Öneri Snapdragon 835 Üstü Hızlı Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
307
Merhaba,

Xiaomi Poco X3 NFC kullanıyordum, sattım.
Şuan OnePlus 5T kullanıyorum ( Hızı ve stabilitesinde aşırı memnunum )

Hız olarak OnePlus' ı aratmayacak bir telefon önerir misiniz? Xiaomi olmasını istiyorum, 2. alan özelliğini aktif kullanıyorum ve başka bir kaç özelliği hoşuma gidiyor.

Yurtdışı IMEI ya da 2. El olabilir.

Bütçem: 4000₺

X3 Pro, X3 GT, F2 Pro düşünüyorum ucuza bulabilirsem.

Başka önerileriniz varsa ya da bunlardan hangisi bu fiyat bandında alınabilir söyler misiniz?

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Merhaba,

Xiaomi Poco X3 NFC kullanıyordum, sattım.
Şuan OnePlus 5T kullanıyorum ( Hızı ve stabilitesinde aşırı memnunum )

Hız olarak OnePlus' ı aratmayacak bir telefon önerir misiniz? Xiaomi olmasını istiyorum, 2. alan özelliğini aktif kullanıyorum ve başka bir kaç özelliği hoşuma gidiyor.

Yurtdışı IMEI ya da 2. El olabilir.

Bütçem: 4000₺

X3 Pro, X3 GT, F2 Pro düşünüyorum ucuza bulabilirsem.

Başka önerileriniz varsa ya da bunlardan hangisi bu fiyat bandında alınabilir söyler misiniz?
Poco x3 gt öneririm.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,936
o fiyat bandında android telefon öneririm fakat 2. el fiyatlarına baktığımızda iphone 8 4000 tl civarlarında A11 işlemcisi halen çok güçlü herhangi bi oyunda drop yemeeden 60 fps açıyor temiz bulabilirsneiz iphone 8 öneririm.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
o fiyat bandında android telefon öneririm fakat 2. el fiyatlarına baktığımızda iphone 8 4000 tl civarlarında A11 işlemcisi halen çok güçlü herhangi bi oyunda drop yemeeden 60 fps açıyor temiz bulabilirsneiz iphone 8 öneririm.
4.7 inç ekranda oyun mu oynanır yav. Yıllar önceydi o. Hem pubg oynamaya kalksan tam dolu batarya en fazla 1 saat falan gider.