Yardım Ticimax kullanımına hakim olan varsa yardım!

Bu konuyu okuyanlar

cactush

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi arkadaşı kıramadım, ticimax veri girişi yapıyorum, kilit olduğum bi nokta var. Ürünleri menü başlığına bağlama kısmını çözemedim.
Bilen birisi yardımcı olabilir mi :rolleyes:

eminx

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0

E-Ticaret Fikirleri

E-ticaret işletmeleri, e-ticaret fikirleri ve çevrimiçi para kazanmanın en iyi yolları hakkında değerli bilgiler sağlayan bir bloguz. Bu blogda kendi başarılı işinizi nasıl kuracağınız, satılacak ürünleri nasıl bulacağınız, pazarlama ve reklamcılık ipuçları, ortaya çıkan sosyal medya pazarlama sırları ve diğer pek çok faydalı makale hakkında birçok bilgi bulacaksınız.

E-Ticaret İş Fikirleri

Bir e-ticaret işine başlamak için kullanabileceğiniz çeşitli e-ticaret iş fikirleri vardır.

İlk tip, yeni girişimcilerin başlamasını kolaylaştıran düşük riskli bir model olan Dropshipping modelidir. Bu modelde envanter konusunda endişelenmenize gerek yok, sadece bir tedarikçi bulmanız ve ürünlerini sitenizde listelemeniz yeterli. Müşteri sipariş verdiğinde, doğrudan tedarikçiden gönderilecektir. Bu, siparişleri yerine getirme veya envanter stoklama konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Tek yapmanız gereken bir tedarikçi bulup ürünlerini sitenizde listelemek ve müşterilerin onlardan sipariş vermesini beklemek.

Başka bir e-ticaret iş fikri türü, perakende mağazalardan ürün satın almayı ve bunları kar için çevrimiçi olarak yeniden satmayı içeren Perakende arbitrajıdır. Bu strateji, herhangi bir ön yatırım veya ürün geliştirme gerektirmez çünkü tüm ürünler halihazırda ülke çapındaki mağaza raflarında mevcuttur. İhtiyaç duyulan tek şey, çevrimiçi bir platformdur.

E-Ticaret Ürün Fikirleri

İnternet çok büyük bir pazar yeri ve hızla büyüyor. E-ticaretin yükselişiyle birlikte, giderek daha fazla insan geleneksel tuğla ve harç mağazalarının aksine çevrimiçi alışverişe yöneliyor. Bu da online satış için ürünlere olan talebin artmasına neden oldu.

E-ticaret ürün fikirleri, diğer mağazalarda neyin iyi sattığına bakarak veya ekibinizle beyin fırtınası yaparak üretilebilir. Tedarikçi veya üretici aramaya başlamadan önce bir e-ticaret ürün fikirleri listesi oluşturmanız gerekecektir.