Telegram Yeni Güncelleme İle WhatsApp'ı Geçti!!!

• Konuyu başlatan SDN Anonim 608469
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
tamam signal kullan ozaman telegram kullanıcana madem bu kadar övüyorsunuz
Sorduğunuz soruyu tekrar sorabilir misiniz? Ne sordunuz anlaşılmıyor ayrıca konunun dışına çıkmayı bırakırsanız seviniriz. Konuya dönecek olursak Telegram'ın bu adımı Whatsapp'ın pazar payı kaybetmesi için gayet iyi bir adım olmuş.

RizeliCapkin53

Asistan
Reaksiyon puanı
89

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
sen veri alıp satmadını nerden öğrendin çok merak ettim
Hatta kodda bir yeri çözemezsen yardımcı oldukları bir yer de var.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
jwgeıjewgıwjegpwejg sen her öyle bişeyi görmediğin bir uygulamaya güveniyormusun
Türkçe ölmüş arkasından ağlayanı kalmamış be arkadaş, neyini görmedim onu anlamadım, kaynak kodları açık. Ne olup ne bittiği gayet görülebiliyor ayrıca gizlilik şartlarında da veri satıldığına dair bir belirti yok, bağışlarla devamlılığını sağlayan bunun gibi bir sürü vakıf var zaten. Signal'i neden bu kadar garipsediniz onu anlamadım.

RizeliCapkin53

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Hatta kodda bir yeri çözemezsen yardımcı oldukları bir yer de var.
helal ozaman signal e

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
sizin kanıtınız ne sözleşmede öyle birşey bulamamışsınız bumu kanıtı
Olmayan bir şeyin kanıtını nasıl göstereyim.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
helal ozaman signal e
1614198849972.png

RizeliCapkin53

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Türkçe ölmüş arkasından ağlayanı kalmamış be arkadaş, neyini görmedim onu anlamadım, kaynak kodları açık. Ne olup ne bittiği gayet görülebiliyor ayrıca gizlilik şartlarında da veri satıldığına dair bir belirti yok, bağışlarla devamlılığını sağlayan bunun gibi bir sürü vakıf var zaten. Signal'i neden bu kadar garipsediniz onu anlamadım.
whatsapp çalışanıyım çünki abey :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben signal güvenilir diyil demedim nerden biliyorsunuz güvenilir olduğunu dedim kendi yaptığını bana gösterme

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Hanı bir söz vardı bu aralar meşhur.. birseyi ücretsiz kullanıyorsam ürün sensin seni satacaklar diyorlar yani signal de satar telegramda bip de dedi de hepsi akla ne gelirse sdn de satar nede olsa bedava ama öyle değil yanlış anlaşılmasın siz burda bir tel modeli aradınız onun reklamı görünür.. wp kızma nedenim sadeece turkiye 'ye dayatması.. satması önemli değil kim ne yapsın evden dışarı çıkmayan birini çalışmıyorum 7/24 evdeyim..

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Hanı bir söz vardı bu aralar meşhur.. birseyi ücretsiz kullanıyorsam ürün sensin seni satacaklar diyorlar yani signal de satar telegramda bip de dedi de hepsi akla ne gelirse sdn de satar nede olsa bedava ama öyle değil yanlış anlaşılmasın siz burda bir tel modeli aradınız onun reklamı görünür.. wp kızma nedenim sadeece turkiye 'ye dayatması.. satması önemli değil kim ne yapsın evden dışarı çıkmayan birini çalışmıyorum 7/24 evdeyim..
Signal nereye satıyor? Adamlar uygulamanın don rengini bile veriyorlar hala şüpheleniyorsun.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
Signal bağışlarla hayatını sürdüyor. Ayrıca Telegram ve Signalin arkasında devasa şirketler yok.
Babasının adına mı? Yaptı

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Babasının adına mı? Yaptı
Raspberry Pi vakfı gibi bir vakıf tarafından yapıldı. Özgür yazılım kullanmaya aşina olan insanlar için zaten bu durumun garipsenmesi bile anormal gelecektir, eminim. Bu tarz bir ürünün yapılmasının sebebi tamamen gelir elde etmek değildir zaten.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Signal bağışlarla hayatını sürdüyor. Ayrıca Telegram ve Signalin arkasında devasa şirketler yok.
Hiç güleceğim yoktu poşetten tasaruf eden bir milletiz?? signal e bağış yapcak???

bir ara wp de ücretliydi çoğu kişi almadı kara kara düşünürdüm süresi biterse ne yaparım diye??

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Hiç güleceğim yoktu poşetten tasaruf eden bir milletiz?? signal e bağış yapcak???

bir ara wp de ücretliydi çoğu kişi almadı kara kara düşünürdüm süresi biterse ne yaparım diye??
Linux foundation'a bağış yapan Google bunu beğenmedi. Herhalde bu bağışları 5 lira, 10 lira gibi bir şey sanıyorsunuz galiba ama sandığınızdan daha çoğu var, bu bağışlar zaten programın geliştirilmesi için harcanır.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Signal "şu ülkede bağış az çekilelim" diyecek bir uygulama değil.
Zaten özgür yazılım dünyasında böyle bir durumun yaşanması söz konusu bile olamaz. Özgür yazılım mantığında herkes eşittir ve herkes aynı muameleyi görür kısaca. Para verdin sen ben sana torpil geçiyorum gibi bir mantık yoktur zaten.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Konunun çok dışına çıktınız. Kısacası bu hamle WhatsApp'ın Telegram karşısında daha çok pazar payı kaybetmesini sağlayacak ve daha iyi bir topluluğun oluşmasında etkili olabilecek bir gelişmedir.