Telefonum pc ye bağlanmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonum samsung galaxy ace telefonu bu siteden guncelledim onceden baglaniyordu simdi baglayamiom lutfen yardim edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba lenovo dizüstü bilgisayarıma wlan kurdum cep telefonumdan wifi ile bağlanmak istiyorum fakat ıp adresi alınıyor diyor bir türlü bağlanmıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler telefonum samsung s4 mini ve pcye bağlanamıyorum tel şarz oluyo ama kabul etmiyo bi yardım ederseniz çok mazın olcak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayara baglıyorum hata veriyor telefona baglandı yazısı gelmiyor yardımcı olurmusunz

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Windows 7 ye baglanmiyo s3 minim ama ikspiye baglaniyo neden oluyo

soul4p

Asistan
Reaksiyon puanı
4
samsung usb drivers programını bulup indirin. dosya ayıklanmış hali 40 küsür mb.

D

dasdad

SDN Okuru
Telefonda bağlı gösteriyor ama bilgisayarda göstermiyor yardımcı olur musunuz ?
Aygıt ve Yöneticide gözüküyor ama bilgisayarda gözükmüyor

Z

ZIYARETÇİ

SDN Okuru
arkadaşlar nolur yardım edın ya benım telefonum samsung galaxy grand2 2 3 gundur durduk yere donup duruyo msjlarım gıtmıyo ınternete baglanamıyorum donuyor pcye baglanmıyo lutfen yardım edın kafayı yemek uzereyım

delsym

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ARKADAŞLAR AYNI SORUN BENDE VARDI SORUNU DÜZELTTİM. ŞU ŞEKİLDE YAPTIM BİLGİSARAYA SAG TIKLAYIP ÖZELLIKLER YAPIN. SOLDAKİ SEKMELERDE AYGIT YÖNETİCİSİ TIKLAYIN. EVRENSEL VERİ YOLU DENETLEYİCİLERİ TIKLAYIN. ORDA SARI ÜNLEM OLANLARI SAĞ TIKLA DEVRE DIŞI BIRAK YAPIP TEKRAR ETKİNLEŞTİRİN. BENDE DÜZELDİ HERKEZDE AYNI SORUN OLMAYABILIR VE DÜZELMEYEBİLİR. AYRICA BENDE USB HİÇ GÖRMÜYORDU VE ŞARJ BİLE OLMUYORDU.