Yardım Telefon + Laptop Önerisi Yapınız

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
307
Merhabalar,

iPhone 13 telefonum var, yıl sonuna kadar garantisi kaldı pili de 86’ ya düştü.
Telefoncu 22.000₺ veririm diyor ( Bu fiyata satılır mı? Sarı sitedekiler daha ölücü )

Hem Android özgürlüğünü özlediğim için, hem de laptop almak istediğim için satmayı düşünüyorum.

Bana hem laptop hem de Android telefon önerir misiniz 25.000₺ bütçe ile neler alabilirim?

Aklımdaki telefonlar;
Redmi K60 yurtdışı
Xiaomi 12T yurtdışı
Xiaomi 12T Pro yurtdışı
S21 FE yurtiçi ( Exynos )
S20 FE yurtiçi
[Telefonda video kalitesi ve genel performans iyi olmalı]

Bunlardan artan paraya biraz daha ekleme yapıp RTX 3050 ya da fiyat performans içerikli 2. el bir laptop almayı düşünüyorum.

Sizin farklı görüşleriniz varsa ya da bunlardan öneriniz varsa lütfen bana yazınız.

nosleica

Profosyonel Telefon Tamircisi - Özellikle Apple ?
Reaksiyon puanı
34
hocam yurtdışı alacaksanız kesinlikle Google pixel öneririm yurtdışından iphonedan çok daha performanslı ve kaliteli bir telefon

Mace windu

"Herkese benden çay! Şakire yok"
Reaksiyon puanı
25
Merhabalar,

iPhone 13 telefonum var, yıl sonuna kadar garantisi kaldı pili de 86’ ya düştü.
Telefoncu 22.000₺ veririm diyor ( Bu fiyata satılır mı? Sarı sitedekiler daha ölücü )

Hem Android özgürlüğünü özlediğim için, hem de laptop almak istediğim için satmayı düşünüyorum.

Bana hem laptop hem de Android telefon önerir misiniz 25.000₺ bütçe ile neler alabilirim?

Aklımdaki telefonlar;
Redmi K60 yurtdışı
Xiaomi 12T yurtdışı
Xiaomi 12T Pro yurtdışı
S21 FE yurtiçi ( Exynos )
S20 FE yurtiçi
[Telefonda video kalitesi ve genel performans iyi olmalı]

Bunlardan artan paraya biraz daha ekleme yapıp RTX 3050 ya da fiyat performans içerikli 2. el bir laptop almayı düşünüyorum.

Sizin farklı görüşleriniz varsa ya da bunlardan öneriniz varsa lütfen bana yazınız.
Hocam yurt dışı telefonları Size ne kadara geliyor?