Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
  • Vejetaryenlik, vücut sağlığı ve canlılığı üzerinde olduğu kadar zihin ve zihin faaliyetleri üzerinde de güçlü bir etkiye sahiptir. Diğer canlılara zarar vermeyi sonlandırmadıkça bizler, canavar ruhlularız.
  • Bazı yenilgilerin nedeni, insanların işi yarıda bıraktıklarında, başarıya ne kadar yakın olduklarını bilememeleridir.
  • Ben benden öncekinin bıraktığı yerden başladım.
  • Ben iyi bir süngerim başkalarının kullanmadığı fikirleri kullanırım.
  • Bir şey sizin istediğinizi yapmıyor diye kullanışsız demek değildir.
  • Biz hiçbir şeyin milyonda birini bile bilmiyoruz.
  • Cesaretimi kaybetmiyorum, çünkü vazgeçilen her yanlış girişimleri doğru atılmış yeni bir adımdır.
  • Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
  • Düşünmek denilen hakiki çalışmadan kaçmak için insanoğlunun bulamayacağı hiçbir bahane yoktur.
  • Eğer yapabileceğimiz her şeyi yapsaydık kelimenin tam anlamıyla kendimize hayret ederdik.
  • Hayatın en büyük hataları, başarıya ne kadar yaklaştıklarını bilmeyen insanların vazgeçmelerinden dolayı olur.
  • Her şey için zaman vardır.
  • Hiç yanılmadım, 10000 işe yaramayan yol buldum.
  • Hiçbir şeyin yüzde birinin milyonda birini bile bilmiyoruz.
  • Konsantrasyon, bezginlik duymadan fiziksel ve zihinsel enerjiyi tek bir noktaya sürekli uygulama yeteneğidir.
  • Orası çok güzel görünüyor.Son sözleri
  • Sıkı bir çalışmanın yerini hiçbir şey alamaz. Dehanın %1 ilham ve %99 terdir.
  • Tekrar yaşayacak mıyız?
  • Tüm inciller insan yapımıdır.
  • Yorgunluk hoşnutsuzluk getirir. Hoşnutsuzluk gelişim için gereklidir.
  • İnsanların düşünme zahmetinden kurtulmak için yapamayacakları hiçbir şey yoktur.
  • Yapabileceğimiz şeyleri yapmaya başlarsak, kendimizi hayretler içinde bırakacak sonuçlar alırız.