The Witcher 3 Türkçe Dil Paketi v.0.1 ve Hearts Of Stone Dil Paketi YAYIMLANDI

TxsMelih

Asistan
22 Aralık 2013
116
97
28
Hos'u hafta sonuna yetiştirmeye çalışıyoruz dedik lakin testi bitiremedik. Kusura bakmayın arkadaşlar. Fakat hafta içi kesinlikle çıkacaktır.

Dragnar

Öğrenci
19 Nisan 2016
3
0
1
35
Kendimi bildim bileli oyunlar ile haşır neşirim. Türkçe dil paketi bekleyip de oynadığım oyunların artık ismini hatırlamıyorum ama aralarına bir tanesi eklendi ki kesinlikle unutmayacağım. Bu kadar kısa bir sürede bu kadar kaliteli bir çeviri daha önce hiç bir oyunda görmedim. Hayatım boyunca oynadığım hiç bir oyundan bu kadar keyif almadım hiç bir oyun karakterini Gerald kadar benimsemedim.Bunların hepsini sizin sayenizde yaşıyorum Melih Bey. Allah sizden Razı olsun. Allahım başarılarınızın devamını getirir ve bu sektörde size maddi manevi ne gerekiyorsa bütün destekleri sağlar inşallah.

TxsMelih

Asistan
22 Aralık 2013
116
97
28
Kendimi bildim bileli oyunlar ile haşır neşirim. Türkçe dil paketi bekleyip de oynadığım oyunların artık ismini hatırlamıyorum ama aralarına bir tanesi eklendi ki kesinlikle unutmayacağım. Bu kadar kısa bir sürede bu kadar kaliteli bir çeviri daha önce hiç bir oyunda görmedim. Hayatım boyunca oynadığım hiç bir oyundan bu kadar keyif almadım hiç bir oyun karakterini Gerald kadar benimsemedim.Bunların hepsini sizin sayenizde yaşıyorum Melih Bey. Allah sizden Razı olsun. Allahım başarılarınızın devamını getirir ve bu sektörde size maddi manevi ne gerekiyorsa bütün destekleri sağlar inşallah.
Teşekkür ederim. Böyle güzel yorumlar görmek maddi destekten daha fazlasını veriyor bizlere. Türk oyun sektörüne katkımız dokunduysa, insanlara projemizi beğendirebildiysek ne mutlu bizlere :)

Dragnar

Öğrenci
19 Nisan 2016
3
0
1
35
Teşekkür ederim. Böyle güzel yorumlar görmek maddi destekten daha fazlasını veriyor bizlere. Türk oyun sektörüne katkımız dokunduysa, insanlara projemizi beğendirebildiysek ne mutlu bizlere :)
Skellige olsun Novigard olsun tek bir keşif edilmedik yer bırakmadım. Potionlar ve zırhların hepsi yüksek kalitede ve oyunu baştan sona ölüm marşında oynadım. Elime geçen kitap, mektup vs hepsini okudum. HoSa çok güzel hazırlık yaptım şimdi sabırsızlıkla HoSun çevrilmesini bekliyorum çünkü geriye hiç bir şey kalmadı tekrar teşekkür ediyorum elinize kolunuza gözünüze sağlık.

ARUKEY

Öğrenci
11 Mart 2016
4
4
3
44
Melih Bey her ne kadar bağış vb. konulara sıcak bakmadığınızı bilsem de bir başka forumda eğer bu çeviri kaliteli bir şekilde bitirilirse maddi desteği sonuna kadar hakeder demiştim. Şimdi de sözümün arkasındayım. Herkese açık bir bağış bölümü varsa öğrenmek isterim eğer ki yoksa özelden bir hesap no, iban vb. iletirseniz kendimce maddi destekte bulunmak istiyorum. Oyun yılın oyunu ise bu çeviri de bu ülke oyun tarihinin en başarılı-ve en hızlı- çevirisi olarak kayıtlara geçti. Can-ı gönülden teşekkürler.

TxsMelih

Asistan
22 Aralık 2013
116
97
28
Melih Bey her ne kadar bağış vb. konulara sıcak bakmadığınızı bilsem de bir başka forumda eğer bu çeviri kaliteli bir şekilde bitirilirse maddi desteği sonuna kadar hakeder demiştim. Şimdi de sözümün arkasındayım. Herkese açık bir bağış bölümü varsa öğrenmek isterim eğer ki yoksa özelden bir hesap no, iban vb. iletirseniz kendimce maddi destekte bulunmak istiyorum. Oyun yılın oyunu ise bu çeviri de bu ülke oyun tarihinin en başarılı-ve en hızlı- çevirisi olarak kayıtlara geçti. Can-ı gönülden teşekkürler.
Fikrimiz değişmedi. Bu yorumunuz yeterli bizim için mesela. :)

Dostlar Hearts of Stone cuma günü çıkacak inşallah.

TxsMelih

Asistan
22 Aralık 2013
116
97
28
Dostlar buraya biraz geç yazmış olabilirim kusuruma bakmayın. Ek paketi de çıkardık. Yine sitemizden indirebilirsiniz. :)

okinkurt

Profesör
30 Eylül 2013
3,813
1,233
293
32
Kotalı 3g kullanıyorum 20 gb oyuna 9gb update gelmişti bu ay acımadım indirdim kotanın yarısı uçtu ama witcher 3 için değer yamayı kurdum sıkıntısız çalışıyor emeği geçen herkese teşekkürler elinize sağlık ..

m69rJY.jpg

Coni Vontano

Öğrenci
23 Nisan 2016
1
0
1
27
yaw ben bi türlü şu türkçe yamaların hiçbirini kurmadım WİTCH3R SUBPACKER ÇALIŞMAYI DURDURDU HATASI alıyorum ne yaptıysam olmuyor antıvırus programı yok defender kapatıyorum arka planda açık uygulama bırakmıyorum ram den kaynaklanıyor dıyecemde ram 8 gb baba nasıl yapacam yardımcı olursan sevınırım dostum

Lets Fly

Öğrenci
23 Nisan 2016
1
1
3
36
Hocam ellerinize emeğinize sağlık helal olsun cidden.
Sadece diz üstü bilgisayar kullanan biri olarak, sabırsızlıkla konsol için çıkmasını bekliyorum.
Oyunu indirdim dlc'de tamam, ama gel gör ki eng dil yetersiz.
Artık ps4 konsoluna çıksın şu Türkçe dil paketi.
Günlük inceliyorum kaçırmamak için.
Varsa elinizden gelen birşeyler Yapın şunu hocam lütfen,
sayenizde elimizde Türkçe alt yazı dosyalar var; yokmu bunun bir yöntemi hocam ps4 aktarılabilecek ?

Paxe

Öğrenci
8 Mart 2016
21
2
3
HoS u da bitirdim. Bu çeviride mükemmel olmuş. Darısı Blood and Wine"nın başına :D