Telegram'dan yeni güncelleme: WhatsApp sohbetlerini Telegram'a aktarma

wittroc

44
Emektar
Müdavim
Cezalı
15 Kasım 2020
6,338
36
11,135
3,258
20
Telegram, WhatsApp'tan Telegram'a geçiş sağlayacak kullanıcıların işine yarayacak yeni bir güncelleme duyurdu. Güncelleme, WhatsApp üzerindeki sohbetlerinizi Telegram'a taşıma olanağı sunmakta. Peki ya bu işlem nasıl yapılıyor?

Whatsapp-ve-Telegram-1280x720.jpg

Yapmanız Gerekenler:
  1. Kullandığınız telefondan (iPhone (iOS) / Android) WhatsApp'ı açın (Şu anlık sadece iOS cihazlarda mevcut).​
  2. WhatsApp üzerinden Telegram'a taşımak istediğiniz sohbeti açın.​
  3. WhatsApp'taki grup veya kişi sohbetinin adına tıklayın ve açılan menüden "sohbeti dışa aktar" seçeneğine tıklayın.​
  4. Seçtiğiniz sohbeti karşınıza çıkacak seçeneklerden medyalı veya medyasız, yani fotoğraflı & videolu veya fotoğrafsız & videosuz olarak aktarabilirsiniz.​
  5. Bu işlemden sonra karşınıza gelecek olan paylaş menüsünden Telegram uygulamasını seçin.​
  6. Sohbetinizi aktarmak istediğiniz Telegram sohbetini seçin.​
  7. Açılan ekrandan "İçe Aktar" seçeneğini seçin.​
Adımları doğru uygulamanız sonrasında işlem tamamlanmıştır.

Son düzenleme:

MrtAltg

Dekan
Emektar
22 Şubat 2007
9,834
12,107
2,958
Konuyu baktım ne ios da var ne androide yok anlamadım açıkcası. Ama istediğiniz kişinin mesaja girin yada grup un üstteki üç noktaya basın en altta diğer seceneğini göreceksiniz. Buradan yapabilrsiniz. Cihaz android.

wittroc

44
Emektar
Müdavim
Cezalı
15 Kasım 2020
6,338
36
11,135
3,258
20
Konuyu baktım ne ios da var ne androide yok anlamadım açıkcası. Ama istediğiniz kişinin mesaja girin yada grup un üstteki üç noktaya basın en altta diğer seceneğini göreceksiniz. Buradan yapabilrsiniz. Cihaz android.
Ben kendim denemedim ama Telegram'ın Twitter sayfasında mevcut:

prenslui

Doçent
2 Mayıs 2007
726
17
18
Birden fazla kişilerle mesajlaşmalar vardır, bunu toplu olarak taşıma özelliği olması lazım değil mi bu formülle çok eziyetli olacak diye düşünüyorum