Telefon Karşılaştırması

Ali Tütüncü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Bir telefon almayı düşünüyorum ancak Samsung Galaxy S7 Edge ve Samsung Galaxy A8 arasında kaldım. 2500 civarı bütçem var, lg veya samsung kullanmak istiyorum, bu iki telefondan birini kullanan, veya bu fiyat aralığında bir telefon öneren var mı?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
İkisi arasından s7 edge. J ve a serisi çöp samsungun. Başka öneri istersen xiaomi mi 6, nokia 8 ve sony xz1 öneririm. Bu 3 tel3fon da donanım olarak s7 edgeden üstün.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Merhabalar,
Bir telefon almayı düşünüyorum ancak Samsung Galaxy S7 Edge ve Samsung Galaxy A8 arasında kaldım. 2500 civarı bütçem var, lg veya samsung kullanmak istiyorum, bu iki telefondan birini kullanan, veya bu fiyat aralığında bir telefon öneren var mı?
Merhaba,
Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition) , LG V20
Bunları öneririm sana.

Senin kıyasladığın telefonlar hemen hemen birbirine yakın telefonlar her bakımdan aynı neredeyse. Senin dediğin A8 2018 ise aynı

2 sinin arasında sana önereceğim telefon Güncelleme bakımından A8 2018.
Ama özellik bakımından S7 edge.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Merhaba,
Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition) , LG V20
Bunları öneririm sana.

Senin kıyasladığın telefonlar hemen hemen birbirine yakın telefonlar her bakımdan aynı neredeyse. Senin dediğin A8 2018 ise aynı

2 sinin arasında sana önereceğim telefon Güncelleme bakımından A8 2018.
Ama özellik bakımından S7 edge.
Hocam yalnız a8 in işlemcisi konuda yazılan hiçbir telefonla karşılaştırılamaz bile :D berbat bi işlemcisi var.

---- Mesajlar birleştirildi ----

(Yorumlar dahil)

Son düzenleme:

Ali Tütüncü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdiye kadarki yorumlar için teşekkürler, bakacağım söylediğiniz telefonlara da.
LG G5 hakkında düşünceleriniz ne peki? Bir de LG G5 SE gördüm fark var mı?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Şimdiye kadarki yorumlar için teşekkürler, bakacağım söylediğiniz telefonlara da.
LG G5 hakkında düşünceleriniz ne peki? Bir de LG G5 SE gördüm fark var mı?
G5 sıkıntılı bir telefon. Lg telefonları sorunlu birz önermem. G5 alırsnız dertsiz başınıza dert almış olursunuz diyebilirim.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Hocam yalnız a8 in işlemcisi konuda yazılan hiçbir telefonla karşılaştırılamaz bile :D berbat bi işlemcisi var.

(Yorumlar dahil)
Tam neden bahsettiğinizi anlamadım İşlemci Mimarisinden bahsediyorsanız S7 Edge ile aynı Mimariye sahip.

G5 sıkıntılı bir telefon. Lg telefonları sorunlu birz önermem. G5 alırsnız dertsiz başınıza dert almış olursunuz diyebilirim.
Dostum benim tanıdıklarım kullanıyor şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadılar LG de ısınma sorunu vardı ama o da çözüldü artık.

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note fe tavsiye ederim

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Tam neden bahsettiğinizi anlamadım İşlemci Mimarisinden bahsediyorsanız S7 Edge ile aynı Mimariye sahip.

Dostum benim tanıdıklarım kullanıyor şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadılar LG de ısınma sorunu vardı ama o da çözüldü artık.
Performansdan bahsediyordum. A serisinin işlemcisi kötü.

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Hocam mesele şu 2000+ telefon aldiğın zaman otomatik olarak üst düzey performans istiyorsun her anlamda. Arkadaşımın a8 i var ve onun low-orta arasi oynadigi oyunu ben ayni fiyat baska cihazla ultrada oynuyabiliyorum. Bu aslinda cihazdan ne istedigimize de bağlı.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Hocam mesele şu 2000+ telefon aldiğın zaman otomatik olarak üst düzey performans istiyorsun her anlamda. Arkadaşımın a8 i var ve onun low-orta arasi oynadigi oyunu ben ayni fiyat baska cihazla ultrada oynuyabiliyorum. Bu aslinda cihazdan ne istedigimize de bağlı.
Hocam senin telefon markası ne?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Nedense kimse öyle demiyor benim arkadaşım kullanıyor hiç bir sıkıntısı yok A8 olsun A7 olsun A5 olsun hiç bi sıkıntı duymadım şimdiye kadar.
Uzun kullanımda belli eder kendini a ve j serisi. Hem o fiyata çok daha iyi telefonlar almak var, biraz araştırmak lazım tabi.

Anlatmak istediğim tam olarak buydu işte. A8 aşşağı yukarı 2300 tl falandı, o fiyata xz1, nokia 8 gibi telefonlar alıp çok daha iyi performans alınabilir.

Son düzenleme:

Dark Wolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

Isınma sorunu çözüldü belki ama LG nin her telefonunda illaki kronik sıkıntılar çıkıyor

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Lg g6
Note fe
Xz1
Nokia 8
Cihazlardan birini tercih etmelisin

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Nokia 8 ikisinden de daha iyi. XZ1 de bir alternatif.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Xz premium kullaniyorum hocam.
Hocam 2 telefon da hemen hemen tüm özellikleri aynı 1 tık daha iyi performans alabilirsin ama aynı özellikler yani

Nasıl iyi dostum açıklar mısın. Hemen hemen aynı özellikte.

Nasıl iyi dostum açıklar mısın
Isınma sorunu çözüldü belki ama LG nin her telefonunda illaki kronik sıkıntılar çıkıyor
Yanlış bir düşünce.

Son düzenleme:

Ali Tütüncü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg G6 hakkındaki düşünceleriniz nelerdir :)

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Sd821 kullaniyor. Performansi biraz düşük xz1 ve nokia 8 in yaninda. Ve lg de kronik sorunlar var diye biliyorum.

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Merhabalar,
Üstad bende tipine bakarak s6 edge aldım. edge ekranlar tek elle kullanmaya uygun değiller. Avucum falan değiyor ve farklı ekranlar açılıyor.
Performans anlamında kesinlikle gözün arkada kalmaz. Sonuçta zamanının amiral gemisi.

Ali Tütüncü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki LG G6 mı Samsung Glaxay S7 Edge mi tercih ederdiniz :)

Ali Tütüncü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi de bir teknoloji mağazasında gördüğüm Samsung J6'nın tasarımı, özellikleri ilgimi çekti. Şuan s7 edge ve j6 arasında kaldım. Kullanan var mı j6'yı?

Ali Tütüncü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı zamanda huawei p20 lite girdi aklıma :( sizce nasıl özellikleri hem j6 hem s7 edge'ye göre daha iyi :/

doruk1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bence Samsung Galaxy A8 almalısın s7 edge e göre daha iyi bir telefondur

aynı zamanda huawei p20 lite girdi aklıma :( sizce nasıl özellikleri hem j6 hem s7 edge'ye göre daha iyi :/
p20 lite şu anda söylediğin telefonlar içinde en iyi telefon kamerası çok iyi android daha özgür bir platfrom oyun kaliteside güzel

Son düzenleme:

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
bence Samsung Galaxy A8 almalısın s7 edge e göre daha iyi bir telefondur

p20 lite şu anda söylediğin telefonlar içinde en iyi telefon kamerası çok iyi android daha özgür bir platfrom oyun kaliteside güzel
Kesinlikle katilmiyorum p20lite parasini hic bir sekilde hak etmeyen bir telefon.

Ve a8 hic bir sekilde s7 edge den iyi değil.

Son düzenleme: