Tekrardan Crysis serisine başlanmalı mı?

Bu konuyu okuyanlar

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Crysis serisini 1 kere bitirdim fakat aşırı saçma bitirdim. Ben ilk Crysis 2 den başladım Crysis 2 bitiremeden format attım son bölümde falandı sonra Crysis 3 başladım ve bitirdim. Crysis 1 ve 2 yi bitiremedim, Tekrar işsiz gibi sırf görmek için yaparmıyım bilmiyorum ama Crysis 1 çok kötü geldi. Aynı zevki tekrar verir mi? Crysis 2 den 3 e kadar bitireceğim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Eğer hikayeyi merak ediyorsanız denenebilir, ancak merakınızı farklı bir yönde değiştirebilirsiniz.

Crysis 1 oynarsınız ve sonrasında 2 geçtiğinizde "Vay bee adamlar grafikleri nasıl değiştirmiş?" sonrasında 3 geçtikten sonra "Abi adamlar grafikte uzaya çıkmış." dersiniz..

Ben genelde oyunlarda gözüme çarpanlar hikaye ve grafik olarak baktığımdan bu şekilde düşünüyorum. Eğer oyunlar elinizde mevcutsa bence oynanır. Ne kaybedersiniz ki?

XXXTentacion

Asistan
Reaksiyon puanı
322
Eğer hikayeyi merak ediyorsanız denenebilir, ancak merakınızı farklı bir yönde değiştirebilirsiniz.

Crysis 1 oynarsınız ve sonrasında 2 geçtiğinizde "Vay bee adamlar grafikleri nasıl değiştirmiş?" sonrasında 3 geçtikten sonra "Abi adamlar grafikte uzaya çıkmış." dersiniz..

Ben genelde oyunlarda gözüme çarpanlar hikaye ve grafik olarak baktığımdan bu şekilde düşünüyorum. Eğer oyunlar elinizde mevcutsa bence oynanır. Ne kaybedersiniz ki?
tamam