Televizyonu açınca internet gidiyor!!!

Bu konuyu okuyanlar

echonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
herkese tavsiyelerinden dolayı teşekkür ederim. zamanım olmadığından fazla ilgilenmedim olayı çözmekle. zaten çözmeye çalışınca kafayı yediğim için üstelemedim. söylediğiniz şeyleri en kısa zamanda yapmaya çalışacağım. lcd falan almanın zamanı geldi zaten. sanırım televizyondan kurtulacağım :D

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Temel bi gün vücudunun her yerinde oluşan şiddetli ağrılar-acılar için doktora gitmiş,doktor bey parmağımı nereye bassam acıyor...doktor muayene etmiş incelemiş en sonunda teşhisi koymuş...PARMAKTA DİKEN VAR!
Eğer ufak bi kablo veya teknik bi sorunsa televizyondan olmayın sonra:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler aynı sorundan bendede var televızyonu acınca adsl gidiyordu anladımkı televizyonda eklektırık kacagı oldugu içinmiş.

M

muratali61

SDN Okuru
kardeşim bendede şu anda öyle bir sorun var televizyonum eski model tüplü televizyon açılınca internet gidiyor gerçekten yaşamayan anlamaz bu arada çözen varsa banada söyledin

S

SDN Okuru wc

SDN Okuru
tv güç dalgalanmasına sebeb oluyor crt ve 55 ekran mı 110w ile 200w güç tüketen cihaz şebeke geriliminde düşmeyede yolaçabilir...

dehsetscorpion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar çözümü şu şekilde buldum. Telefonla wifiye bağlandım. Ardından telefondan wifi paylaşımı verip televizyonu telefonuma bağladım sorun çözüldü. Mıdemden direkt bağlanınca bütün bağlantıyı kesiyordu bu şekilde sorun olmuyor