Telefon seçimi konusunda yardım eder misiniz? Arada kaldım

Bu konuyu okuyanlar

DeathKing35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. :)

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum doğum günüme özel :) Bir kaç model arasında kaldım sizin de fikrinizi almak isterim :)

Modeller;
LG Nexus 4
Sony Xperia ST23 Miro
LG P880 Optimus 4XHD
Sony Xperia SP
Bir de bunların yanında Nokia Lumia 920'ye kadar çıkabilirim fiyat olarak ki ben aslında Windows Phone sempatizanıyım diyebilirim. :) Marketi de sürekli gelişiyor diye biliyorum.

Evet arkadaşlar sizlerin de tavsiyesini almak isterim. Ve bunların yanında önerebileceğiniz telefonlar varsa her türlü öneriye açığım. Samsung olur başka bir marka veya model olur. Hiç farketmez. Yalnız fiyat olarak en fazla 1200'e kadar çıkabilirim tahminimce.

Şimdiden önerileriniz ve görüşleriniz için teşekkürler. :)

DeathKing35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar özür dilerim unuttuğum bir model de General Mobile Discovery. Bir de son soru olarak mağazadan mağazaya fiyat değişiyor mu onu merak ediyorum. Sadece mağazadan alma şansım var. İnternetten sipariş veremiyorum maalesef. Mesela Vatan veya Teknosa'da aynı telefonun fiyatları değişiyor mu?

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Burada en iyi tercih nexus 4 olacaktır. Hem işletim sistemi sade ve güncel olacağı için hemde dayanıklı sağlam olduğu için en iyisi nexus 4 olacakatir.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Kardeş maximum 1200 tl verevilirsen burda en iyi seçim nexus4 olacaktir ondan sonra da xperia sp olacaktir samsungdan 1200 e tel bulamassin 1200 e az kullanilmiş yada kullanilmamiş note 2 bulursan oda olur. Ama dedigim gibi en iyi nexus 4 olcaktir.

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy grand süper telefon o olmazsa nexus 4 fen değil

DeathKing35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz için :) Bende Nexus 4 alacağım sanırım. Ama aklım hala şu Nokia Lumia'larda. Tekrar teşekkür ederim tavsiyeler için. Hepsini dikkate alıcam son gözden geçirmemde. :)

Son mesajlar