JoySro - Mitra 110 CAP EU/CH - Tanıtım Konusu - 24.11.2018

Bu konuyu okuyanlar

emcezi

Öğrenci
Katılım
2 Aralık 2013
Mesajlar
15
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
633175bda008697705.png33nj5ee.png
rr5p4l.png
2vudoop.png
2nl7kt3.png
vmqg6t.png
9r5a1x.jpgnOvBQB.png

kO2l99.png
r1AVom.png


JoySro Hakkında


JoySro ailesinin kıymetli oyuncuları ve aramıza yeni katılacak değerli misafirlerimiz merhaba!

2011 Yılından bugüne yürüttüğümüz Silkroad private server projemizde siz değerli oyuncularımızın beğenisi ve desteği ile bugüne dek problemsiz ve başarılı bir şekilde bir çok birbirinden güzel maceraya ev sahipliği yapmış serverlar açmış ve büyük kitlelere hitap etmiştik. Sıklıkla dile getirdiğimiz gibi en son oyuncu oyunu bırakana dek hiç bir sunucumuzu kapatmamış ve maceranın her daim sürmesini benimsemiştik. Tıpkı şuan mevcut diğer sunucularımız gibi keyifli ve başarılarla dolu yeni bir serüvene ev sahipliği yapacak yeni sunucumuz Mitra ile karşınızda olmaktan mutluluk duyarız.

JoySro'nun vizyonu ve misyonu gereği her daim oyuncu odaklı bir yönetim algısı olması dolayısıyla, tüm sunucularımızda önce oyuncu sloganı benimsenmiş, yapılan güncellemeler ve sunucu şekillendirmeleri buna göre belirlenmiştir. 2011'den bu yana başarılı bir şekilde adımızı her platformda güvenilir sloganıyla duyurmamızın verdiği onur ile, sizlerin desteğini alan platformumuz, problemsiz şekilde başarılara doğru adım adım ilerlemektedir.

Bilindiği üzere JoySro, Türkiye ve Global platformda başka bir emsali olmayan, yaptığı yenilikler ile Silkroad keyfini orjinalinden daha fazla doyasıya yaşatan, özellikle private serverlar arasında en uzun süreli açık kalan Hazar serverı ile büyük bir başarı sağlamış, bugüne kadar açtığı tüm serverlarında adını Türkiye'de ve Dünyada güvenilirliği ile altın harflerle yazdırmış yegane bir oyun platformudur.

Hazar Sunucumuz 125 Cap, Petra sunucumuz 80 Cap ile yolculuğumuza başarılarla ve keyifle devam ederken, farklı bir tat ve heyecanda yeni sunucumuz 110 Cap serverımız ile yeni bir maceraya açılıyoruz!

Birbirinden farklı başarılara imza atarken bizi her daim yalnız bırakmayan siz değerli aile fertlerimiz, kıymetli oyuncularımıza bir kez daha teşekkürlerimizi sunar, yeni sunucumuzda başarılacak yeni hedeflere ortak olmaya bir kez daha davet ederiz.


r1AVom.png


Mitra Hakkında


Öncelikle Mitra serüveninde yer almak isteyen oyuncularımız için daha ilk cümlemizde bir uyarı da bulunmakta fayda olacaktır. Mitra sunucusu JoySro tarihinin rate ve oyun örgüsü bakımından en zor şekilde tasarlanmış emek private serverıdır.

Zor bir serverda oynamak istemeyen değerli oyuncularımızı Mitra'ya oranla daha kolay bir örgüde inşa edilmiş diğer serverlarımız Hazar ve Petra sunucularına davet ediyoruz, çünkü bu cümleden sonra macera başlayıp, gerçek Mitra dünyasına yolculuğumuz başlıyor olacak.

Bugünden itibaren Silkroad oyuncuları arasında sıklıkla duyacağınız, sunucumuza olgu açısından yön verecek sunucu ismini sizinle paylaşmak istiyoruz; Mitra!

Mitra; JoySro'nun yeni gözbebeği, maceranın merkezi olup, sizleri kendi dünyasına çeken büyülü bir ütopik dünyadır.

Mitra, mitolojide iyiliğin ve dostluğun tanrısıdır, kötülük her daim Mitra'nın düşmanıdır. Keyifli bir oyun ortamının, daimi sohbetin ve hoşgörülü oyuncuların bir araya gelmesini hedeflediğimiz Mitra'da temel vizyon iyilik ve dostluk üzerine kurulmuştur.

JoySro tarihinde bugüne kadar en çok beğeni alan ve en sevilen Cap'lerden biri olan 110 Cap, Mitra'ya ışık tutuyor! Sizlerden gelen yoğun talep ve istekler değerlendirilerek alınan karar ile Mitra düzeni 110 üzerine kurulmuştur.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki Mitra serüven hikayesi olarak dinamik bir yapıda inşa edilmiştir. Yani sezonlar halinde yenilikler oyuna daimi olarak entegre edilmesi planlanmaktadır. Bu ne demek oluyor dediğinizi duyar gibiyiz. Dinamik bir serverın açıklaması ise, Sizler henüz bu konuyu okurken dahi yönetim ekibimiz ilk güncelleme çalışmasına daha şimdiden hazırlamış konumdadır. Sürekli olarak kendini yenileyen, oyun zevkinin ve oyun rekabetinin asla azalmadığı bir sunucu ortamı oluşturmak hedeflenmiştir.

Şimdi kemerlerinizi bağlayın, Mitra dünyasına yolculuğa çıkıyoruz!

r1AVom.png


Mitra Künyesi

88e095bda3037ea74f.png

Maceranın ana kalıpları yukarıdaki künyede belirtilen şekilde tasarlanmıştır. Ana yapı taşlarına bağlı kalınarak iSro sistem bir server olması hedeflenmektedir. Sunucuya harici olarak gereksiz entegrasyonlar yapılmayacak olup, orjinale görsel ve sistemsel iyileştirmeler dışında çok fazla müdahalede bulunulmayacaktır. Tasarlanan oyun örgüsü old system iSro modudur ve oyun olay örgüsü bu yönde ilerleyecektir.r1AVom.pngf1d1f5bd9ffc709dcc.png

Mitra'da yeni başlayan oyuncularımıza bazı ek ayrıcalıklar tanıyarak, bir an önce serüvende yerlerini almalarını sağlayacak bir takım başlangıç item paketleri hediye ediyoruz.

Başlangıç İtemleri Paketi
1000 Adet HP Potion
1000 Adet MP Potion
5 Adet Damage Scroll
5 Adet Damage Abs Scroll
10 Adet Instant Return Scroll
11 Adet Resurrection Scroll
11 Adet Reverse Scroll
1 Adet 3 Günlük Speed Scroll
5 Adet Trade Pet
3 Adet Movement Pet
10.000 Adet Arrow/Bolt
1 Adet Stall Görünüm

Başlangıç itemleri karakter korumalı olup, bir ID'de yalnızca bir karaktere yüklenmektedir.

r1AVom.png


9c9f85bda0098ad2ac.png

Silkroad Private Serverlarda genelde problemli olan Premium Gold Time Mitra'da sorunsuz şekilde çalışmakta, kullanıldığında başta +STR 10, +INT 10 gibi temel katkılarının yanı sıra, serverın dolu olması durumunda oyuna girişte kolaylık sağlamaktadır.

r1AVom.png

afb2c5bda00ba7e15d.png

Dostluğun dünyası Mitra'da; Oyun içi ticarete önem veriyoruz, bu kapsamda oyuncuların birbiri ile ticaretlerinde daha güvenli olması ve farklı bir ticaret birimi olması adına Silk scrolları (F10) Item Mall'a ekledik. Alınan Scrollar ticaret edilebilir, bir başka oyuncuya aktarılabilir. Scrollar bozdurulup, belirtilen miktar kadar Silk karaktere yüklenebilir.

r1AVom.png

b2cb85bd9ffee2cc98.png

Oyunun temel karakter grubu olan Çin ırkı ne yazık ki 110 Cap metasında Avrupa ırkına karşı yeterli güç dengesinde olmaması nedeni ile Mitra dünyasında Çin ırkına dengeleme güçlendirmesi ile Çin ırkının aslında hak ettiği güç itibarı verilmiştir. Çin ırkı karakterlerde bir grup değişiklikler planlandı. Bir çok build'de yer alan skiller belirli oranlarda güçlendirildi ve skillerin göstergelerinde artışlar yapıldı.

r1AVom.png

d07cf5bda01abe2484.gif

Mitra'nın doğasında zorluk ve emek yer alıyor. Mitra ruhuna uygun bir şekilde alchemy sistemine, emektar oyuncuların büyük özlemini çektiği tablet ve element modülleri entegre edildi. Orjinal alchemy sistemi ile aslında bambaşka bir heyecan ve beceri gerektiren element ve tablet heyecanı yaşanacak. Buna paralel olarak da oyuncularımız için alternatif bir oyun içi ticaret döngüsü sağlanmış olacak.


r1AVom.png

bafda5bda0047078e1.png

Oyun içi ticaretleri daha pratik hale getirmek ve güvenli alışverişlere olanak sağlamak adına Gold Barlar Grocery shoplara eklendi. Goldbarları stackleyebilirsiniz, ancak satarken mutlaka parçalara bölüp, teker teker satmanız gerekmektedir.

r1AVom.png

2a7865bda000c316c9.png

Oyunda bazı ufak görsel değişiklikler yaparak, görsel açıdan oyun zevkinizi arttırmak amacıyla oyunda oldukça sıradan görünümde olan Elixirlerin görünümünü değiştirerek, ilginizi çekebilecek bir şekilde renklendirdik.

Oyuncularımızı gereksiz meşguliyetten uzak tutarak, keyifli bir oyun deneyimini daimi kılmak istiyoruz. Bu kapsamda bir çok itemin stackleri arttırıldı ve oyunculara kolaylık sağlandı.


r1AVom.png


5f9b75bdcd57aed24d.png

Oyuncularımız tarafından çok fazla talep alan ve fazlasıyla istenilen eski tip Cap (Peçe) Mitrada aktif. Peçe taktığınızda eski görünümlü şekilde savaşa başlayabilirsiniz! Yeni sistemde olduğu şekilde yine A tuşuna basıp, PvP Modülünden peçenizi takabilirsiniz. Haydi şimdi rakiplerinize hünerlerinizi gösterme vakti!


r1AVom.png

OPeTT8.gif

Oyun dinamiğini etkilemeyecek ancak görsel ve işlevsellik bakımından beğenilen ve oyuncularımız tarafından sıklıkla talep edilen AFK Bubble oyuna entegre edildi. Karakterinizi hareket ettirmeyip, herhangi bir aksiyon sergilemediğiniz sürece yaklaşık 1 dakika sonra sizin AFK olduğunu göstermek adına karakterinizin üzerinde Afk balonları oluşmaya başlayacaktır. Karakterinizi hareket ettirdiğinizde AFK Bubble otomatik olarak kaybolacaktır.

r1AVom.png

9a3055bdcb7d51bd8e.gif

Mitra macerasında taktiksel açıdan oyunculara büyük kolaylık sağlayacak olan Unique Target Mitra'da aktif hale getirilmiştir. Uniquelerin hedefindeki oyuncuların karakterlerinin üzerinde belirecek olan target simgesi ile, uniquelerin hedefindeki oyuncuları görebileceksiniz.

r1AVom.png


48ae25be5fb24bdc22.png

Mitra oyun deneyiminde kervancılığı her zaman dinamik bir şekilde oyunun en önemli yapı taşlarından birisi olmasını istiyoruz. Önemli bir gelir kaynağı olan kervancılık ile gelir elde edebilir, karakterinizi bu gelirle geliştirebilirsiniz.

Kervan petlerinde slot sayıları 10'a düşürüldü. Yani yere düşen mal sayısı 10 adetle sınırlandırıldı. Bununla birlikte daha kolay bir şekilde malları toplayabileceksiniz.

Mitra'da yapacağınız kervancılık ile kazanabileceğiniz gelir düzeyi yukarıdaki tabloda belirtilmiştir.

r1AVom.png


5ed435bda00f91a0b6.png


Mitra'da kervancılık her zaman ön planda olması hedeflenmektedir. Bu kapsamda; Kervancılığı daha fazla keyifli hale getirecek ve stratejik açıdan meslek alışkanlığını pekiştirecek olan Wanted sistemi Mitra'ya entegre edildi. Meslek kıyafetlerinizi giyip savaştığınızda öldürdüğünüz her bir oyuncu için 1 puan kazanacak olup, sizin ölmeniz durumunda 2 puan silinecektir.


09e345bda00c351ef3.png

Bu puanların 1 hafta boyunca birikmesi ile oluşturulacak olan Job Rank sıralaması sonucunda ilk 5 te yer alan oyunculara sıralamaya göre Buff verilecektir.

r1AVom.png089265bda0028cd2c4.png

Silkroad Oyuncularının vazgeçilmezi olan Kale Savaşı macerada yer alan bütün guildlerin çeşitli bölgelerde kaleleri işgal etmek için kıyasıya mücadelelerin sergilendiği bir savaştır. Mitra Sunucumuzda Hotan, Jangan ve Bandit olarak 3 Kale Aktifdir.

Mitra serverının uzun soluklu bir server olmasını hedeflediğimiz ve iç ticareti sürekli olarak dengede tutarak oyuncularımızın gelir dengesini göz önünde bulundurduğumuz için; Kale savaşı vergilerini olası enflasyon ve devalüasyon'un önüne geçebilmek adına %5 oranında sınırlandırdık. İlk kaleyi kazanan guildlerin ekonomik olarak gelir dengesi ile diğer guildlere fazlasıyla fark atmasını bu sayede engellemiş oluyoruz.

Kale savaşları her hafta Pazar günü yapılmaktadır.


r1AVom.png


6acb45bd9ffdce5946.png

Battle Arena oyuncuların kolayca katılıp keyfini çıkarabileceği bir takım savaşı sistemidir. 8'e 8 ila 32'ye 32 kişilik savaşlara olanak veren küçük ila orta ölçekli bir PvP sistemidir. Oyunculara ödül olarak beceri tecrübe puanları ve arena coins verilir;

Battle Arenaya;
- Random Arena(her gün),
- Party Arena(Pazartesi,Çarşamba,Cuma),
- Guild Arena(Cumartesi),
- Job Arena(her gün) gibi çeşitli kategorilerde giriş yapabilirsiniz.

82f715bdcd1ca04be5.png

Mitra macerasının uzun soluklu ve dengeli bir şekilde ilerlemesini istiyoruz. Bu kapsamda Battle Arenaya sadece 100 Level ve üzeri karakterler giriş yapabilirler.
r1AVom.png

fa49f5bda001a08b8a.png

Mitra sunucumuzda farklı deneyimlerden bir diğeride Forgetten World olup, Forgetten World'e Dimension Pillars'dan çıkan Envy yaratıklarını keserek Dimension Holes elde ederek gidebiliceğiniz bir haritadır.
Dimension Holes ile açtığınız kapıdan Forgotten World(Unutulmuş Dünya)'e geçiş yapabilirsiniz.Forgotten World'de bulunan Gizemli Unique'leri keserek ya da gizli hazine sandıklarını bularak Talismans adı verilen koleksiyon öğeleri elde edilir, belli bir kitap için tüm talismanları biriktirir biriktirmez, bunları 11DG Power Silahlar ile değiş tokuş edebilirsiniz.

11DG için Koleksiyon Kitap İsimleri : Broken Key, Large Tong, Phantom Harp, Evil's Heart, Vindictive Spirit's Bead, Hook Hand, Commander's Patch, Sereness's Tearsr1AVom.png


beb2d5bda2fb5c2ec8.png

Ödüllü Medusa Etkinliği


110 Cap'in en heyecanlı etkinlikleri arasında yer alan Medusa, Mitra'da daha fazla heyecanlı ve önemli olacak. Medusayı kesen oyuncuya stratejik açıdan fazlasıyla önem arz eden ve karakter yapılandırması bakımından 110 Cap'te çok değerli olan Fanous (STR+5 INT+5) Scrollödülünü kazanmış olacak. Elde edeceiğiniz Fanous kapatmadığınız sürece 7 gün boyunca üzerinizde kalacaktır. Unique'nin içerisinde drop olarak yer alacak olan Fanousu elde etmek istiyorsanız sizlerde Medusa etkinliklerini takip edebilirsiniz.

Medusa kapı açılış saatleri :

15:00
21:00


r1AVom.png


1a6b35bda006f2f521.png

Holly Water Temple rütbe(title) görevlerini yapabiliceğiniz alandır ve 3(üç) kattan oluşmaktadır. Her bir kat bir diğer katlara oranla daha fazla zorlaşmaktadır.
Horus, Sekhmet, Nephthys, Osiris, Sphinx gibi uniqueler burada yer almaktadır. Şansa bağlı olarak uniquelerden Silver Coin ve Copper Coin düşmektedir. Holly Water Temple 'ye girebilmek için Party de olmanız ve içeride bulunduğunuz sürece Partynin bozulmaması gerekmektedir.
Holly Water Temple 'ye giriş hakkı günde 2 defa ile sınırlandırılmıştır.


r1AVom.png5d7ed5bda005940bd0.png


Mitra'da oyunun her alanında çeşitli rekabet faktörlerini oyuna dahil ettik. Tekdüzelik yerine birbirinden farklı maceralar ile oyunda sizlere keyif verecek bir çok sistemsel deneyimlere yer verildi.
Alexandria Şehrinde bulunan Job Temple'den Gold ve Silver coinleri elde edebilirsiniz.
Aktif Job Cave sistemiyle Haroeris, Anubis, Seth, Neith, Selket, Isis gibi uniqueleri keserek elde ettiğiniz Silver ve Gold Coinler ile 11DG Immortality veya Destruction eşyalarını satın alabilirsiniz.

Job Cave Unique Saatleri

Selketh - Neith
11:00 & 16:00
21:00 & 01:00

Anubis - Isis
13:00 & 19:00
23:00 & 03:00

Heroeris & Seth
15:00 & 20:00

Yukarıda belirtilen saatler unique odalarının kapı açılış saatleridir. Unique odalarının açılışından 30 dakika sonra uniqueler odalarında spawn olur.

r1AVom.png


52e835bdb70d3cfc66.png


Mitra serüveninde karakter yapılandırmanızda Temple önemli bir yer tutacaktır. Karakter yapılandırması yaparken özellikle Temple uniquelerinden düşüreceğiniz Coinler Mitra'da önemli bir ticari fonksiyon ve karakter yapılandırma unsuru olacaktır. Aşağıdaki tabloda hani uniqueden kaç adet coin drop olacağı belirtilmiştir.

ce0b85bdb70ead8f5d.pngr1AVom.png


Oto Eventlar


Günün her anında oyun keyfinize keyif katacak, ödüllü bir çok otomatik etkinlik ile JoySro'da heyecanı daimi olarak yaşayacaksınız. Hiç bir kontrol gerekmeksizin belirli aralıklarla otomatik olarak başlayacak ve yarışma formatında sürecek olan oto eventlar ile sizler de heyecana ortak olup, ödüller kazanabilirsiniz.

Roc Arena Etkinliği
JoySro'nun en yeni savaş arenası! Silahlarınızı hazırlayın, macera başlıyor! Roc bölgesinde gerçekleşecek olan ölüm kalım savaşında, en çok rakip kesen oyuncu arenanın galibi olup, ödülü kazanan isim oluyor.

Tombala Etkinliği
Ne kadar şanslısınız? Şansınızı bundan böyle sadece Alchemy'de değil Tombala etkinliğinde de gösterme vakti! Klasik ve bir o kadarda keyifli tombala oyunundan esinlenilen etkinlik ile doğru rakamları denk getiren oyuncu için tombala vakti!

Lucky Global Etkinliği
Hiç ummadığınız bir anda yazdığınız bir globalden ödül kazanabileceğiniz aklınıza gelmiş miydi? Lucky Global etkinliğinde belirlenen zaman diliminde yazılan globaller arasından bir şanslı global ödülü kazanıyor.

Tek mi Çift mi Etkinliği
Sezilerinize güveniyor musunuz? Güveniyorsanız bu etkinlik tamda size göre. Sistem tarafından otomatik olarak belirlenecek olan sayının tek mi yoksa çift mi olduğunu bil, ödülü kazanan şanslı isim sen ol!

Blackjack Etkinliği
Oyunun ağır abilerine ithafen masanın er meydanı Blackjack karşınızda! Blackjack oyunundaki hünerlerinizi konuşturun ve bu etkinliği kazanarak ödülün sahibi siz olun.

Deathmatch Arena Etkinliği
Sona kalan savaşçı kim mi olacak? İşte bu sorunun cevabını en güzel şekilde bulabileceğimiz ölüm savaşı karşınızda. Belirli bir alanda beliren ve tamamen oyun kurgusu birbirini öldürmek üzerine kurulu olan oyuncuların ölüm kalım savaşı. Hayatta kalan son oyuncu ödülü kazanan isim oluyor.


Oto etkinlikler hakkında detaylı rehber konusu ve etkinlik saatleri ilerleyen günlerde paylaşılacaktır.


r1AVom.png


Diğer Detaylar


Dünya üzerinde eşi benzeri olmayan ve sadece JoySro yazılımcıları tarafından entegre edilerek ilk ve tek olma özelliği taşıyan Joyİddaa Mitra serverında aktif. Oyun içi bahis sistemi ile tıpkı iddaa oynar gibi sizler de silk kazanabilir, iddaa ile Silkroad keyfini birlikte yaşayabilirsiniz. Joyİddaa hakkında daha fazla bilgiye buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Oyun içi dengelemeye önem verdiğimiz ve bazı buildlerin stratejik özelliklerini pekiştirmek adına Vigor Grainleri %15 oranına azalttık.

Oyun içi taktiksel hamle olarak oldukça önem arz eden ve hız olarak diğerlerine oranla daha hızlı ve canı yüksek olan 75 Level ve 90 Level Atlar NPC'lere eklendi.

Mitra'da önem arz eden ve oyun serüveni boyunca sürekli olarak gündemde olacak olan meslekler (Thief-Hunter-Trader) daha realist bir oyun deneyimi olması adına, meslek kıyafetleri takılıyken reverse süreleri 1 dakika ile sınırlandırıldı. Daha keyifli mesleki deneyim adına iki reverse kullanımı arasında 1 dakikalık süre ayarlandı.

Oyun içi oyuncu güç dengelemesine fazlasıyla önem veriyoruz. Oyuncuların birbiri ile aralarında güç farkının fazla olmasını engellemek, daha eğlenceli ve popülasyonu fazla bir oyun ortamı olmasını hedeflediğimiz için IP Limit 2 ile sınırlandırılmıştır. Bir IP üzerinden en fazla 2 karakter açılabilmektedir. Ancak internet cafeler, yurtlar, öğrenci evleri ve toplu kullanım alanarında oynayan oyuncularımızı mağdur etmemek için özel durumunu kanıtlayan oyuncularımıza ek toleranslar tanınacaktır.

JoySro yazılımcıları tarafından hazırlanan ve tamamen karakter güvenliği sağlanması adına tasarlanan JoySro Güvenli Kip ile hırsızlığa karşı karakterinizin güvenliğini en üst düzeyde korumaya çıkartacaksınız. Güvenli kip hakkında daha fazla bilgiye buraya tıklayarak erişebilirsiniz.
Mitra macerası tıpkı diğer sunucularımızda da olduğu gibi tamamen oyuncu sentezli bir olguyla şekillenecektir. Sunucu özellikleri ve diğer tüm detaylar Beta sürecinde oyuncularımızdan gelen talep, istek, öneri ve şikayetlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca hali hazırda çalışmalarımızı sürdürmüş olduğumuz bazı hususlar konu ilanından sonra yeni bir duyuru ile konuya eklenebilir.

Mitra; Dinamik bir serüvenin keyif dolu hali ile 24 Kasımdan itibaren kapılarını değerli oyuncularımıza açıyor.

Macera Başlıyor !

Çalışmalarımız şuan kapalı betada ancak sizin de düşüncelerinize ve topluluk olarak katkılarınıza ihtiyacımız var bu nedenle Mitra'da tıpkı daha önceki sunucularımızda da olduğu gibi bir Beta süreci planlandı.

Buna göre;

Beta 15.11.2018 ~ 19.11.2018 Tarihlerinde sunucumuz beta süreci için açılıp, Beta test süreci başlayacaktır. Bu süre sonunda tüm karakterler ve ID ler silinip, server açılışa hazır duruma gelecektir.

Mitra macerası için resmi açılış tarihi ;

Büyük Açılış : 24.11.2018 Cumartesi


Mitra dünyası Kasım ayının 24'ünde kapılarını sizlere açıyor !

Gelecek haberlerde görüşmek üzere.


Download Linkleri ve kayıtlar ilerleyen günlerde bu konu altında paylaşılarak açılacaktır.


RESMİ SİTELERİMİZ
? Web : JOYSRO - Silkroad Private Server
? Forum: JOYSRO - Forum
? Discord: Discord - Free voice and text chat for gamers
? Tanıtım Konusu : http://link.joysro.com/mitra
 

Samet UCA

Profesör
Katılım
3 Ağustos 2012
Mesajlar
3,279
Reaksiyon puanı
2,911
Puanları
113
Bu oyuna rahat 10 senemi verdim. Beni hayattan koparıyor. Resmen kendimle çatışıyorum şuan :D
 

Son mesajlar

Üst