhamerica

Asistan
Reaksiyon puanı
287

Kardeşim sakın tiktok kullanma. Bende eskiden kullanıyodum şimdi kulanmıyom uzun zama oldu bıraktım. Çok sapık sapık, iğrenç şeyler var. Tiktok ülke ıq seviyesini düşürmekten başka bir şey yapmaz.

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416

Hesabım yok, kullanmıyorum, YouTube Shorts'da TikTok videoları görünce sağlığıma yüzlerce kez şükrediyorum.

melihhamerica

Asistan
Reaksiyon puanı
287
Hesabım yok, kullanmıyorum, YouTube Shorts'da TikTok videoları görünce sağlığıma yüzlerce kez şükrediyorum.
Youtube'yide artık kötüye çevirdiler. Eskisi gibi değil. Bu insanlar yüzünden yüzünden her şey kötüye gidiyor. Şu tiktok'u kapatsalar keşke. Bence tiktok çekenleride akıl hastanesine yatırmalıyız :D

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Youtube'yide artık kötüye çevirdiler. Eskisi gibi değil. Bu insanlar yüzünden yüzünden her şey kötüye gidiyor. Şu tiktok'u kapatsalar keşke. Bence tiktok çekenleride akıl hastanesine yatırmalıyız :D
Tiktok çekenler is go to Bakırköy :D

Videoyu izleyerek kendin karar verebilirsin.
Teşekkürler Sadece Enes.
Edit: Videonun sonunu fotosensitif epilepsisi olan arkadaşlar izlemezse sevinirim.

Son düzenleme: